Jump to content

Рио Тинто

Оцени ову тему


obi-wan

Препоручена порука

пре 13 часа, Bilbija рече

Mislis kao sto je vama dozvoljeno da vredjate

Čitaj pažljivije... nije problem vređanje bilo kog političara... političari su i po zakonu dužni da trpe veći stepen kritike, pa i kad kritika prelazi u uvrede... (u nekom treuntku je i na forumu dozvoljeno da se sagovornici vređaju ako je to šatro politička ocena)

Ono o čemu sam pisao nije ne kritika ni uvreda... nije uopšte mišljenje o Mariniki, niti govori  bilo šta o Mariniki... govori samo o tvom primitivizmu i vulgarnosti... 

Dakle, da ponovim, ono što sam komentarisao nema veze sa nekakvim vređanjem političara ili neistomišljenika, već sa vulgarnostima koje su na ovom forumu nekada bile nezamislive za bilo koga, a sada su dozvoljene samo jednoj političkoj opciji... 

 

пре 13 часа, Bilbija рече

i promovisete vlastiti primitivizam i vulgarnost vredjajuci ljude nazivajuci ih sendvicariuma, botovima

Šta je primitivno i vulgarno u tim izrazima?

Vidim da je u toku kampanja da se potpuno normalizuje nemoral i da kao ispadne normalno da se na razne načine, pa i bukvalnim sendvičima kupuje politička podrška sirotih građana i da ispadne normalno da se drži i plaća armija "botova" ali je šatro ružno da se ti nemoralni postupci imenuju...

 

пре 13 часа, Bilbija рече

i slicno, vredjajuci jedan od simbola Republike , Predsednika nazivajuci ga idiotom, kretenom, budalom?

Himna, zastava i grb su simboli Republike Srbije... 

Lice koje privremeno vrši funkciju predsednika je političar i kao takav je i po zakonu dužan da trpi i uvrede koje navodiš... iako ih ja ne koristim...

 

пре 13 часа, Bilbija рече

Mislis na taj vas, opozicioni primitivizam i bezobrazluk?

Jok, mislim tačno na ono što sam napisao... pokušaj nekad da odgovoriš na to... da liči na normalnu konverzaciju...

 

пре 13 часа, Bilbija рече

Potpun o se slazem sa tobom da tom izlivu uvreda, primitivizma, nekulture i bezobrazluka treba stati na put.

Naravno da bi ti voleo da se svaki glas opozicije potpuno ućutka... 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 804
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 3 часа, sampaganini92 рече

Све више разумем људе којима су маринике брајани кандићке мањи проблем од снсоваца

Ја не разумем никако. Како мањи проблем од снсоваца могу да буду осведочени аутошовинисти, они који су били на проглашењу тзв независности тзв Косова, они који говоре да се у Сребреници десио геноцид, они који на дан пробоја Солунског фронта, када је сасвим прикладно и пригодно успоставити државни Празник заставе и јединства, шарају српске тробоке?

Ја не спорим башибозлук коме су се многи препустили у снсу.

Само ми објасни како антисрби могу бити боља опција од лоше српске власти? Да ли би спроводили другачију економску политику (осим што не би ништа радили са Кином и Русијом, можда би и санкције увели)?

Да ли би се икада сетили да уведу празник Победе (не примирја како је назван) у Првом светском рату, да ли би се сетили 15.септембра, да ли би направили споменик Стефану Немањи, деспоту Стефану, финансирали филм о Јасеновцу, обележавали Олују на државном нивоу, пренели посмрте остатке Милунке Савић у алеју великана...?

Разним кесићима су те ствари рецимо небитне и исмева их. А теби брате, као ономе, ко је све супротно од разних кесића?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 35 минута, Avocado рече

već sa vulgarnostima koje su na ovom forumu nekada bile nezamislive za bilo koga, a sada su dozvoljene samo jednoj političkoj opciji... 

