Jump to content

Свети архијерејски Сабор 2021. у крипти Храма 24. маја

Оцени ову тему


Препоручена порука

Управо сада, Golub рече

:) 

Партија је, ономад. штитила и Србе из Карајине...   Како су наступали и како наступају Андрија Мандић и Медојевић, к'о да копирају Мартића и Бабића из бивше ,, Крајине СрБске'', плахо срБски и безкомпромисно србски, жустро и борбено уз сву подршку АВа, као некоћ Слободана... 

(да не бијаше мудрог и светог Амфилохија, сад би Андрић и Кнежевић били у апсу, али брзо се заборавља реална ситуација и машта преузима примат)

И шта би са Крајином?  и Србљима из Крајине? 

Јел теби добро, шта пишеш? Јел ти смета Патријарх? Јел он машта?

Србија

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, metodije рече

Јел теби добро, шта пишеш? Јел ти смета Патријарх? Јел он машта?

Добро ми је. Не снета ми Патријарх!  Он не машта, маштају ови из ДФа.

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја пишем против патријарха???  Биће да теби није добро, брате методије?   

Дедера, цитирај шта то ја написах спроћу Патријарха? 

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, metodije рече

Са провокаторима се не расправљам води рачуна мада нет све будале трпи

Видим написао си 8 порука на форуму и закључио да сам ја провокатор!?  

:)   

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Можда ниси провокатор али радиш против патријарха и пишеш небулозе неки Бабић из времена  Милошевић да је ту адеквтно поређење смешно само у твој глави', а у ствари агитујеш за издајника Кривокапоћа који је препао Патријарха јуче, а ти га несрећо браниш 

Србија

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Колико видим овде, по броју усијаних глава, а не знам какво је стварно стање у ЦГ, Кривокапић је од спаситеља постао издајник. Што значи да се Мило у великом стилу враћа у седло.

Очигледно да ми, као народ, за бољег вођу од Мила и нисмо.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

У ишчекивању одлука са Сабора, подсећање на сам процес отачког одлучивања:

WWW.POLITIKA.RS

Доносећи одлуке, не у своје лично име, већ у име српске цркве, архијереји окупљени на...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, Golub рече

И шта би са Крајином?  и Србљима из Крајине? 

Ово ти је на трагу аутошовиниста и екипе која тврди да су за пад Крајине искључиви кривици Слоба и екипа. Кривци јесу ако су предали Крајину а верујем да јесу. Немам доказ. Али прећуткивати да Срби нису имали другог избора осим пушке је огавно. 

Шта год да су Срби направили усташе и њихови патрони са запада се не би смирили док се Срби не сведу на ниво статистичке грешеке. Ту политику спроводе и данас.

Бојим се да исто према Србима односи запад и њихови монтенегрини у Црној Гори. 

И пре времна викати на власт у Србији издаће и надати се неким мудрим преговорима ако иза немаш буздован је сулудо. Преговара се кад противнил зна да му можеш и зубе избити.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Цитат

Било какви и било чији притисци, медијска халабука, у реалном животу Цркве Христове немају утицај на одлуке Сабора, укључујући избор архијереја, њихово назначење на поједне епископске катeдре и слична питања.

https://www.in4s.net/wp-content/uploads/2021/04/Patrijarh-Porfirije-Zdravko-Krivokapic.jpg

 

Кривоглавића послати на веронауку, да се научи основама православља, а пре тога хитно му узети фунцију пемијера, јер то је као да даш детету кашикару у руке да се игра.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 минута, Ćiriličar рече

Кривоглавића послати на веронауку, да се научи основама православља, а пре тога хитно му узети фунцију пемијера, јер то је као да даш детету кашикару у руке да се игра.

Запитај се колико је добро било кога звати оваквим именима. 

Питао бих те за мишљење да се налазиш у његовој кожи. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ова тема је више  "Кривокапић и СПЦ" него тренутни СА Сабор.

Има ли каквих информација са Сабора?

Ово је по мени добар знак што са Сабора излази мало информација.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...