Jump to content

Свети архијерејски Сабор 2021. у крипти Храма 24. маја

Оцени ову тему


Препоручена порука

Управо сада, Ćiriličar рече

Ја сам прехлађен па ме заобишли пророчки даров, и зато сам још радоснији :))

 

Ја од када сам коронарна од тада сам и пророчки расположен. Шта би било још да сам вакцинисан 😂😆

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мени је ово хладан туш, али Амин, прихваћен је од народа, то је добро, надам се да се неће ићи аутономашким путем. Нек му је са срећом.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Ole Gunnar Solskjær рече

Ја од када сам коронарна од тада сам и пророчки расположен. Шта би било још да сам вакцинисан 😂😆

Па стварно си надахнут...од јединог кандидата да погодиш баш њега :))

Него да је нама предивни владика жив и здрав...двадестедве године послушања Митрополиту ЦГПриморском...засигурно достојан!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Hadzi Vladimir Petrovic рече

Мени је ово хладан туш,

Јој Аџијо...па он је Србенда окорели...ја сам мислио ради ситуације доле...али Јоаникије и аутономаштво ни у сну не иде.

Кад сам се хтео женити, некако мој владика био недоступан и ја се затеко у БГ случајно а Сабор беше....пролазим случајно крај Патријарпије кад Јоаникије седа у неког крша иза Патријаршије, тамо код Академије, и ја притчим, реко да Вас припитам минут...ја издробих тако и тако: Каже он, онако кроз прозор, каква људина: "Оће ли она тебе"? Па реко владико оће, како неће, него ето...А он одмахну: "Ма иди жени се човече, шта чекаш"!

Не зна мене чоек, али ето...баш ми драго...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Hadzi Vladimir Petrovic рече

Мени је ово хладан туш, али Амин, прихваћен је од народа, то је добро, надам се да се неће ићи аутономашким путем. Нек му је са срећом.

Некад је туширање хладном водом корисно за здравље ...  :)  12:smeha:

  • Свиђа ми се 1

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.IN4S.NET

Владика Методије изабран је данас за Епископа будимљанско никшићког. Викарни епископ...

 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 26.5.2021. at 11:13, Golub рече

А  у столици Светог Петра Цетињског мора бити мудри али борбени и непоколебљиви дух... удаљен од овоземаљске светине,  а таквих има у СПЦ. Свакако то +Јоаникије јесте!  Али Дух Свети најбоље зна и види унапред, као што је знао и при избору Патријарха Српског!

Голуб постао пророк! :) 

На многаја љета Митрополите Јоаникије!   Достојан! 

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Ćiriličar рече

Јој Аџијо...па он је Србенда окорели...ја сам мислио ради ситуације доле...али Јоаникије и аутономаштво ни у сну не иде.

Кад сам се хтео женити, некако мој владика био недоступан и ја се затеко у БГ случајно а Сабор беше....пролазим случајно крај Патријарпије кад Јоаникије седа у неког крша иза Патријаршије, тамо код Академије, и ја притчим, реко да Вас припитам минут...ја издробих тако и тако: Каже он, онако кроз прозор, каква људина: "Оће ли она тебе"? Па реко владико оће, како неће, него ето...А он одмахну: "Ма иди жени се човече, шта чекаш"!

Не зна мене чоек, али ето...баш ми драго...

Богу нашем слава и хвала!

Не да је Србенда, него... А и прави Владика народни. На све ово од данас могу да додам да једва чекам да нам дође Патријарх. Да га Бог још више оснажи да врати српску цркву на мјесто на које заслужује да има и да среди многе ствари. 

Знао сам, брате Ћириличар, да ти и ја неђе слично размишљамо, зато и не одговарах на оне поруке. Крене прича у неком нежељеном смјеру. И непотребном за овакву тему. 

За све Владике данас изабране имамо само да кажем, а шта друго него - ДОСТОЈНИ! 

Нек нам Бог да среће да се врате дани, славни дани наше прошлости...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...