Jump to content

Рио Тинто

Оцени ову тему


obi-wan

Препоручена порука

  • Одговори 804
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

@Лазар95

Јел тебе некад лемао полицајац? Ако јесте јави ми се. :smeh1: Један мој друг је умро сигурно и делом због батинања у полицији, јер умро је са 29г. од шлога. А био је рагбиста у Жаркову, у оном бруталном рагбију. Нема утакмице да неко не попије батине од њега. Чак је случајно налетео на њега и Дима главоња са Б.брда, и овај добије такве батине од њега да то није било разумљиво о чему се ради, али бураз је био толико моћан.

А онда, почиње пакао. Полиција је била тако окрутна да је он задобио од удараца у главу такве последице, да је сигурно нешто од крвотока ''отишло''.  Један други ,,који је још увек жив'' доживео је да му у полицији Гроцка стављају кесу на главу и гушили док не призна ко је извесни Карло. Наравно, није признао.

Данас је у полицији бања, али права бања. Човеку може да буде само пријатно када га испитују. :D

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хоће да нам загорчају живот што имамо блага у налазиштима литијума и осталог.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Milan Nikolic рече

Хоће да нам загорчају живот што имамо блага у налазиштима литијума и осталог.

pa dobro si konacno skontao sta SNS radi sa EU.... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Milan Nikolic Слажем се, али није баш бања да ти је пријатно док те испитују. Нажалост имао сам и ја сличних дешавања али слава Богу без последица. Ја сам остао без зуба. И када сам покренуо случај против дотичних судија ми је лепо рекао да одустанем јер само себи још већи проблем правим. Имао сам све доказе и из болнице и од психијатра итд итд али ово је банана држава. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Колико си имао година кад ти се то десило? Са обзиром да си '95. годиште.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Супер си преживео све то. Имаш моје поштовање. За разлику од неких вечито заштићених. Који су изашли испод шињела разних комуниста атеиста. Такву несрећу нисмо могли ни да слутимо за крај. А онда су ипак продужили своје утицаје помоћу демократске странке. Туга и срамота. Има ту лудог света да ниси могао да сањаш.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zanimljivo, optuzuje Pink i Informer nekog tamo Djilasovog da je prodavao zemlju oko Loznice toj Tinto,..... dok sa druge strane kao tek treba da se izradi studija o ekoloskoj perspektivi,..... i kao ako ne zadovoljava onda cao Tinto,.... a ovamo Tinto vec kupuje zemlju za eksplataciju.... pa jel to oni imaju lovu za bacanje :D ......mamma mia ko je ovde lud,.... izgleda i vlast i opozicija.... :POPOcorn1:

Ako ce da cuvaju okolinu kao kinezi u Smederevu i zeljezari,...... onda smo u svakom slucaju nadrljali.... :((

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Milan Nikolic рече

Свуда је било свачега, али само су једни нанели тешке телесне повреде другима. Шта ћемо са тим? Свако ко нападне другога и нанесе му телесне повреде треба да одговара пред законом, а не да такве браните и нудите им заштиту, што пружа подршку новим насилницима.

Pa to je sustina srpske "opozicije". Nasilje fizicko ili verbalno, agresija protiv svega umerenog i poristojnog, primitivizam u svakom obliku...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Лазар95 рече

@Milan Nikolic Слажем се, али није баш бања да ти је пријатно док те испитују. Нажалост имао сам и ја сличних дешавања али слава Богу без последица. Ја сам остао без зуба. И када сам покренуо случај против дотичних судија ми је лепо рекао да одустанем јер само себи још већи проблем правим. Имао сам све доказе и из болнице и од психијатра итд итд али ово је банана држава. 

Daj nam neki dokumet, papir...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Milan Nikolic рече

@Лазар95

Јел тебе некад лемао полицајац? Ако јесте јави ми се. :smeh1: Један мој друг је умро сигурно и делом због батинања у полицији, јер умро је са 29г. од шлога. А био је рагбиста у Жаркову, у оном бруталном рагбију. Нема утакмице да неко не попије батине од њега. Чак је случајно налетео на њега и Дима главоња са Б.брда, и овај добије такве батине од њега да то није било разумљиво о чему се ради, али бураз је био толико моћан.

А онда, почиње пакао. Полиција је била тако окрутна да је он задобио од удараца у главу такве последице, да је сигурно нешто од крвотока ''отишло''.  Један други ,,који је још увек жив'' доживео је да му у полицији Гроцка стављају кесу на главу и гушили док не призна ко је извесни Карло. Наравно, није признао.

Данас је у полицији бања, али права бања. Човеку може да буде само пријатно када га испитују. :D

Јел то Слобова милиција била?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...