Jump to content

Сабори - окупљања чланова форума

Оцени ову тему


Guest свештеник Иван Цветковић

da li Vam se dopada ova ideja  

58 члановâ је гласало

  1. 1. da li Vam se dopada ova ideja

    • da
      46
    • ne
      3
    • mozda
      3
    • nemam stav
      2


Препоручена порука

Otpozdravlja gosn Mile i kaze smes na forumu da objavis :) samo nije reprezentativan za jutjub i ostale zavrzlame :)

I pusti nesecen tj nemoj onako ispreskakano :)

 

Шта није репрезентативно? Човек је мајстор!!! :) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Eeee, nasi kriterijumi i njegovi nisu isti heheheh :)

Pusti Mile i onaj, ma ja sam mislila da si ti seckao nesto, jer su nekako spojene pesme i isecene pa zato :)

Vi mislite to lako :)

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сунцокрета сам потпуно другачије замишљао :) Сада када видим да ме подсјећа на неке драге ми ликове ми је још дражи. За Логоса сам мислио да се ради о момку од неких 20ак, не знам зашто. Данијела ми је апсолутна краљица са своим широкозубним осмјехом, имам утисак да је 100% позитивна особа. Скуни, иако атеиста (ако се не варам) лијепо се уклопио у ово вјерујуће друштво. Нема шта, братијо, најјачи сте, волио бих вам се једаред придружити. Велики поздрав из РС.

 

Потписујем и додајем да сам Ивана са нотицама баш овако и замишљала  (све најбоље, немој да ме случајно погрешно схвати :) )

Земаљско је за малена царство, а небеско увек и до века.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Eeee, nasi kriterijumi i njegovi nisu isti heheheh :)

Pusti Mile i onaj, ma ja sam mislila da si ti seckao nesto, jer su nekako spojene pesme i isecene pa zato :)

Vi mislite to lako :)

Evo :)

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Neka de sad...ne čudi se. 

Svi ste lepi ...

A sada .... moram da krenem ... Sat samo sto nije otkucao 5 do 12 ...

Srescemo se nekad . Prepoznacu vas i bice mi drago .        

:351780:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Дивни сте сви, лепо је овако видети вас на окупу, надам се да ћу вам се придружити следећег окупљања...трећа срећа! :)

Слушај, гледај, ћути ако желиш живети у миру!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Веома ми је драго да сте се упознали и лепо провели . Да ће драги Бог и да се ја упознам са вама.

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Svi ste lepi :) eto vam objektivno misljenje sa strane :)

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jao ljudi divni ste ...........................ovaj narodni dzez vam je uauuuuu............ :dobro:

 

:aplauz: Dace Bog  sledeceg puta da vam se pridruzim........... :mahmah:

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

... да, време је да еволуираш у боемску рапсодију, са акцентом на манире... љубазност у опхођењу... врло сте љубазни, хвала лепо... пробај, не боли... добро дошла... :ok:

:) У еволуцију не верујем................манири ми фале :ani_biggrin:  / мада ми је мама учитељица /  :smeh1: једна  имплусивна, неприлагођена  нарав .........вееееееликог срца ..... :D

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...