Jump to content

Избори у Србији 2022.

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 25 минута, Avocado рече

Klasičan "odgovor" nacoša.

Неонацоши из западне Европе плаћају аутошовинисте којима ти аплаудираш.

На остала твоја писанија не вреди одговарати је изражавам сумњу у могућност да си и ти лишен разума на основу онога што пишеш, јер ми то не делује баш здраворазумски.

Ја се извињавам ако ћеш се увредити, просто ти преносим утисак који остављаш на мене. Ако желимо боље сутра морамо бити отворени за нова сазнања и оно што други мисле. Ја мислим да ти то ка Европејац разумеш. Тако говоре Србима ови из Јевропе па ја сељо прихватио.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sve vise sumljam da pravi reformator moze pobediti u SRbiji.

 

Od ovog korputnog sistem previse ljudi profitiraju.

 

A SRbi su vecinski politicki i ekonomski nepismeni ljudi, izvini da kazem.

 

I protivnici Vucica ga napadaju glupostima, a ne pravim problemima.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Agnostik рече

Sve vise sumljam da pravi reformator moze pobediti u SRbiji.

 

Od ovog korputnog sistem previse ljudi profitiraju.

 

A SRbi su vecinski politicki i ekonomski nepismeni ljudi, izvini da kazem.

 

I protivnici Vucica ga napadaju glupostima, a ne pravim problemima.

Ово задње 1/1 тачно.

Зависи шта су реформе. Битно је да то не буде копи Белгија пејст Србија. То не може ни у лудилу.

Корупција постоји свуда само се упире прстом у поједине и облици су другачији. То му дође ко рат против дроге а сви дилују. 

Нису Срби неписмени и необразовани у политичком и економском смислу, него мислим да постоји културни образац који је другачији. Има свашта ту...али ко год хоће да влада у Србији мора да познаје Србе а не да буде нашминкани елитиста. Мора да скапира да је Тарми Рићми невин и није крив за рат, рецимо :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sta da kazem na to, sto krive Vucica sto je cena zitarice otisla za 40 %. 

Sta da kazem kad protivnici Vucica kazu kako je 2007 super, jer su plate bili visoke, a Dinar bio minimum 50 % precenjen.

Za takvim glupavim argumentima tesko da ce se stvarno nesto promeniti.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 36 минута, Вилер Текс рече

Мени не верујеш. Кажи просечном Србину на улици оно што је мени твој другар рекао и провери реакцију људи. 

Tebe pitam.

 

пре 36 минута, Вилер Текс рече

И још једаред, срећно на изборима у Дизниленду.

Reče neko ko živi u zlatnom dobu ekonomskog tigra...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Avocado рече

Tebe pitam.

 

Reče neko ko živi u zlatnom dobu ekonomskog tigra...

Ја сам рекао шта мислим о томе. Манијачка изјава. Ако мени не верујеш ти уради експеримент на улици.

Ја никада нисам рекао да живимо у златном добу, не умишљај него користи здрав разум и сети се да сам рекао да имамо лошу власт.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 30 минута, Вилер Текс рече

Неонацоши из западне Европе плаћају аутошовинисте којима ти аплаудираш.

Pojma nemam na koga uopše misliš... jel si opet si prešao na svet svoje mašte ili pričamo o realnosti?

 

пре 30 минута, Вилер Текс рече

На остала твоја писанија не вреди одговарати је изражавам сумњу у могућност да си и ти лишен разума на основу онога што пишеш, јер ми то не делује баш здраворазумски.

Jašta... ja sam lišen razuma samo ti to ne umeš da objasniš razumno... :)

 

пре 30 минута, Вилер Текс рече

Ја се извињавам ако ћеш се увредити, просто ти преносим утисак који остављаш на мене.

