Jump to content

Нежељени ефекти после вакцинације - детету од 2 године потребна помоћ


Препоручена порука

Дете има 2 године и римило је вакцину против дифтерије и тетануса, hepatitis B и др. (лагарија):

Дете је добило по целом телу, највише око зглобова, кожни осип у виду екцема/дерматитиса. Чеше се непрестано, што му ствара нервозу, плач, психичке проблеме и муку родитељима. Испробано је 10-так препарата које су дерматолози пробали и ништа није шппмогло.

Молио бих све оне који знају који манастир прави мелеме - природне - против екцема и кожних упала да напишу шта знају или да се информишу ако имају ближи контакт. Пипери, Крка, Суково или неки други. Дете се налази у једној земљи ЕУ, тако да ако би неки манастир евентуално правио мелем против сличних обољења, некако би се већ договорило слање преко некога.Такођем, молим све који ус у Београду да завире у патријаршијуску продавицу на Теразијама, или ако тамо може да се зове, па да провере има ли шта.

 Иначе, ради се о синчичу од једног брата Хрвата, верника и изузетно честитог човека и католика, тако да би било лепо и због тога да му помогнемо. Јер...замислите дечака од 2 године са ужасним екцемом по већем делу тела, који се месецима чеше, плаче и која је то мука родитељима.

 

Захваљујем свима.

 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

https://www.facebook.com/pages/category/Health-Beauty/Biljni-preparati-manastira-Ravanica-1486855391529190/

RAVANICA.RS

Адреса: Манастир Раваница, 35233 Сење, Телефон: + 381 035 434 596, Емаил: инфо@раваница.рс. Посете од 08-18х лети и од 08 - 16х зими...

 

Mozda da probas ovde? Mati Zinovija je farmaceut i pravi razne preparate.
Ja sam zvala telefonom i izlozila problem i rekli su mi koji preparat da uzmem.
Imaju ljude u BGD (mada sam ja otisla licno do manastira).

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...