Jump to content

Нова стварност: вакцина-пасоши


Ćiriličar

Препоручена порука

@Justin Waters Dobro druze,bilo kako bilo mislim da stvaraju laznu sliku o tzv pandemiji Korone ok. To je poenta mojih komentara. Pumpaju se statisticni podaci da bi ljude zakljucavali,da bi nam uzimali osnovne slobode,da bi nas ogranicavali. I mislim da je samo to vazno u ovoj prici. To ako ti i tvoj kolega vocko imate potrebu da trolujete ...pa sta znam brate. 

              "𝒦𝒶𝓀ℴ 𝓅𝒶𝒹ℯ 𝓈 𝓃ℯ𝒷𝒶, 𝓏𝓋ℯ𝓏𝒹ℴ 𝒹𝒶𝓃𝒾𝒸ℯ, 𝓀𝒸́ℯ𝓇𝒾 𝓏ℴ𝓇𝒾𝓃𝒶? 𝒦𝒶𝓀ℴ 𝓈ℯ ℴ𝒷ℴ𝓇𝒾 𝓃𝒶 𝓏ℯ𝓂𝓁𝒿𝓊 𝓀ℴ𝒿𝒾 𝓈𝒾 ℊ𝒶𝓏𝒾ℴ 𝓃𝒶𝓇ℴ𝒹ℯ?𝒜 ℊℴ𝓋ℴ𝓇𝒾ℴ 𝓈𝒾 𝓊 𝓈𝓇𝒸𝓊 𝓈𝓋ℴ𝓂: ℐ𝓏𝒶𝒸́𝒾 𝒸́𝓊 𝓃𝒶 𝓃ℯ𝒷ℴ, 𝓋𝒾𝓈̌ℯ 𝓏𝓋ℯ𝓏𝒹𝒶 ℬℴ𝓏̌𝒿𝒾𝒽 𝓅ℴ𝒹𝒾ℊ𝓃𝓊𝒸́𝓊 𝓅𝓇ℯ𝓈𝓉ℴ 𝓈𝓋ℴ𝒿, 𝒾 𝓈ℯ𝓈̌𝒸́𝓊 𝓃𝒶 ℊℴ𝓇𝒾 𝓏𝒷ℴ𝓇𝓃ℴ𝒿 𝓃𝒶 𝓈𝓉𝓇𝒶𝓃𝒾 𝓈ℯ𝓋ℯ𝓇𝓃ℴ𝒿;ℐ𝓏𝒶𝒸́𝒾 𝒸́𝓊 𝓊 𝓋𝒾𝓈𝒾𝓃ℯ 𝓃𝒶𝒹 ℴ𝒷𝓁𝒶𝓀ℯ, 𝒾𝓏𝒿ℯ𝒹𝓃𝒶𝒸̌𝒾𝒸́𝓊 𝓈ℯ 𝓈 𝒱𝒾𝓈̌𝓃𝒿𝒾𝓂.𝒜 𝓉𝒾 𝓈ℯ 𝓊 𝓅𝒶𝓀𝒶ℴ 𝓈𝓋𝓇𝓏̌ℯ, 𝓊 𝒹𝓊𝒷𝒾𝓃𝓊 ℊ𝓇ℴ𝒷𝓃𝓊."                                                                         

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 287
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 3 минута, Darko A. рече

@Justin Waters Dobro druze,bilo kako bilo mislim da stvaraju laznu sliku o tzv pandemiji Korone ok. To je poenta mojih komentara. 

Не стварају, пандемија је стварна. Преко 130 милиона људи је службено заражено, а могуће је и да је број 10 пута већи ако се урачинају сви не регистровани случајеви. 

Болест се проширила на све земље свијета изузев пар изолованих, острва. То је школски примјер пандемије.

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Darko A. рече

@Justin Waters Dobro druze,bilo kako bilo mislim da stvaraju laznu sliku o tzv pandemiji Korone ok. To je poenta mojih komentara. Pumpaju se statisticni podaci da bi ljude zakljucavali,da bi nam uzimali osnovne slobode,da bi nas ogranicavali. I mislim da je samo to vazno u ovoj prici. To ako ti i tvoj kolega vocko imate potrebu da trolujete ...pa sta znam brate. 

