Jump to content

Избори у Србији 2022.

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 17 минута, Вилер Текс рече

Мислим да нећемо видети ништа посебно јер нико није толико глуп да гласа за неког ко је истурен од  стране ове опозиције.

image.png.ad30582313ecb5c5b52b7bf3a1908fe8.png

Spes mihi prima Deus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Н И Н Е рече

image.png.ad30582313ecb5c5b52b7bf3a1908fe8.png

И то је све? Ау Вучић, ево ти сендвич ботино?

Невероватно је колико не можеш да изађеш из тог калупа и да мућнеш главом и кажеш, чекај овај човек не верује неком типу кога би Ђилас и Јеремић користили као свог Коштуницу, Кривокапића итд.

Овај човек не вреује опозицији којој су перијанице Балша Божовић, Брајан Брковић, Мариника Тепић, опозицији којој ветар у леђа дају ндх1 и нова сс (која има наслове као и Курир кога се грађанери гаде, али им курирство не смета код нове сс)

Ајде момчино мало мућкај главом и не лети у суши стадо.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Bilbija рече

Marinika se vraca najstarijem zanatu kod Palme posle izbora ..

Ja ne vidim razliku izmedju palmine akademije mladih politicara i ovih politicara danas... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

пре 14 минута, Вилер Текс рече

И то је све? Ау Вучић, ево ти сендвич ботино?

Невероватно је колико не можеш да изађеш из тог калупа и да мућнеш главом и кажеш, чекај овај човек не верује неком типу кога би Ђилас и Јеремић користили као свог Коштуницу, Кривокапића итд.

Овај човек не вреује опозицији којој су перијанице Балша Божовић, Брајан Брковић, Мариника Тепић, опозицији којој ветар у леђа дају ндх1 и нова сс (која има наслове као и Курир кога се грађанери гаде, али им курирство не смета код нове сс)

Ајде момчино мало мућкај главом и не лети у суши стадо.

Овај човек би исто писао било ко да је опозиција јер ради за власт.

Spes mihi prima Deus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Н И Н Е рече

 

Овај човек би исто писао било ко да је опозиција јер ради за власт.

Да, плаћају ме да будем бот на поукама:))

Пробуди се из хипнозе. Ако се Бошко одмакне скроз од ови аутошовинистичких несрећника, можда би гласао за њега. За СНС никада нисам гласао. Невероватно је колико је твој свет црно бео. Смањи Кесића, Утисак недеље, ндх1 и нову сс или које већ напајање користиш.

  • Радостан 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Вилер Текс рече

Да, плаћају ме да будем бот на поукама:))

Пробуди се из хипнозе. Ако се Бошко одмакне скроз од ови аутошовинистичких несрећника, можда би гласао за њега. За СНС никада нисам гласао. Невероватно је колико је твој свет црно бео. Смањи Кесића, Утисак недеље, ндх1 и нову сс или које већ напајање користиш.

Баш сам хтео да напишем да се правиш као неки патриота а нико из опозиције ти не ваља. Драго ми је да бар Бошка мало цениш, ако си искрен.

Spes mihi prima Deus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Н И Н Е рече

Баш сам хтео да напишем да се правиш као неки патриота а нико из опозиције ти не ваља. Драго ми је да бар Бошка мало цениш, ако си искрен.

А кога да ценим другог? Јеремића који ј. мајку Србији и Црној Гори са неким Миловим дрипцем? Ђиласа који гаји и залива Брајана Брковића коме сметају тробојке (унук цетињског либерала и антисрбина), Маринику из Чанкове школе антисрпства?

У поређењу са њима Вучић је Србенда, јер они не могу да ураде ни у лудилу српске потезе, које је урадио Вучић макар због маркетинга.Не знам му мотиве. Можда је и искрено. Али ми смо слепци ако те потезе (рецимо подршка филму о Јасеновцу или закон о ћирилици или споменик Стефану Немањи...) не  умемо да препознамо као национално добро после 80 година комунистичког ћутања и затирања српског погледа на свет.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 33 минута, Вилер Текс рече

У поређењу са њима Вучић је Србенда, јер они не могу да ураде ни у лудилу српске потезе, које је урадио Вучић макар због маркетинга.Не знам му мотиве. Можда је и искрено.