Ово није тачно. Много је вулгарности доживљено рецимо од стране Клаудкинга. Човек је писао безобразно годинама. Ја сам лично пооштрио писање због такви вулгарности и безобразлука.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 43 минута, Вилер Текс рече

Ја не разумем никако. Како мањи проблем од снсоваца могу да буду осведочени аутошовинисти, они који су били на проглашењу тзв независности тзв Косова, они који говоре да се у Сребреници десио геноцид, они који на дан пробоја Солунског фронта, када је сасвим прикладно и пригодно успоставити државни Празник заставе и јединства, шарају српске тробоке?

Ја не спорим башибозлук коме су се многи препустили у снсу.

Само ми објасни како антисрби могу бити боља опција од лоше српске власти? Да ли би спроводили другачију економску политику (осим што не би ништа радили са Кином и Русијом, можда би и санкције увели)?

Да ли би се икада сетили да уведу празник Победе (не примирја како је назван) у Првом светском рату, да ли би се сетили 15.септембра, да ли би направили споменик Стефану Немањи, деспоту Стефану, финансирали филм о Јасеновцу, обележавали Олују на државном нивоу, пренели посмрте остатке Милунке Савић у алеју великана...?

Разним кесићима су те ствари рецимо небитне и исмева их. А теби брате, као ономе, ко је све супротно од разних кесића?

Па врло једноставно, тако што ти аутошовинисти најчешће раде по агенди и налогу, за паре покушавају да наштете српском интересу. И њихов је број јако ограничен, и могућности за ступање на власт минималне управо из тог разлога јер им је деловање крајње евидентно. 

Док људи који од снс-а имају користи (још и да разумем) или засита верују у њих (крајње критично) мисле да су заправо српски интереси то што заступају и на тај начин их презентују, перфидно патриотски а радећи супротно. То је далеко горе јер има могућност да заведе већи број људи који имају здраву љубав према отаџбини. Приде још користе прилику да нападну сваког ко мисли да је снс лош био он аутошовиниста или нешто тотално супортно од аутошовинисте.

Тако да ја немам сумњу да би про ЕУ опозиција вероватно била још гора, али она је управо стога и мање опасна јер је јавно про ЕУ и самим тим није у некој могућности да дође на власт. А ови су јавно националисти а факат раде про ЕУ и нападају оне који су против тога пошто пото.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 57 минута, Вилер Текс рече

Ово није тачно. Много је вулгарности доживљено рецимо од стране Клаудкинга.

Na primer?

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Bilbija рече

Kod tebe je doslo do cepanja na nekoliko licnosti ... Hajde pokusaj malo da se usresredis ako mozes ... Koji i kako ja botujem i slyzim "rezim" u Srbiji kada zivim u inostranstvu? Hajde pokusaj da ukljucis ako imas koju vijugu pa mi objasni kako mene kupuje Vucic za sendvic i kako me organizovani vodi na mitinge.? Kapiras li kolike budalastune vi opozicionari i sledbenici cMarinike i izdanci iz cMsrinike i nje i njene okoline mlatite? A sa druge strane ti zdusno pomazes i finansiras i Vucica i SNS placajuci dobrovoljno porez "rezimu" i tako ga ucvrscujes na vlasti ...😂

Немаш ти капацитет мозга да схватиш и са тобом је разговор узалудан посао јер ти аргументи ништа не значе па је видентно је да си ти поцепана личност, ко зна какве си све муке у животу претрпео 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Просечан србенда рече

Немаш ти капацитет мозга да схватиш и са тобом је разговор узалудан посао јер ти аргументи ништа не значе па је видентно је да си ти поцепана личност, ко зна какве си све муке у животу претрпео 

😂😂

Hej podprosecni ne jedi se, dzaba sekiracija ... Poslusaj malo cMariniku,to te smiruje izgleda..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма зашто слушати те издајнике, не замајавајте се њима.

