Jump to content

Нова стварност: вакцина-пасоши


Ćiriličar

Препоручена порука

пре 35 минута, Avocado рече

Štatijaznam... ima raznih sporednih efekata ali još nisam čuo da se nekom od hotela priviđaju konc logori... doduše ima Taker komorbiditete za takve haludže...

Нису само хотели у питању, граде се и посебни ,,сабирни центри'', канда нам у Канади фали АВ јер овде градња иде спорије ... није никла ниједна болница, а и ови конц логори се граде споро... нема довољно мајстора, увозе понешто из Мексика и директо их возе на градилишта, док Канађане повратнике директно, за сад у хотеле...

 

пре 35 минута, Avocado рече

Čim uzmeš u obzir koliko je korona zaraznija od gripa, sve postane jasnije... 

Тачно, постаје јасније, али још није баш скроз јасно!  Лично мислим да понеку респираторну грипу ласно упишу под ковид21.   важне су ковид бројке за додатну панику и умножавање страха!?

У великом стаху се губи људски лик, доживљам овде да кад шетам по комшилуку, па кад неком идем у сусрет истим тротоаром, чим ме угледа прелази на супротну страну улице...  јер је тротоар широк 1 м и 80цм

 

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 287
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 3 часа, fsa рече

Zar nije bolje imati nultu toleranciju prema ovom virusu i reagovati ovako:

https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMc2032361

Свако коме се свиђа како Кина ради и цео тај тоталитарни начин рада и живљења, нека иде у Кину да живи. Просто и једноставно.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Golub рече

Нису само хотели у питању, граде се и посебни ,,сабирни центри'', канда нам у Канади фали АВ јер овде градња иде спорије ...

Definitivno... nama AV već bio napravio takav na Sajmu, pa ga i zatvorio, a da Taker nije ni stigao da nam objasni da je u pitanju konc logor... toliko ti je AV brz...

 

пре 10 минута, Golub рече

Тачно, постаје јасније, али још није баш скроз јасно!  Лично мислим да понеку респираторну грипу ласно упишу под ковид21.   важне су ковид бројке за додатну панику и умножавање страха!?

Pa dobro... vera je slobodna stvar...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Golub рече

Нису само хотели у питању, граде се и посебни ,,сабирни центри'', канда нам у Канади фали АВ јер овде градња иде спорије ... није никла ниједна болница, а и ови конц логори се граде споро... нема довољно мајстора, увозе понешто из Мексика и директо их возе на градилишта, док Канађане повратнике директно, за сад у хотеле...

 

Cela Kanada će postati arhipelag gulag jer je Trudo dobio nalog da vas zatvori.

Makar vam je legalizovao vutru pa imate Šta Da Radite.

Nas ovde muče bez anestetika.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Avocado рече

Pa dobro... vera je slobodna stvar...

Да, али има још људи који веруји да у животу има вреднијих ствари од пуког преживљавања ...

 

пре 11 минута, Tumaralo. рече

Makar vam je legalizovao vutru pa imate Šta Da Radite.

Nas ovde muče bez anestetika.

Легализовао штошта, па свакодневно умиру корисници од овердозе... скоро ћемо достићи дневне ковид бројке, а кад се удруже овердоз + самоубиства + погибије од брзе вожње под дејством вутре премашзјемо ковид добрано!

Али се о том не збори, јер још није изишљена вакцина спроћу овердоз дроЗе, брзе вожње и самоубојства...

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Juanito рече

Свако коме се свиђа како Кина ради и цео тај тоталитарни начин рада и живљења, нека иде у Кину да живи. Просто и једноставно.

Nažalost, Kina dolazi kod nas.

WWW.BALKANCROSSROADS.COM

This paper aims to shed more light on the ongoing discussions about the use of the Chinese smart surveillance technology by Serbian authorities on the case of the "Safe City" project...

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Golub рече

Да, али има још људи који веруји да у животу има вреднијих ствари од пуког преживљавања ...

Naravno... evo ja prvi... samo ne znam kakve to ima veze sa verom u to da neko brojke od gripa pripisuje kovidu... 

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Juanito рече

Свако коме се свиђа како Кина ради и цео тај тоталитарни начин рада и живљења, нека иде у Кину да живи. Просто и једноставно.