Пандемија је стварност. Политичке и медијске злоупотребе целе ствари као и тотални хаос у коме се налази свет је посебна прича, али чињенично је болест која је и заразнија од грипа и има већу смртност присутна у скоро свим државама на свету.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@GeniusAtWork @GeniusAtWork @Justin Waters Ovako,da stavimo tačku na ovu raspravu barem što se mene tiče. Ja NE OSPORAVAM to da postoji NEŠTO zbog čega ljudi umiru ALI cijela priča je mnogo dublja od ovoga što se nama servira preko medija koje usput rečeno kontrolišu oni koji su na prvom mjestu  i napravili a  onda  i pustili tzv.virus da hara. Ja  u zadnjih godinu dana  nisam ČUO da je neko umro od neke druge bolesti.SVE se predstavlja kao da ljudi umiru isključivo od korone. A šta je sa MNOGIM hroničnim bolesnicima  koji NISU MOGLI da dodju do doktora zbog svojih standardnih bolesti?Ovo  pišem jer  u svojoj familiji imam takvu osobu čije se zdravlje veoma  pogoršalo jer nam je uskraćena dostupnost do ljekara uz izgovor:"ako nije hitno ne dolazite".Jeste, bolest će da čeka dok sve  ovo ne prođe. Pa poznajem još takvih slučajeva  u mojoj  okolini gdje su životi ljudi direktno ugroženi zbog cijele  ove kovid priče.A sjutra kada neko od njih na primer ne daj Bože umre automatski će postati"nova žrtva korona virusa" popuniće broj umrlih"od kovida" i time će se manipulisati kao što to već rade godinu i kusur do sada.Osporavam vjerodostojnost PCR testova isto tako jer LIČNO poznajem osobu koja se testirala 3x zaredom i od toga je 2x bio negativan test a 1x pozitivan dok osoba  uopšte ni prije  ni poslije toga NIJE imala nikakvih simptoma od tzv.Covid 19 već je bila  i dan danas je potpuno zdrava. Osporavam odluke vlada da nas zatvaraju kao životinje i da nas ograničavaju na svim poljima,ljude držeći u strahu od nečega što baš i NIJE tako strašno.Možda sam se pogrešno izrazio u vezi definisanja pandemije ali svakako smatram da to NIJE takva  opasnost kako nam je predstavljaju. Jednostavno se mora stvarati vještačka slika  o tzv.virusu ,građani se držati u strahu dok im se polako ne unište životi i dok se od ljudi ne naprave savremeni robovi.Ne znam da  li je neko od vas  gledao film "V for Vendetta" jer određene scene me jako podsjećaju na sadašnje vrijeme.

)

              "𝒦𝒶𝓀ℴ 𝓅𝒶𝒹ℯ 𝓈 𝓃ℯ𝒷𝒶, 𝓏𝓋ℯ𝓏𝒹ℴ 𝒹𝒶𝓃𝒾𝒸ℯ, 𝓀𝒸́ℯ𝓇𝒾 𝓏ℴ𝓇𝒾𝓃𝒶? 𝒦𝒶𝓀ℴ 𝓈ℯ ℴ𝒷ℴ𝓇𝒾 𝓃𝒶 𝓏ℯ𝓂𝓁𝒿𝓊 𝓀ℴ𝒿𝒾 𝓈𝒾 ℊ𝒶𝓏𝒾ℴ 𝓃𝒶𝓇ℴ𝒹ℯ?𝒜 ℊℴ𝓋ℴ𝓇𝒾ℴ 𝓈𝒾 𝓊 𝓈𝓇𝒸𝓊 𝓈𝓋ℴ𝓂: ℐ𝓏𝒶𝒸́𝒾 𝒸́𝓊 𝓃𝒶 𝓃ℯ𝒷ℴ, 𝓋𝒾𝓈̌ℯ 𝓏𝓋ℯ𝓏𝒹𝒶 ℬℴ𝓏̌𝒿𝒾𝒽 𝓅ℴ𝒹𝒾ℊ𝓃𝓊𝒸́𝓊 𝓅𝓇ℯ𝓈𝓉ℴ 𝓈𝓋ℴ𝒿, 𝒾 𝓈ℯ𝓈̌𝒸́𝓊 𝓃𝒶 ℊℴ𝓇𝒾 𝓏𝒷ℴ𝓇𝓃ℴ𝒿 𝓃𝒶 𝓈𝓉𝓇𝒶𝓃𝒾 𝓈ℯ𝓋ℯ𝓇𝓃ℴ𝒿;ℐ𝓏𝒶𝒸́𝒾 𝒸́𝓊 𝓊 𝓋𝒾𝓈𝒾𝓃ℯ 𝓃𝒶𝒹 ℴ𝒷𝓁𝒶𝓀ℯ, 𝒾𝓏𝒿ℯ𝒹𝓃𝒶𝒸̌𝒾𝒸́𝓊 𝓈ℯ 𝓈 𝒱𝒾𝓈̌𝓃𝒿𝒾𝓂.𝒜 𝓉𝒾 𝓈ℯ 𝓊 𝓅𝒶𝓀𝒶ℴ 𝓈𝓋𝓇𝓏̌ℯ, 𝓊 𝒹𝓊𝒷𝒾𝓃𝓊 ℊ𝓇ℴ𝒷𝓃𝓊."                                                                         

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, Darko A. рече

Ovako,da stavimo tačku na ovu raspravu barem što se mene tiče. Ja NE OSPORAVAM to da postoji NEŠTO zbog čega ljudi umiru ALI cijela priča je mnogo dublja od ovoga što se nama servira preko medija koje usput rečeno kontrolišu oni koji su na prvom mjestu  i napravili a  onda  i pustili tzv.virus da hara.