Слушајте цвеће наше младости.

Ево без рекламе опозиције, само власт...

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 часа, sampaganini92 рече

Па врло једноставно, тако што ти аутошовинисти најчешће раде по агенди и налогу, за паре покушавају да наштете српском интересу. И њихов је број јако ограничен, и могућности за ступање на власт минималне управо из тог разлога јер им је деловање крајње евидентно. 

Док људи који од снс-а имају користи (још и да разумем) или засита верују у њих (крајње критично) мисле да су заправо српски интереси то што заступају и на тај начин их презентују, перфидно патриотски а радећи супротно. То је далеко горе јер има могућност да заведе већи број људи који имају здраву љубав према отаџбини. Приде још користе прилику да нападну сваког ко мисли да је снс лош био он аутошовиниста или нешто тотално супортно од аутошовинисте.

Тако да ја немам сумњу да би про ЕУ опозиција вероватно била још гора, али она је управо стога и мање опасна јер је јавно про ЕУ и самим тим није у некој могућности да дође на власт. А ови су јавно националисти а факат раде про ЕУ и нападају оне који су против тога пошто пото.

Аутошовиниста је мало, али имају огроман утицај. И политички и друштвени. "Срамота ме што сам Србин" због њиховог двадесетогодишњег рада, људи изговарају као добар дан. Не дај Боже да добију већу власт. А имали су главну реч поготово од 2008-2012. И пре тога. И данас су у власти али на узици.

Ови, тј ови не постоје политички уз изузетке, они прате Вучића шта год да уради, јесу башибозлук. Ја могу да похвалим Вучића за доста ствари али то не значи да сам његлв гласач. Није тачна реторика "нациоалисте је купио споменицима". Ти споменици( остало) су минимум који мора да постоји а не да се пљује по томе, ето естетика...После 80 година комуњарства изрони српска прича, неки Срби размажено и елитистички  а то кажу не свиђа ми се. Ништа, дај да их склонимо па ће "билококодође" урадити боље. 

Не умемо да видимо оне мрвице добра у гомими лошег о којима старац Пајсије прича. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И тако...

Боримо се против Рио Тинта.

Нећемо загађење.

Не пратим контекст реченог, шта је председник хтео рећи о већем броју него што је предвиђено.

У међувремену, БГ се гуши. Од смога. Смрди, кажу становници. И не знају зашто. Званичници кажу да је то тако одувек било, да су неки фактори тренутне природе, шта ли. Не знају. 

Зна се. Али се истина затрпава. До када, видећемо.

До тад - ко не зна зашто је тако у БГ-у нека пита инспекцију.

Можда вам кажу зашто НЕ смеју да проверавају:

PRODAVAČICA U APOTECI (@StevanTrajkovic) Tweeted:
Vigor Majić je na ovo ukazivao mnogo ranije, ali ko će da sluša struku 🙄 https://t.co/ddJ6DFBIdM

А сад, идемо по старом добром обичају...

Да се кладимо да се нећемо задржати на ТАЧНОСТИ изговореног, већ на личности оног ко изговара.

Нема везе, Београђани само дишите... Ако и до када будете могли...

И немојте се бунити, ружно је и глупо. 

Загађење је тамо негде, у Невољици, и крив је Тадић. И Ђилас. И Јеремић. Заборавих Шолака...

 

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

RS.SPUTNIKNEWS.COM

У складу са оним што сам рекао у Горњим Недељицама, сутра или прекосутра Скупштина Града Лознице ће донети одлуку о укидању просторног плана који је донет, рекао је председник...
 
У складу са оним што сам рекао у Горњим Недељицама, сутра или прекосутра Скупштина Града Лознице ће донети одлуку о укидању просторног плана који је донет, рекао је председник Србије Александар Вучић на седници Владе Србије.
 
Другачије ћемо да разговарамо са Рио Тинтом и са другима у будућности, додао је Вучић.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...