Jump to content

Избори у Србији 2022.

Оцени ову тему


Препоручена порука

Постигнут начелни договор дела опозиције око заједничког изласка на изборе вероватно и званично до краја недеље.

Странка слободе и правде, Нова странка и Демократска странка излазе заједно, а пердводник листе је Мариника Тепић. Они упадају у скупштину са можда 10-15%. 

Од осталог што би могло прећи цензус, ту су ДСС-ПОКС до 5% и евентуално ДЈБ тик изнад границе око 3,4%.

Остављам још једну бонус опцију која ће се сазнати ускоро а прелази цензус дефинитвно. Бићете изненађени :D

Остатак остаје СНС-СПС и идемо јово наново :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Marinika ispred opozicije:

Nova: Marinika Tepić predvodi opozicionu listu, dogovoren i raspored kvota

RS.N1INFO.COM

Dogovor Stranke slobode i pravde, Narodne stranke i Demokratske stranke podrazumeva i raspodelu mesta na listi za parlamentarne izbore na kojoj će prva biti Marinika Tepić, a sledeći na listi biće...


 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Цене струје ... по државама...Србија можда има највише цене али зато има најмање плате! 
Него, шта Мариника каже, оће ли она да регулише ово? 

image.png.2bc171bd723bec3054895730a0b0369e.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Вилер Текс с обзиром да тамо омаших тему :D Могуће да је великодушно 10-15% за Маринику и екипу, али улазе у скупштину дефинитивно, нека буде 5-10%.

Пре избора биће и референдум у јануару-фебруару, са укинутим цензусом од 50% за валидност. Па да видимо има ли живота у Срба још увек. Има ли наде да ову власт приволимо на нормалније опхођење и поступање, јер очигледно нећемо нову добити још увек.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 часа, haveaniceday рече

Цене струје ... по државама...Србија можда има највише цене али зато има најмање плате! 
Него, шта Мариника каже, оће ли она да регулише ово? 

image.png.2bc171bd723bec3054895730a0b0369e.png

Ima i ovo...

velika razlika između cene struje na berzi i cene za domaćinstva

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, fsa рече

Ima i ovo...

velika razlika između cene struje na berzi i cene za domaćinstva

колико наша економија просипа из шупљег у празно то је језиво. 

Али знаш како, када политичари воде економију и претачу мед... па свако ко претаче мед воли да лиже прсте и што више меда претачеш.... итд.. јасно је ваљда свима. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

NOVA.RS

Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić potvrdila je za dnevni list "Nova" da će biti nosilac opozicione liste na predstojećim parlamentarnim...

 

Spes mihi prima Deus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Bando roza, koje ćete zlo da smislite da biste ostali na vlasti i pljačkali ovaj narod? Širite se po pijavičnim, izmišljenim radnim mestima kao hobotnica. Planski ispirate mozak Srbima i drugim narodima. Imate mrežu botova po celom srpskom internetu, uključujući ovaj forum. BIA vam je majka, Aca vam je otac, Crkva vam je resurs. Živite za laž i manipulaciju, to vam je droga. Nećete još dugo. Svima su nam dani izbrojani.

Spes mihi prima Deus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Н И Н Е рече

Imate mrežu botova po celom srpskom internetu, uključujući ovaj forum

Не клевећи. Колико ме ти плаћаш исто толико ме плаћа Вучић.

Није ми јасно како имаш тако црно бели поглед на свет?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, haveaniceday рече

колико наша економија просипа из шупљег у празно то је језиво. 

Али знаш како, када политичари воде економију и претачу мед... па свако ко претаче мед воли да лиже прсте и што више меда претачеш.... итд.. јасно је ваљда свима. 

Слажем се. Само се поставља питање колико се може боље у колонијалном положају, то треба узети у обзир. Ја мислим да може боље.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Вилер Текс рече

Не клевећи. Колико ме ти плаћаш исто толико ме плаћа Вучић.

Није ми јасно како имаш тако црно бели поглед на свет?

On sledi čMariniku i sledi njene ideoloske principe, te je takav i njegov svet .... Ili je mrak iii je dan... Mema ni zore ni veceri ...Eh čMarinika, čMrarinika, upropasti nam mladez...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Вилер Текс рече

Не клевећи. Колико ме ти плаћаш исто толико ме плаћа Вучић.

Није ми јасно како имаш тако црно бели поглед на свет?

Коме је пчела за капом

:)))  :0205_whistling:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, GeniusAtWork рече

Јесте тако је. Врхунац мисли: Јел укусан сендвич ботино? И копи пејст за свакога ко искаче из шаблона. А онда се каже у Вучичевој Србији влада једноумље а ја желим промене. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...