Jump to content

Рио Тинто

Оцени ову тему


obi-wan

Препоручена порука

@Вилер Текс Што каже Петар Божовић, није Србија Драган Ђилас, па да нас сваки дан са њим плаше.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 804
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 6 минута, Вукашин рече

@Вилер Текс Што каже Петар Божовић, није Србија Драган Ђилас, па да нас сваки дана са њим плаше.

Наравно. Није ни Русија била Троцки. Зато и кажем то што кажем да је опрез у борби јако битан.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ха-ха, како добар опис наших политичара.

Тако нас убеђују (силином лажи) да је пројекат "Рио Тинто" добар за нас.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Вилер Текс рече

Наравно. Није ни Русија била Троцки. Зато и кажем то што кажем да је опрез у борби јако битан.

Разумем ја тебе, али ови су нам у подсвест усадили да ће без њих све да се сруши, тј. ако не буде на власти једног човека.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Вукашин рече

Разумем ја тебе, али ови су нам у подсвест усадили да ће без њих све да се сруши, тј. ако не буде на власти једног човека.

 

Наравно да неће да се сруши без њих. Много тога стварно не ваља. Међутим то су одговорне ствари, ако ови оду а дођу они који вичу "ђеносајд", ако у њиховим редовима преовладају и богоборци, ништа паметно нисмо урадили. Устанак против Шваба у Другом рату је права ствар али КПЈ на.челу тог устанка је од њега направила револуцију. Имамо искуство, немојмо бити  да кажем зелени, и у смислу наивности и у смислу фонкрамонства.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 часа, GeniusAtWork рече

Џаба све то.

Сад ћемо опет да гледамо слике депонија и слушамо приче о Ђиласу и како су Немци супериорнији, паметнији и лепши...

Pa naaravnoi da nisu pametniji vec gluplji. Jer da su pametniji radili bi za 300 a ne 3000 evra, vozili biu polovna kola a ne nova, i odpad bi im plutao po rekama a ne brodovi ..Ocigledno je da su nesposobni i da nista nisu naucili od nas...

A sto je najgore, toliko su glupavi da i kada im nacrtras i objasnis ovako jasno oni ne kapiraju...

Ja sam pokusavao da  objasnim nekim nemcima ovo ali ne vredi. Nisu sposobni da zive sa 300 evra pa to ti je .... Hoce 3000.... Budale...

I jos su zadovoljni i misle da smo mi budale a ne oni...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

 

Три дана касније...

 

Те вечери:

"Predsednik Srbije Aleksandar Vučić potvrdio je večeras u javnom obraćanju da je Skupštini Srbije vratio na ponovno razmatranje Zakon o eksproprijaciji, zbog toga što zakon ne uređuje oblast na pravi način, kao i da je predložio izmene Zakona o referendumu i narodnoj inicijativi."

"Ovim su ispunjeni svi zahtevi naroda u protestima“, naglasio je Vučić i objasnio da će pravna procedura biti okončana do petka, kao i da je sve u skladu sa ovlašćenjima predsednika.

Дан после три дана касније...

"- Ovo nam je ozbiljna lekcija iz koje moramo kao stranka da izvučemo pouke. Sa narodom mora mnogo više da se razgovara, kao i sa ljudima koji skroz drugačije politički misle u odnosu na nas. Prihvatamo politički poraz koji nam je narod naneo(!!!!), čestitamo narodu i menjamo pristup - napisao je na društvenim mrežama Vladimir Đukanović, visoko pozicionirani funkcioner Srpske napredne stranke."

И вама је ово нормално? Народ их победио?!? Што ће рећи да се они константно боре ПРОТИВ народа?

И тако...

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Јанко рече

 

И вама је ово нормално? Народ их победио?!? Што ће рећи да се они константно боре ПРОТИВ народа?

И тако...

Naravno da je normalno, i jos jednom je pokazao politicku mudrost, dalekovidost i demokratsku prirodu drzave Srbije.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 33 минута, Bilbija рече

Naravno da je normalno, i jos jednom je pokazao politicku mudrost, dalekovidost i demokratsku prirodu drzave Srbije.

20211209_083020.thumb.JPG.585d3720db957a96781bde9b2f8b5c32.JPG

Spes mihi prima Deus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Јанко рече

И вама је ово нормално? Народ их победио?!? Што ће рећи да се они константно боре ПРОТИВ народа?

И тако...

Nacrtaj brate, i opet imas ekipu samozaslepljenih ljudi, kojima to nece da znaci ama bas nista.
U svakom slucaju - cega je srce u coveka puno, to se na usta izliva; to znamo.

