Jump to content

Savremena iskusenja i mladi

Оцени ову тему


Препоручена порука

[quote author=Милан Меденица ака Меда Брутал :) link=topic=2029.msg433449#msg433449 date=1304770436]

Naletim na jednom zenskom forumu na temu "Nevina u tridesetoj".Crkla sam od smeha.

химен као мушема, тешко пробојан.  :229229229:

0442_feel-smileys-327.gif' class='bbc_emoticon' alt=':229229229:' /> 0442_feel-smileys-327.gif' class='bbc_emoticon' alt='7896634' /> 0442_feel-smileys-327.gif' class='bbc_emoticon' alt='7896634' /> confused-smileys-327.gif' class='bbc_emoticon' alt='7896634' /> confused-smileys-327.gif' class='bbc_emoticon' alt='7896634' /> confused-smileys-327.gif' class='bbc_emoticon' alt='0442_feel' /> confused-smileys-327.gif' class='bbc_emoticon' alt='0442_feel' />

замислите молим вас, света Текла Равноапостолна, прва женска светитељка упокојила се у 92 години, 11 пута бранила своје девичанство од напасника ... понекад и од групе њих, Божјом благодаћу спашена.

ју, чек како сам заборавио Пресвету Богородицу  slava3

јелда за подсмех?  joooj joooj joooj

пс. надам се да схватате иронију  :229229229:

а што тек волим ове што се спрдају са својим гресима, ко да су ништа  :bla:

Какав си ти некрунисани карљ, шах и реза...

Србине...па јел сви морају тако?

Magen VeLo Yera'e

מגן ולא יראה‎,

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да је секс пре брака грех.

Човеке ја ћу да излудим,више не знам ког да послушам.Таман се разочарам кад кажу да је грех,таман се порадујем кад кажу да је могуће из љубави.

Апостол каже да је грех,па и по мени реално би требало да је грех.Немам појма шта да мислим више   :229229229:  :229229229:

Грех је и напити се и посвађати се, па се опет о томе не расправља оволико као о овој теми :229229229:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sex pre braka? Normalna stvar.

Stvarati kult od toga da li je bolje pre ili posle je lakrdija jer i oni koji se uzdrzavaju pre braka kad sklope brak postaju raspojasaniji od onih pre braka.

lepo je neko rekao, da brak dobija status legalizacije bluda. Kao sto mnogi bracnici i ne znaju da se supruznici vencavaju za Hrista u Sv. Tajni Braka a ne striktno jedno za drugo.

nema pravila.

ko je normalan - svejedno mu je.

ko nije - pogresice koji god put izabrao.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@feeble  Зна се где се пада. :229229229: :229229229:

У одсуству непосредног личног просветљења, треба веровати неким светитељима који су непосредно искусили божанске ствари. Готово да је сигурно да ће богословствовање које се не заснива на искуству резултовати ужасом.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sex pre braka? Normalna stvar.

Stvarati kult od toga da li je bolje pre ili posle je lakrdija jer i oni koji se uzdrzavaju pre braka kad sklope brak postaju raspojasaniji od onih pre braka.

lepo je neko rekao, da brak dobija status legalizacije bluda. Kao sto mnogi bracnici i ne znaju da se supruznici vencavaju za Hrista u Sv. Tajni Braka a ne striktno jedno za drugo.

nema pravila.

ko je normalan - svejedno mu je.

ko nije - pogresice koji god put izabrao.

А јели бато ко је то тебе научио?Реци ми где то има упоришта у православној Цркви који Отац Цркве има такво мишљење?Или теби тако одговара па ајде да лупиш па останеш жив? :229229229:-smileys-327.gif' class='bbc_emoticon' alt=':229229229:' /> 7896634-smileys-327.gif' class='bbc_emoticon' alt=':229229229:' />

У одсуству непосредног личног просветљења, треба веровати неким светитељима који су непосредно искусили божанске ствари. Готово да је сигурно да ће богословствовање које се не заснива на искуству резултовати ужасом.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја нисам знао...човече да ми на овом форуму имамо толико пуританаца..

Јал то неки покрет за бело монаштво?

Шта се дешава...

ја мислим да је још боље...да се пожените ...али никако...никако да немате секс са својом женом...него да је држите за по кући...

...да опегла, опере и скува ручак...

И какв бре пад...

Magen VeLo Yera'e

מגן ולא יראה‎,

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:229229229: :229229229: :229229229: Оволико расправљања о једном простом питању?! 7896634 7896634

Брате ае говори да видим ти шта мислиш  7896634  7896634

Бато ја сам докторирао духовни живот.Шта ти треба? 0442_feel 0442_feel 0442_feel

Дај свој коментар по овом питању,ако може наравно.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:229229229: :229229229: :229229229: Оволико расправљања о једном простом питању?! 7896634 7896634

Брате ае говори да видим ти шта мислиш  7896634  7896634

Бато ја сам докторирао духовни живот.Шта ти треба? 0442_feel 0442_feel 0442_feel

Дај свој коментар по овом питању,ако може наравно.

