Jump to content

Сабори - окупљања чланова форума

Оцени ову тему


Guest свештеник Иван Цветковић

da li Vam se dopada ova ideja  

58 члановâ је гласало

  1. 1. da li Vam se dopada ova ideja

    • da
      46
    • ne
      3
    • mozda
      3
    • nemam stav
      2


Препоручена порука

Потписујем и додајем да сам Ивана са нотицама баш овако и замишљала (све најбоље, немој да ме случајно погрешно схвати :) )

to mi je još par ljudi reklo, odmah po prvom viđenju

o čemu se radi...?

:)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

... не верујем ни ја, онда нека буде метаморфоза... :D

Ja sam samo jedna   neukroćena goropad :ani_biggrin: / Liz Tejlor molicu lepo  /  nemo da vam misli  odu na pogrešnu putanju .......  :smeh1:

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Take Five https://www.pouke.org/forum/topic/10463-шта-ја-тренутно-слушам/?p=1398084 за крај? :) (илити еСеФеРеЈот шпица за серијски програм)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Take Five https://www.pouke.org/forum/topic/10463-шта-ја-тренутно-слушам/?p=1398084 за крај? :) (илити еСеФеРеЈот шпица за серијски програм)

e taj rad, ZubeZeleni :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mislio sam da Sqny mnogo vise lici na Gulda ali bitno je da je to taj karakter. Uvek cool i stalozen lik!  :skidamkapu:  :skidamkapu:  :skidamkapu:

 

I uživo je takav! :)

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I uživo je takav! :)

 

 

Ви жене сте много наивне. ”Еј, Данијела, види овог мирног и сталоженог... Мали, ај дођи овде између нас!”

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ви жене сте много наивне. ”Еј, Данијела, види овог мирног и сталоженог... Мали, ај дођи овде између нас!”

 

A Jelena je bila desno od mene :D

 

Mislim da će sqny zauvek nositi traume... 

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A Jelena je bila desno od mene :D

 

Mislim da će sqny zauvek nositi traume... 

 

Да погађам: sqny каже нешто, онда га ти изгрдиш да је у питању сексистичка тврдња, Јелена му пола сата прича о томе и на крају га Данијела опомене да се смири да га не би избацила из кафане?  :)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да погађам: sqny каже нешто, онда га ти изгрдиш да је у питању сексистичка тврдња, Јелена му пола сата прича о томе и на крају га Данијела опомене да се смири да га не би избацила из Кафане?  :)))

 

Pogrešno! Nas tri feministujemo uglas, on se krsti (ozbiljno, na to smo ateistu naterale!)  :))

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja sam samo jedna neukroćena goropad :ani_biggrin: / Liz Tejlor molicu lepo / nemo da vam misli odu na pogrešnu putanju ....... :smeh1:

Немој да би некоме пало на памет да случајно каже милф.... било би одмах .... ред алерт, ред алерт, имате 10 секунди да се излогујете и напустите форум....

Само да додам и ја свој општи утисак....

Мрзим саборе... мрзим што су сви фини.... мрзим добру музику.... мрзим слике са осмјехом на лицима.... мрзим поновне сусрете.... :)

П.С. Мрзим што је Ивану било супер. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Само да додам и ја свој општи утисак....

Мрзим саборе... мрзим што су сви фини.... мрзим добру музику.... мрзим слике са осмјехом на лицима.... мрзим поновне сусрете.... :)

П.С. Мрзим што је Ивану било супер. :)

 

 

Grouchy_Cartoon.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да погађам: sqny каже нешто, онда га ти изгрдиш да је у питању сексистичка тврдња, Јелена му пола сата прича о томе и на крају га Данијела опомене да се смири да га не би избацила из кафане?  :)))

Прва Данијелина реченица је била: "Ми у опште немамо намеру да те преобраћамо и да вршимо било какав утицај на тебе"....остало је историја :)

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...