Jump to content

Makronu prete građanskim ratom, generali spremaju vojni puč? "Francuska je u opasnosti"; "Biće posledica"

Оцени ову тему


Trifke

Препоручена порука

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Francuska je u opasnosti. Nekoliko smrtnih opasnosti joj preti. Čak i u penziji, ostajemo vojnici Francuske i ne možemo u sadašnjim okolnostima ostati ravnodušni prema sudbini naše lepe zemlje. Dezintegraciju zemlje čine islamske horde iz predgrađa, koje odvajaju velike delove nacije i pretvaraju ih u teritoriju podložnu dogmama suprotnim našem ustavu", navodi se, između ostalog, u pismu.

Ma ne, ovo su teorije zavere koje propagiraju senilni oficiri i nacisti.. Nigde u Francuskoj ne postoje "No-go zones" u kojima se primenjuje šerijat i gde ni policija Francuske ne sme da zađe.. to su priče koje su širili nacisti preko interneta a penzionisani oficiri sada imaju višak slobodnog vremena pa bleje po netu i nailaze na takve dezinformacije....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Tumaralo. рече

"Francuska je u opasnosti. Nekoliko smrtnih opasnosti joj preti. Čak i u penziji, ostajemo vojnici Francuske i ne možemo u sadašnjim okolnostima ostati ravnodušni prema sudbini naše lepe zemlje. Dezintegraciju zemlje čine islamske horde iz predgrađa, koje odvajaju velike delove nacije i pretvaraju ih u teritoriju podložnu dogmama suprotnim našem ustavu", navodi se, između ostalog, u pismu.

Ma ne, ovo su teorije zavere koje propagiraju senilni oficiri i nacisti.. Nigde u Francuskoj ne postoje "No-go zones" u kojima se primenjuje šerijat i gde ni policija Francuske ne sme da zađe.. to su priče koje su širili nacisti preko interneta a penzionisani oficiri sada imaju višak slobodnog vremena pa bleje po netu i nailaze na takve dezinformacije....

Nisu, tako je sve. Poznajem Coveka koji zivi u Parizu, a ozenjen je Srpkinjom. Skoro je dolazio pa smo pricali na tu temu....

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, Tumaralo. рече

"Francuska je u opasnosti. Nekoliko smrtnih opasnosti joj preti. Čak i u penziji, ostajemo vojnici Francuske i ne možemo u sadašnjim okolnostima ostati ravnodušni prema sudbini naše lepe zemlje. Dezintegraciju zemlje čine islamske horde iz predgrađa, koje odvajaju velike delove nacije i pretvaraju ih u teritoriju podložnu dogmama suprotnim našem ustavu", navodi se, između ostalog, u pismu.

Ma ne, ovo su teorije zavere koje propagiraju senilni oficiri i nacisti.. Nigde u Francuskoj ne postoje "No-go zones" u kojima se primenjuje šerijat i gde ni policija Francuske ne sme da zađe.. to su priče koje su širili nacisti preko interneta a penzionisani oficiri sada imaju višak slobodnog vremena pa bleje po netu i nailaze na takve dezinformacije....

Moj stric živi u Parizu! 

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, Flojd рече

Nisu, tako je sve. Poznajem Coveka koji zivi u Parizu, a ozenjen je Srpkinjom. Skoro je dolazio pa smo pricali na tu temu....

 

пре 18 минута, Trifke рече

Moj stric živi u Parizu! 

Jel postoje "No-go zone" gde ne sme francuska policija da zađe?

A gde mule uče naraštaje o ubijanju kafira?

I udaju devojčice od 9 godina za neke istaknute robove Alaha?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 минута, Tumaralo. рече

 

Jel postoje "No-go zone" gde ne sme francuska policija da zađe?

A gde mule uče naraštaje o ubijanju kafira?

I udaju devojčice od 9 godina za neke istaknute robove Alaha?

Ako ti odgovorim da li ćeš da mi veruješ?

  • Свиђа ми се 1

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Tumaralo. рече

Jel postoje "No-go zone" gde ne sme francuska policija da zađe?

Toga je bilo jos sredinom 90-ih, kamoli sad. Tako mi je tad, `95. godine, pricala jedna nasa zena koja tamo zivi mnogo dugo.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, obi-wan рече

Toga je bilo jos sredinom 90-ih, kamoli sad. Tako mi je tad, `95. godine, pricala jedna nasa zena koja tamo zivi mnogo dugo.

Pa što su me onda forumaški liberali godinama cimali kada sam argumentovao da nije dobra ideja preseliti Džihad u Evropu? Da li je moguće da su bili Toliko Neinformisani?

Inače, meni pričao stari profa da, kada je išao vozom za Ljubljanu negde sredinom 80tih, pričao u vozu sa nekim muslimanima iz Bosne koji su išli na rad u Nemačku. I ti naši muslimani se isčuđavali kako Turčin u Nemačkoj kolje ovcu u stanu :))

A ima i još nekih priča o kapadokijskim Turcima koje nisu za ovako pristojan forum.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Tumaralo. рече

Hajde reci. Al da bude ekskluziva.

Još uvek mi nisi odgovorio ali nema veye veruj šta hoćeš.  Ovo o čemu se priča u ovoj vesti sam imao prilike da slušam od mnogobrojnih turista  Francuza koji ma sam bio neka vrsta turističkog vodiča i od naših ljudi koj žive u Francuskoj. Da ti ne pričam da sam pre 6 godina i bio u Parizu. Živ ti meni bio! :mahmah:

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Trifke рече

Još uvek mi nisi odgovorio ali nema veye veruj šta hoćeš.  Ovo o čemu se priča u ovoj vesti sam imao prilike da slušam od mnogobrojnih turista  Francuza koji ma sam bio neka vrsta turističkog vodiča i od naših ljudi koj žive u Francuskoj. Da ti ne pričam da sam pre 6 godina i bio u Parizu. Živ ti meni bio! :mahmah:

Pa daj da čujemo ekskluzivu. Konkretne primere itd.

Inače, ja sam sve vreme ironičan, trebalo je to da prepoznaš Trifke. Na forumu sam poznat kao Beskompromisni Prosvetitelj, odavno sam učio da nije mudro preseliti Abdula iz Kabula na obale Loare.

Džihad je nešto loše, sakaćenje dečijih genitalija je nešto loše, i to su razlozi zašto je bolje da Abdul ostane u Kabulu. Naravno, potebno je istovremeno prestati sa ubijanjem Abdula putem drona.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Генерални из пензије који су потпуно небитни у цијелој причи. Зашто се нису бунили док су били на функцији. 

Ово као и они "покајници" са разних државних функција са запада, када шатро нешто причају да је Србима нанешена неправда за вријеме НАТО кампање 90-тих. 

Постоји проблем са односом домаће заједнице на западу са имигрантима, али овај начин испољавања негодовња заправо не упире у суштину проблема. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...