Idemo dalje, polako i sigurno, u temeljnu obnovu i preporod, s blagoslovom svetog Save i Simeona, i svih svetih istinoljubaca naseg roda. A imamo ih neizbrojivo mnogo. Oni su jedini stvarni temelj i garant pravog boljitka koji dolazi.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, obi-wan рече

Nacrtaj brate, i opet imas ekipu samozaslepljenih ljudi, kojima to nece da znaci ama bas nista.
U svakom slucaju - cega je srce u coveka puno, to se na usta izliva; to znamo.

 

Ili sto bi se reklo, ljudi-muve lete na govna a ljudi-pcele na med.... Svako trazi ono sto mu je milije i draze...

A ima i nesretnika cija je jedina sreca u sopstenoj zavisti i svoju srecu grade nadajuci se tudjoj nesreci.

Jer sta je drugo do nada ocajnika jedan lapsus ili deo recenice nekog funkcionere u nekom tvitu?

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ко нема звучнике:

"Немамо право да уништавамо животе ВЕЋЕГ БРОЈА људи него што је то БИЛО ПРЕДВИЂЕНО првобитним плановима." (!!!!)

Опа, било предвиђено уништавање живота једног броја људи? И ниједном се не побунисте док народ не изађе на улице?

Аферим, преЦедниче.

П.С.

За оне са меморијом МАЊОМ од меморије кишне глисте (рекли смо да нећемо вређати глисте):

Screenshot_2021-12-10-08-04-02-748_com.android.chrome.thumb.png.21bee5c1d61ad974a1ab13ad683e7249.png

Не бих вас више задржавао...

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Јанко

Жао ми је што видим како неки ,,хватају реч'', а не прате ни смисао ни контекст. Прича је била о одузимању земљишта, а не о самом загађењу, а одузимање земљишта такође ''уништава животе'' људи. Ради се о земљишту које људи могу обрађивати, а првобитно је било планирано да депонија буде далеко од тог земљишта. Стварно ми је жао што на православном форуму постоје момци који су сремни на смицалице и подбадања сопствене државе, попут неких да не спомињем којих, наљутио би се. Размисли се мало.

На претходној страници исто овако да не кажем како, ликовао си због проблема Закона о референдуму и народној иницијативи и ''показивао'' како је Вучић овакав и онакав, једно обећао друго урадио. Ту се мења да се такса од 30дин ипак не треба плаћати за подношење народне иницијативе и да се референдум не може поновити у року 2 или 4 године. Ако је теби то толико узбудљиво и ако у томе видиш мрачњаштво у свом председнику, онда стварно моје разумевање таквих хирова браће по Христу долази до црвене линије и ја се као слаб и слабашан у трпљењу морам повући. Ради шта хоћеш и нека ти Бог суди.

  • Свиђа ми се 1

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 33 минута, Milan Nikolic рече

@Јанко

Жао ми је што видим како неки ,,хватају реч'', а не прате ни смисао ни контекст. Прича је била о одузимању земљишта, а не о самом загађењу, а одузимање земљишта такође ''уништава животе'' људи. Ради се о земљишту које људи могу обрађивати, а првобитно је било планирано да депонија буде далеко од тог земљишта. Стварно ми је жао што на православном форуму постоје момци који су сремни на смицалице и подбадања сопствене државе, попут неких да не спомињем којих, наљутио би се. Размисли се мало.

На претходној страници исто овако да не кажем како, ликовао си због проблема Закона о референдуму и народној иницијативи и ''показивао'' како је Вучић овакав и онакав, једно обећао друго урадио. Ту се мења да се такса од 30дин ипак не треба плаћати за подношење народне иницијативе и да се референдум не може поновити у року 2 или 4 године. Ако је теби то толико узбудљиво и ако у томе видиш мрачњаштво у свом председнику, онда стварно моје разумевање таквих хирова браће по Христу долази до црвене линије и ја се као слаб и слабашан у трпљењу морам повући. Ради шта хоћеш и нека ти Бог суди.

Је л' ти имаш проблем да испратиш МОЈ контекст и видиш у том посту на претходној страници да председник по хиљадити пут једно каже данас, а друго сутра? Још од времена кад је рекао да се сигурно неће кандидовати за председника па до данас.

Твоје трпљење нема никакве везе са хришћанским трпљењем.

Слободно се повуци у свој мир, то је паметнији избор.

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Јанко

Зашто је теби битно да председник не коригује неки избор, неку одлуку? Шта је и у чему лоше учињено? Зар мислиш да је политика удовољавање хировима лакомислених, а да све мора бити предвиђено и на тацни приказано? Мислиш да је то супер у овоме свету, у политици каква јесте, у животу и судбини какву као народ имамо? Ако мислиш да си паметан толико да можеш пресуђивати српским политичарима, барем имај у виду целу перспективу и све проблеме које као народ правосвани имамо. Многи би желели да ми не постојимо. А како у томе ''пливати'' сигурно неће допринети такав приступ попут твог. Моје мишљење.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...