Jump to content

Сабори - окупљања чланова форума

Оцени ову тему


Guest свештеник Иван Цветковић

da li Vam se dopada ova ideja  

58 члановâ је гласало

  1. 1. da li Vam se dopada ova ideja

    • da
      46
    • ne
      3
    • mozda
      3
    • nemam stav
      2


Препоручена порука

Какви су били Снежа и Иван са нотицама? Нису се покошкали? :)

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

За све вас један веееееееееееееееееееееелики             :bighug:

Благо онима који плачу, јер ће се утjешити; (Матеј; 5,4)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Какви су били Снежа и Иван са нотицама? Нису се покошкали? :)

Па видиш да су нас раздвојили, лепо се види на првој слици како ме Љупка једва задржала... :D

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@Јелена011,

 

И твој господин супруг Мики који нам је свирао саксофон на увце... :)

Пошто је господин Мики, Јелин муж, музичар-саксофониста и колега теолог рекао да не објављујемо снимак, нажалост ће они који желе да чују како звучи "Расло ми је бадем дрво" и "Стани, стани Ибар водо" на саксу, морати да дођу на неко следеће окупљање, које ћемо ако Бог да уврхунити овогодињим Сабором ЖРУ 2016 :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сунцокрета сам потпуно другачије замишљао :) Сада када видим да ме подсјећа на неке драге ми ликове ми је још дражи. За Логоса сам мислио да се ради о момку од неких 20ак, не знам зашто. Данијела ми је апсолутна краљица са своим широкозубним осмјехом, имам утисак да је 100% позитивна особа. Скуни, иако атеиста (ако се не варам) лијепо се уклопио у ово вјерујуће друштво. Нема шта, братијо, најјачи сте, волио бих вам се једаред придружити. Велики поздрав из РС.

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пошто је господин Мики, Јелин муж, музичар-саксофониста и колега теолог рекао да не објављујемо снимак, нажалост ће они који желе да чују како звучи "Расло ми је бадем дрво" и "Стани, стани Ибар водо" на саксу, морати да дођу на неко следеће окупљање, које ћемо ако Бог да уврхунити овогодињим Сабором ЖРУ 2016 :)

 

Otpozdravlja gosn Mile i kaze smes na forumu da objavis :) samo nije reprezentativan za jutjub i ostale zavrzlame :)

I pusti nesecen tj nemoj onako ispreskakano :)

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Велики поздрав из РС.

 

Ма Гоку, идемо 99% на ово окупљање. И ја сам из РС. :)

 

@@Милан Ракић,

Мики, могу ли ја (као неко ко долази из Босне), на сабору отпјевати једну "нашу" севдалинку? :) 

Благо онима који плачу, јер ће се утjешити; (Матеј; 5,4)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Велико ми је задовољство и неизмерно сам срећан што сам упознао ове дивне и предивне људе! Све време сам имао осмех од ува до ува, јер сам се осећао међу својима! Не каже се узалуд: ,,Христос међу нама! Јесте и биће!" Осећао сам се као међу својим најрођенијим, и као да се познајемо већ одавно! Жао ми је само што нисам стигао баш са свима да се боље упознам и више попричам. Следећи пут ћу правити ротације на клупи, тј. премештаћу се. :) 

Људи које сам до сада знао само по писању, сада сам осетио, и одушевио се! И сада сте ми неупоредиво дражи!

Једва чекам да вас опет видим!

 

:bighug::)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А колико си се само нећкао и премишљао да ли уопште да дођеш :)

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Eee, jedva čekam, pošto sam taj deo propustila!

Vako izgleda jedan reprezentativni uzorak :)

Ja sam na ovo pala i ostala na podu :)

Sa jednog koncerta jos davno...

Saks je zmu :)

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А колико си се само нећкао и премишљао да ли уопште да дођеш :)

 

опипавао сам терен  :)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Otpozdravlja gosn Mile i kaze smes na forumu da objavis :) samo nije reprezentativan za jutjub i ostale zavrzlame :)

I pusti nesecen tj nemoj onako ispreskakano :)

E to kad budem poneo fiksni telefon da snimam :))) Нажалост, снимак је онакав какав сам пустио и на Виберу. Исецкан... `бем ти телефон :)

 

 

Ма Гоку, идемо 99% на ово окупљање. И ја сам из РС. :)

 

@@Милан Ракић,

Мики, могу ли ја (као неко ко долази из Босне), на сабору отпјевати једну "нашу" севдалинку? :)

И пет :)

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хеееј, то је моје место!

Ko ti kriv kad se setas po holandijama tamo :P

The mark of the immature man is that he wants to die nobly for a cause, while the mark of the mature man is that he wants to live humbly for one

In the absence of science, opinion prevails

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...