Ма где је искрено, не постоји искрен политичар. Мислим постоји, и углавном су највеће будале у политици којима се сви смеју. Типа ја верујем да је Бошко 100 % исркен, али је уједно и највећа будала која постоји у политици. 
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Српски потези, макар због маркетинга. :smeh1:

Добро Вилер, видим да не можеш без пљувања главних опозиционара и без хвалоспева СНС-у. Нећу те више чачкати надам се.

Spes mihi prima Deus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Н И Н Е рече

Српски потези, макар због маркетинга. :smeh1:

Добро Вилер, видим да не можеш без пљувања главних опозиционара и без хвалоспева СНС-у. Нећу те више чачкати надам се.

тешко је издржати брате искрено ја се ево једва суздржавам али посвађао сам се много са калудкингом видим да овде не ради више здрав разум када трабуањамо о политици 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

где је онај Бели, он није био лош, скинуо би Вучића сада када би се појавио и имао мало пара за кампању, али нестао. Сви причају како је бедна опозиција и то је тачно, гори су од ових, али је срамота да Србија нема неког нормалнијег, ајде сви су лопови али барем да се не пренемаже, ко је прави Србин а може да буде лопов полтичар,  и да само нормално наступа. Ако нема таквог онда овај и јесте  боље решење јер само се багра бави политиком на крају крајева.

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Вилер Текс рече

Да, плаћају ме да будем бот на поукама:))

Пробуди се из хипнозе. Ако се Бошко одмакне скроз од ови аутошовинистичких несрећника, можда би гласао за њега. За СНС никада нисам гласао. Невероватно је колико је твој свет црно бео. Смањи Кесића, Утисак недеље, ндх1 и нову сс или које већ напајање користиш.

ако си ти бот шта су ови други који подржавају США и Сорош као да им је то држава, а Сороч шеф а не Србија и АВ:) Раде за 100 е па мисле није сендвич, боље им:))

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Вилер Текс рече

А кога да ценим другог? Јеремића који ј. мајку Србији и Црној Гори са неким Миловим дрипцем? Ђиласа који гаји и залива Брајана Брковића коме сметају тробојке (унук цетињског либерала и антисрбина), Маринику из Чанкове школе антисрпства?

У поређењу са њима Вучић је Србенда, јер они не могу да ураде ни у лудилу српске потезе, које је урадио Вучић макар због маркетинга.Не знам му мотиве. Можда је и искрено. Али ми смо слепци ако те потезе (рецимо подршка филму о Јасеновцу или закон о ћирилици или споменик Стефану Немањи...) не  умемо да препознамо као национално добро после 80 година комунистичког ћутања и затирања српског погледа на свет.

то за ћирилицу нема ништа јер је преварант увео закон о неком средњем роду у језику пре тога у Скупштини. Вл Иринеј је причао о томе у Матици Српокој. Ја не гласам никад демократија је глупост, али када би то успео да све буде обавезно на ћирилици, дај Боже да сам погрешио, одмах би имао мој глас, изашао бих на изборе, али нема ништа од тога.

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Н И Н Е рече

Српски потези, макар због маркетинга. :smeh1:

Добро Вилер, видим да не можеш без пљувања главних опозиционара и без хвалоспева СНС-у. Нећу те више чачкати надам се.

А чекај, он због маракетинга подигне споменик оцу нације или уведе причу о Јасеновцу у мејнстрим токове, ми не морамо да гласамо за њега али ценимовтај потез који буди националну свест. Ако ти не видиш значај тих ствари и не умеш да их користиш због Вучића, сакато ти је српство.

Ти чекај Брајана Брковића да ти уводи у мејнстрим токове причу како су Срби окупирали 1918. године Црну Гору. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Onufrije рече

то за ћирилицу нема ништа јер је преварант увео закон о неком средњем роду у језику пре тога у Скупштини. Вл Иринеј је причао о томе у Матици Српокој. Ја не гласам никад демократија је глупост, али када би то успео да све буде обавезно на ћирилици, дај Боже да сам погрешио, одмах би имао мој глас, изашао бих на изборе, али нема ништа од тога.

Да. Не видим да се примењује у пракси. Нисам знао ово за средњи род. Али може да се искористи, да сне буде у средњем роду и да се спроводи у пракси. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...