Jump to content

Особа за коју треба да се удате?!

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 5 минута, Violetta Valery рече

Iskreno se nadam da ne znaš o kome govoriš, jer ovakve stvari nisu za šalu. Jutka je osuđen za silovanje i uznemiravanje.

Silno sam želela da se suzdržim osuđivanja, ali nisam mogla ovo da prećutim. Neka bi mu dao Bog da se izvuče iz svog pada, ali neka je daleko od vlasti i da niko ne uči od njega, osim kao od pokajnika.

Ne bih da se mešam...samo mislim da je flojd rekao da yutka treba da se uči od njega. Zato što Yutka like this.

KO god bio...

...previše politike na temi... smor.

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, sanja84 рече

previše politike na temi... smor.

:)))

https://www.instagram.com/p/COO80B6JM5T/?igshid=1gbck02198yfk

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, sanja84 рече

Pa reče previše politike na temi i zato ubacih ovaj smešan klip. :)

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 часа, Violetta Valery рече

Mnogo je široka tema. Mogli bismo lako da skliznemo u raspravu da li predsednik Vučić ima ljubavi prema ovom narodu i koliko, kad već pominješ megalomanske prohteve.

Tema je ipak o ljubavi između žene i muškarca.

Pa ja lepo rekoh da ogroman broj ljudi pati zbog nedostatka ljubavi. Njima ljubav nije uzvraćena, jer nemaju svoj par ili su napravili pogrešan izbor.

S druge strane, imaš ljude koji zbog svog dobrog izgleda promene veći broj partnera, a to znači da tu nema ni “lj” od ljubavi. Za čuđenje je to da mnoge žene hrle upravo takvim tipovima, iako navodno žele ljubav, sigurnost, srodnu dušu... Pa mislim, kome trebaju te priče, kada je sve očigledno.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Bojan* рече

Njima ljubav nije uzvraćena, jer nemaju svoj par ili su napravili pogrešan izbor.

Sa drugim delom mogu da se složim, jer se više od svega plašim lošeg izbora. Jedan sam već napravila, takoreći uništila sam jedinu vezu u kojoj sam bila. Morala sam da raskinem i pobegnem, da ne bi on patio zbog mojih tripova i nespremnosti da se prepustim.

Sa prvim ne mogu, jer niko nije dužan da nam uzvrati ljubav. Bog ponajmanje, ali On nas svejedno voli bezuslovno. Neki put pomislim, bilo bi lepo, ali više nikoga neću povrediti svojom nespremnošću i time što ne znam šta želim od života.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 51 минута, Violetta Valery рече

Sa drugim delom mogu da se složim, jer se više od svega plašim lošeg izbora.

Како можете знати да ли је избор ваш (по Божјем допуштењу) или је по Божјој промисли? Исто важи и за раскиде... Увек радиш најбоље што можеш у датој ситуацији. Ако правиш грешке, трудиш се да научиш и не допустиш их више уз кајање и наду у опрост.
Шта ако проведеш године у кајању због одлуке која и није била твоја, већ је тако требало да се догоди? Време проведено у страху и тузи због могућих грешака (у прошлости или будућности) је време које крадемо од себе а у коме смо могли додатно да се приближимо Богу кроз молитву, саосећајност, помоћ и другим људима и себи, учење...

Never argue with an idiot. They will drag you down to their level, then beat you with experience.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 12.4.2021. at 14:41, sanja84 рече

Е људи, одгледах занимљив видео. Шта ви мислите на ову тему?

 

 

Jasno

Ova žena je naučila nešto na svoj način i srećna je

Da je imala ljubav od roditelja možda ne bi morala tako veliki puta da pređe ali svaka joj čast 

 

  • Волим 1

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, Violetta Valery рече

Sa prvim ne mogu, jer niko nije dužan da nam uzvrati ljubav.

Ja i nisam rekao da je neko dužan da nam uzvrati ljubav, nego da je ogroman broj ljudi koji su nesrećni zbog nedostatka ljubavi. Iz nekog razloga ljubav im nije uzvraćena. To je činjenica.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Bojan* рече

Ja i nisam rekao da je neko dužan da nam uzvrati ljubav, nego da je ogroman broj ljudi koji su nesrećni zbog nedostatka ljubavi. Iz nekog razloga ljubav im nije uzvraćena. To je činjenica.

Ne treba očekivati. Samo biti zahvalan Bogu ako i kada se desi.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 часа, illuminated рече

Време проведено у страху и тузи због могућих грешака (у прошлости или будућности) је време које крадемо од себе а у коме смо могли додатно да се приближимо Богу кроз молитву, саосећајност, помоћ и другим људима и себи, учење...

I od toga zazirem. Vreme provedeno u nečinjenju i premišljanju je takođe bačeno vreme.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 4.5.2021. at 11:24, Violetta Valery рече

Iskreno se nadam da ne znaš o kome govoriš, jer ovakve stvari nisu za šalu. Jutka je osuđen za silovanje i uznemiravanje.

Silno sam želela da se suzdržim osuđivanja, ali nisam mogla ovo da prećutim. Neka bi mu dao Bog da se izvuče iz svog pada, ali neka je daleko od vlasti i da niko ne uči od njega, osim kao od pokajnika.

Jutka nije silovao Mariju, daleko od oga. Da je spopadao zene, spopadaoi uznemiravao je, da je placao za usluge placao je, da je imao mehanizam prepadanja zena imao je, cak i ljude koji su to radili za njega i neku tarifu od 200 evrica, sto je usustini i fora kod mnogih politicara...

Da je Marija zena sumnjivog morala - jeste.

Da je jutka uznemiravao jeste, uznemiravao je, ali je nije silovao kao nijednu od njih. On se vodi onom ne j... lep nego uporan i uspelo mu je u mnogo slucajeva, ovako ili onako. Tako da ne mozemo pricati ni o njemu ni o drugima, svako od njih krije neku mracnu tajnu....

 

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 33 минута, Flojd рече

Jutka nije silovao Mariju, daleko od oga. Da je spopadao zene, spopadaoi uznemiravao je, da je placao za usluge placao je, da je imao mehanizam prepadanja zena imao je, cak i ljude koji su to radili za njega i neku tarifu od 200 evrica, sto je usustini i fora kod mnogih politicara...

Da je Marija zena sumnjivog morala - jeste.

Da je jutka uznemiravao jeste, uznemiravao je, ali je nije silovao kao nijednu od njih. On se vodi onom ne j... lep nego uporan i uspelo mu je u mnogo slucajeva, ovako ili onako. Tako da ne mozemo pricati ni o njemu ni o drugima, svako od njih krije neku mracnu tajnu....

 

Samo mi pojasni vezu između ovog pasusa i predhodne rečenice - da čovek treba da uči od najboljih??

Ako ti ili bilo ko misli da od Jutke ovakvog kakav je može naučiti nešto dobro u zabludi ste velikoj. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 44 минута, Flojd рече

Da je jutka uznemiravao jeste, uznemiravao je, ali je nije silovao kao nijednu od njih. On se vodi onom ne j... lep nego uporan i uspelo mu je u mnogo slucajeva, ovako ili onako. Tako da ne mozemo pricati ni o njemu ni o drugima, svako od njih krije neku mracnu tajnu....

Он је све то радио са позиције силе: сексуално узнемиравао и претио да постигне свој циљ. Минимум би био да добије доживотну забрану обављања јавних функција због тога а онда и казну сходно степену узнемирења и страха које је његово понашање произвело код жртава.

Never argue with an idiot. They will drag you down to their level, then beat you with experience.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...