Nisi odgovorio na moje pitanje. Zar nije bolje imati nultu toleranciju prema virusu tj. reagovati čim se pojavi makar samo jedan slučaj infekcije, pratiti kontakte, testirati celokupnu populaciju za nekoliko dana i tako "pohvatati" sve asimptomatske slučajeve, sve to bez zatvaranja i uz sačuvane ljudske živote i minimalnu štetu po ekonimiju? Šta je totalitarno u ovakvoj strategiji borbe s pandemijom?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Avocado рече

ali još nisam čuo da se nekom od hotela priviđaju konc logori

Сад сам проверио, кад допутујеш у Канаду чека те хотел, али ако си позитиван на корона тест у хотелу, онда те купе и возе у конц логор...

А нико не зна где су ти логори да се не би ширила зараза!   

Пре сат времена, Avocado рече

kakve to ima veze sa verom u to da neko brojke od gripa pripisuje kovidu...

било који корона вирус воли ПЦР тест и показује се присутним, стога дај'шта'даш и трпај све короне у исти кош... за сваки случај!?

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 55 минута, Golub рече

Сад сам проверио, кад допутујеш у Канаду чека те хотел, али ако си позитиван на корона тест у хотелу, онда те купе и возе у конц логор...

А нико не зна где су ти логори да се не би ширила зараза! 

Izgleda da su se i ti logori prerušili u hotele...

Nego, ozbiljno, preteruju Kanađani svakako ali daj da se ne zafrkavamo poređenjem hotela sa logorima...

 

пре 55 минута, Golub рече

било који корона вирус воли ПЦР тест и показује се присутним, стога дај'шта'даш и трпај све короне у исти кош... за сваки случај!?

Cool story bro...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Golub рече

Сад сам проверио, кад допутујеш у Канаду чека те хотел, али ако си позитиван на корона тест у хотелу, онда те купе и возе у конц логор...

А нико не зна где су ти логори да се не би ширила зараза!   

Чекај, хоћеш да кажеш да ако допутујеш у Канаду и позитиван си, одводе те на неку потпуно непознату локацију и губи ти се сваки траг (јер да није тако, они који изађу из тих 'логора' би ваљда рекли где су били)?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 минута, GeniusAtWork рече

Чекај, хоћеш да кажеш да ако допутујеш у Канаду и позитиван си, одводе те на неку потпуно непознату локацију и губи ти се сваки траг (јер да није тако, они који изађу из тих 'логора' би ваљда рекли где су били)?

Koliko sam mogao da vidim na netu luđe od toga (za naše normalno)... naredbopoštujući narod... rekla mu vlast da ne sme da kaže gde je to i on i kad izađe i kad se buni kako su ga tamo odveli, kako je hrana bila loša i slično i dalje ne govori gde je bio...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, fsa рече

Zar nije bolje imati nultu toleranciju prema virusu tj. reagovati čim se pojavi makar samo jedan slučaj infekcije, pratiti kontakte, testirati celokupnu populaciju za nekoliko dana i tako "pohvatati" sve asimptomatske slučajeve, sve to bez zatvaranja i uz sačuvane ljudske živote i minimalnu štetu po ekonimiju?

Zatim:

пре 2 часа, fsa рече

Šta je totalitarno u ovakvoj strategiji borbe s pandemijom?

Adekvatna reakcija čitalaca:

Featured_31-Recruiter-Memes-Thatll-Make-You-Laugh.thumb.jpg.e4b0f1369a0c501395aa96c663e3de73.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@fsa

Inače, to što ti predlažeš već je na dnevnom redu, a svojim kmetovima je već sve objasnio kineski akademik Farmer Bil u propagandnom prilogu:

Legenda:

"Global alert system" = mass surveillance Big Brother state.

"Pandemic firefighters" = SWAT tim u službi tehnokratske tiranije koji će kidnapovati disidente.

Kmetovi su prikazani sasvim adekvatno tj. kao beživotne kartonske figurice na tabli koje overlord Gejts pomera kako mu se ćefne. Zovemo ih i NPC-evi.

Za malo dublje silovanje podsvesti propagandisti su ti priredili i jedan predictive programing proizvod da gledaš u kinu uz kokice.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...