Ti mene ne možeš da uvrediš... možeš da napišeš nešto uvredljivo... na to se uostalom i svodi svaki tvoj odgovor pošto ništa suvislo ne umeš da napišeš... ali kao što ni petogodišnjak ne može da mi povredi osećanja šta god da kaže tako ne možeš ni ti...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Вилер Текс рече

Ја сам рекао шта мислим о томе. Манијачка изјава.

Pa da.. problem je nastao kad je trebalo da objasniš ne šta misliš, nego zašto to misliš... tj. šta je u njoj dokaz da je lišen razuma... ali ne brini, navikao sam da zatrokiraš i ideš tetki da odneseš lek kad treba sa paušalne kvalifikacije da pređeš na razgovor odraslih...

 

пре 14 минута, Вилер Текс рече

Ја никада нисам рекао да живимо у златном добу,

Samo podržavaš one koji to pričaju, a njihove protivnike šalješ u Diznilend... ljubi te Miša Vacić... :)

 

пре 14 минута, Вилер Текс рече

не умишљај него користи здрав разум и сети се да сам рекао да имамо лошу власт.

Aha... lošu al najmanje lošu u odnosu na sve postojeće političke opcije... 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Avocado рече

Opet lažeš... kao i obično... u poruci zbog koje je dobio ban odgovara na tvoje u kojima između ostalog pišeš "немаш ти здравог разума да прихватиш нешто нормално" i nazivaš ga "Лишени разума".

 

Ајде прекини да га браниш бламираш се. Лик је причао овде више пута како ће неко, неког моткама да јури и бије због гласања што он као не бих волео али као 😏😏😏 разумеш.... 
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 37 минута, haveaniceday рече

Ајде прекини да га браниш бламираш се.

U poruci na koju repliciraš prozivam Vilera što laže... jer laže... jedini koji se trenutno blamira braneći nekog si ti...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Питање:  атеиста ради за 300 еврића месечно или за свакодневни сендвич:)

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Avocado рече

Pa da.. problem je nastao kad je trebalo da objasniš ne šta misliš

Аха. Теби треба да се објашњава зашто је гадост коју је изговорио твој саборац гадна? Питај модератора да ти објасни зашто га је бановао на годину дана. Заиста се срамотиш.

Да аутошовинисти су много.гора опција од Вучића који је лош.

Е то твој мозак не може да прихвати, то већ није моја ствар. Само што због тога ти и људи који мисле као ти насрћу на друге а причају о праву, закону, љубави....

Сиктћете због милиона за фудбалере и вичете "а деца се лече смсом" "прописи друже Брано". Онда фудбалери дају те паре да се деца лече а ти даље "прописи". Хвала Богу да су  прекршени прописи јер је то узроковало да милион евра оде на лечење деце. Ти не знаш да два и два нису увек четири. Научи то.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Вилер Текс рече

Лажеш ти.

Ne lažem.

Negirao si da je u poruci zbog koje je dobio ban odgovarao na uvrede i tvrdio si: "Да, све моје квалификације су политичке, аутошовиниста, усташофил итд. Све су засноване на оном што опонент прича."

A istina je da si tu između ostalog napisao: "немаш ти здравог разума да прихватиш нешто нормално" i nazvao si ga "Лишени разума" što su tipične lične uvrede, koje nemaju ni dodirne tačke sa političkim kvalifikacijama.

Dakle, lagao si... i evo sad ponovo lažeš...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Avocado рече

Ne lažem.

Negirao si da je u poruci zbog koje je dobio ban odgovarao na uvrede i tvrdio si: "Да, све моје квалификације су политичке, аутошовиниста, усташофил итд. Све су засноване на оном што опонент прича."

A istina je da si tu između ostalog napisao: "немаш ти здравог разума да прихватиш нешто нормално" i nazvao si ga "Лишени разума" što su tipične lične uvrede, koje nemaju ni dodirne tačke sa političkim kvalifikacijama.

Dakle, lagao si... i evo sad ponovo lažeš...

Наравно кад све то извадиш из контекста расправе и свега онога што је твој клијент говорио у континуитету мени, а слично и другима, годинама.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...