"Кекс" пре брака је грех јер представља предавање себе телесној похоти и чини нас робовима тела,а апостол Павле нас опомиње:"Скупом сте ценом отплаћени не враћајте се поново у ропство".Брак није ту ради прављења деце него да онај који не може да се уздржава може да контролише похоту,а не "да шара по белом свету".Мишљење да је "кекс" пре брака нормално је покушај да Цркву "модернизује".

У одсуству непосредног личног просветљења, треба веровати неким светитељима који су непосредно искусили божанске ствари. Готово да је сигурно да ће богословствовање које се не заснива на искуству резултовати ужасом.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:229229229: 7896634 7896634 Оволико расправљања о једном простом питању?! 0442_feel 0442_feel

Брате ае говори да видим ти шта мислиш  7896634  7896634

Бато ја сам докторирао духовни живот.Шта ти треба? 0442_feel 0442_feel 0442_feel

Дај свој коментар по овом питању,ако може наравно.

"Кекс" пре брака је грех јер представља предавање себе телесној похоти и чини нас робовима тела,а апостол Павле нас опомиње:"Скупом сте ценом отплаћени не враћајте се поново у ропство".Брак није ту ради прављења деце него да онај који не може да се уздржава може да контролише похоту,а не "да шара по белом свету".Мишљење да је "кекс" пре брака нормално је покушај да Цркву "модернизује".

:229229229: :229229229:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:229229229: 7896634 7896634 Оволико расправљања о једном простом питању?! 0442_feel 0442_feel

Брате ае говори да видим ти шта мислиш  7896634  7896634

Бато ја сам докторирао духовни живот.Шта ти треба? 0442_feel confused 0442_feel

Дај свој коментар по овом питању,ако може наравно.

"Кекс" пре брака је грех јер представља предавање себе телесној похоти и чини нас робовима тела,а апостол Павле нас опомиње:"Скупом сте ценом отплаћени не враћајте се поново у ропство".Брак није ту ради прављења деце него да онај који не може да се уздржава може да контролише похоту,а не "да шара по белом свету".Мишљење да је "кекс" пре брака нормално је покушај да Цркву "модернизује".

:229229229: :229229229:

0442_feel

У одсуству непосредног личног просветљења, треба веровати неким светитељима који су непосредно искусили божанске ствари. Готово да је сигурно да ће богословствовање које се не заснива на искуству резултовати ужасом.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Секс"

БУ!!!
пре брака је грех јер представља предавање себе телесној похоти и чини нас робовима тела,а апостол Павле нас опомиње:"Скупом сте ценом отплаћени не враћајте се поново у ропство".Брак није ту ради прављења деце него да онај који не може да се уздржава може да контролише похоту,а не "да шара по белом свету".Мишљење да је "кекс" пре брака нормално је покушај да Цркву "модернизује".

:229229229:

Нема Брате...морам да видим са Оцем Пером да неко од вас пуританаца..напише проповеди...

јес би биле веселе...  :229229229:

Србине, питања око секса и хране.... никако не моу да узимам здраво за готвов...

Јер су Апостоли са собом део свог јудејског одгоја унели у учење...

Читај бар мало Талмуд и сконтај...

Magen VeLo Yera'e

מגן ולא יראה‎,

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Секс"

БУ!!!
пре брака је грех јер представља предавање себе телесној похоти и чини нас робовима тела,а апостол Павле нас опомиње:"Скупом сте ценом отплаћени не враћајте се поново у ропство".Брак није ту ради прављења деце него да онај који не може да се уздржава може да контролише похоту,а не "да шара по белом свету".Мишљење да је "кекс" пре брака нормално је покушај да Цркву "модернизује".

:229229229:

Нема Брате...морам да видим са Оцем Пером да неко од вас пуританаца..напише проповеди...

јес би биле веселе...  :229229229:

Србине, питања око секса и хране.... никако не моу да узимам здраво за готвов...

Јер су Апостоли са собом део свог јудејског одгоја унели у учење...

Читај бар мало Талмуд и сконтај...

А јел то она књига мржње? :229229229: Нађи где православна Црква учи да је "кекс" пре брака у реду (може да буде у питању и Кинез само нађи где то пише)Само да те упозорим потрајаће. 7896634

У одсуству непосредног личног просветљења, треба веровати неким светитељима који су непосредно искусили божанске ствари. Готово да је сигурно да ће богословствовање које се не заснива на искуству резултовати ужасом.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А јел то она књига мржње? 0110_hahaha Нађи где православна Црква учи да је "кекс" пре брака у реду (може да буде у питању и Кинез само нађи где то пише) Само да те упозорим потрајаће. ekstra

Ваља...чим ти нађеш да није дуре...

Magen VeLo Yera'e

מגן ולא יראה‎,

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...