Jump to content

Особа за коју треба да се удате?!

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 10 часа, Bojan* рече

Žene u ogromnoj većini ne vrednuju ljubav. Potrebna im je tek toliko da mogu imati kontrolu nad muškarcem koga izaberu. A svakako neće izabrati nekoga ko nije fizički privlačan, samo zbog njegovih osećanja. Još manje ako je uz to i siromašan. Uvek bilo i biće. S tim što su sad popularna vanbračna partnerstva,  a ne brak, pa ako je neko bio sa više partnerki, on je poželjniji ženama.

Па то што ти кукаш на то што жене преферирају згодне и успешне би било као кад би жене кукале што мушкарци преферирају младе и лепе. Све је то природно. Једини је проблем што је данашња култура и норме треш. Али тако је како је.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Jokic Z. рече

Nisam mnogo lep ali mi je zena lepa ko MARIJA OBRADOVIC 

Ne bi ona bila sa tobom, da je nisi fizički privlačio. 

пре 4 часа, Jokic Z. рече

i volela me pre nego sam se nafatirao para.

Možda, ako je od onih retkih, koje imaju potrebu za tom vrstom osećanja.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 25.4.2021. at 21:14, Bojan* рече

Ne zaostaju ni neudate.

Žalosno.

Za tebe je Boki jedna "neotpakovana"  i tradicionalna a to mozes naci samo u Albanije  😋

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 часа, Natasa. рече

Bolje biti lep i bogat nego ružan i siromašan :smeh1:.

Meni se sve češće u poslednje vreme čini da ovi neki nezadovoljni neoženjeni očekuju bukvalno da ih neka voli više i bolje i bezuslovnije no što ih rođena majka voli, i to bez ikakve njihove inicijative i truda (to je simpovanje), bez toga da budu normalna ljudska bića koja poštuju žene uopšteno (to je whiteknightovanje), bez toga da su lepi, zgodni, dobri ljubavnici (te žene su bludnice) i bez toga da imaju neki izvor prihoda (te žene su pohlepne sponzoruše). 

 

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Paradoksologija рече

ovi neki nezadovoljni neoženjeni očekuju bukvalno da ih neka voli više i bolje i bezuslovnije no što ih rođena majka voli, i to bez ikakve njihove inicijative i truda

Ja se sve nadam da troluju :0212_rolleyes:.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Flojd рече

Za tebe je Boki jedna "neotpakovana"  i tradicionalna a to mozes naci samo u Albanije  😋

Da li "otpakovana" i "neotpakovana" znači ono što mislim da znači?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Flojd рече

"neotpakovana" 

Поврачачу...

Солидарност ће спасити свет.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, Natasa. рече

100% :smeh1:.

Samo ih dovlačite.

Udale su se za one srpske domaćine, za koje Srpkinje nisu htele. Rodile decu, donele im veliku sreću i potpuno promenile život. To je za svako poštovanje.

  • Оплаках :)) 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, Paradoksologija рече

Meni se sve češće u poslednje vreme čini da ovi neki nezadovoljni neoženjeni očekuju bukvalno da ih neka voli više i bolje i bezuslovnije no što ih rođena majka voli, i to bez ikakve njihove inicijative i truda (to je simpovanje), bez toga da budu normalna ljudska bića koja poštuju žene uopšteno (to je whiteknightovanje), bez toga da su lepi, zgodni, dobri ljubavnici (te žene su bludnice) i bez toga da imaju neki izvor prihoda (te žene su pohlepne sponzoruše). 

 

То је оно што је Василије називао инцелима. У суштини један облик нарцисоидног поремећаја личности. Има тога и код жена, ниј ограничено само на мушкарце. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 47 минута, -Владимир- рече

То је оно што је Василије називао инцелима. У суштини један облик нарцисоидног поремећаја личности. Има тога и код жена, ниј ограничено само на мушкарце. 

 

Žene koje od ovoga pate možda ipak manje glasno to zahtevaju po internetu, u fazonu država duradi nešto da mi se obezbedi bezuslovna savršena ljubav mlade zgodne device.

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Bojan* рече

Udale su se za one srpske domaćine, za koje Srpkinje nisu htele. Rodile decu, donele im veliku sreću i potpuno promenile život. To je za svako poštovanje.

Zato što je svako srpsko selo u koje su došle bogatstvo za vuko****** iz koje su potekle. Otprilike kao kad se siromašna Srpkinja uda za Švajcarca zbog papira...pa mu rodi decu i bude joj svakako bolje nego ovde.

Svako ide gde mu je bolje.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Natasa. рече

Zato što je svako srpsko selo u koje su došle bogatstvo za vuko****** iz koje su potekle. Otprilike kao kad se siromašna Srpkinja uda za Švajcarca zbog papira...pa mu rodi decu i bude joj svakako bolje nego ovde.

Svako ide gde mu je bolje.

Tako je generacijo, vidis kako ti sve znas. :navijanje:

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 часа, Violetta Valery рече

Da li "otpakovana" i "neotpakovana" znači ono što mislim da znači?

Ako mislis, ono sto ja mislim stvarno si bezobrazna. :coolio:

 

пре 9 часа, Чунга Лунга рече

Поврачачу...

Os Vc solju il neku zdelu, il kesu? Sta da ti tutnem pod usta?:)))

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...