Ма како да не, има нешто...само није како се чини, него дубоко и широко, много је важније изгледа од тога да људи умиру у мукама и у великом броју, да постоји некаква глобална завјера, и никако да видимо макар обрисе те завјере, наличије неке добро организоване структуре која ово све смишља...Њени пропоненти се куну да она постоји, говоре као и да су сами чланови те некакве дубоке организације али никако мајку му да покажу иоле опоипљив доказ да постоји агенда за планетарно пробољавње људи. 

пре 10 часа, Darko A. рече

Ja  u zadnjih godinu dana  nisam ČUO da je neko umro od neke druge bolesti.SVE se predstavlja kao da ljudi umiru isključivo od korone. A šta je sa MNOGIM hroničnim bolesnicima  koji NISU MOGLI da dodju do doktora zbog svojih standardnih bolesti?Ovo  pišem jer  u svojoj familiji imam takvu osobu čije se zdravlje veoma  pogoršalo jer nam je uskraćena dostupnost do ljekara uz izgovor:"ako nije hitno ne dolazite".Jeste, bolest će da čeka dok sve  ovo ne prođe. Pa poznajem još takvih slučajeva  u mojoj  okolini gdje su životi ljudi direktno ugroženi zbog cijele  ove kovid priče.A sjutra kada neko od njih na primer ne daj Bože umre automatski će postati"nova žrtva korona virusa" popuniće broj umrlih"od kovida" i time će se manipulisati kao što to već rade godinu i kusur do sada.

Не знам у ком свијету живиш, али да људи умиру само од короне је најобичнија бесмислица. Нажалост има их доста који ће испаштати јер не могу добити адекватно лијечње, али не из разлога јер неко смишљено то ради, него просто јер је хаос у здравству боилнице се у претрпане ковид болесницима, доктори и особље се разболијевају и умиру и у том хаосу није ништа необично да се негдје боље негдје лошије сналазе, плус нажалост ако убацимо корупцију која је врло распрострањена код нас онда се добије копмлетна слика зашто негдје неке ствари нештимају, али то опет све нема никакве везе са неком организованом завјером. То што се не извјештава на дневном нивоу колико је ко умро од срчаног, од дијабетеса, од инфаркта ор рака и чега још не није ништа чудно.. те цифре нису од релеватног значаја за јавност, док број заражених, тешко обољелих и умрлих од ковида су јако битне за јавност јер пружају информацију о тренутној епидемолошкој ситуацији и дају  сигнал људима да предузму мјере како би се заштитили, а и властима да примјене одређене мјере у сузбијању ширења болести. 

пре 10 часа, Darko A. рече

Osporavam vjerodostojnost PCR testova isto tako jer LIČNO poznajem osobu koja se testirala 3x zaredom i od toga je 2x bio negativan test a 1x pozitivan dok osoba  uopšte ni prije  ni poslije toga NIJE imala nikakvih simptoma od tzv.Covid 19 već je bila  i dan danas je potpuno zdrava.

За дивно чудо, постоје асимптоматични случајеви. Дакле особа може бити сарс ков 2 позитивна, али не значи да ће имати симптоме болести.

То што је тако, не значи да је исправно да мали перица закључује да ПЦР тест не ваља јер се то не уклапа у перичину визију како ПЦР тест треба да ради. 

пре 10 часа, Darko A. рече

Osporavam odluke vlada da nas zatvaraju kao životinje i da nas ograničavaju na svim poljima,ljude držeći u strahu od nečega što baš i NIJE tako strašno.Možda sam se pogrešno izrazio u vezi definisanja pandemije ali svakako smatram da to NIJE takva  opasnost kako nam je predstavljaju. Jednostavno se mora stvarati vještačka slika  o tzv.virusu ,građani se držati u strahu dok im se polako ne unište životi i dok se od ljudi ne naprave savremeni robovi.Ne znam da  li je neko od vas  gledao film "V for Vendetta" jer određene scene me jako podsjećaju na sadašnje vrijeme.

У највећем страху су они који не желе да се информишу у везу стварне природе епидемије и слушају разне перице преко друштвених мрежа. Ако има икакав опипљив доказ са каквом се опасношћу суочавамо то је онда број познатих линости који су умрли усљед компликација ковид болести код нас у Србији и региону и то све у рестриктивном окружењу. Када би надлежни слушали Перице са друштвених мрежа и предузимали млаке или никакве мјере водећи се максимом "није то ништа опасно", имали би много гору ситуацију. И то да се рестриктивним мјерама срозава економија, и губи огроман новац тога су итекако свјесни надлежни и никоме није право што мора да ради, али с друге стране ни губитак великог броја људи и пуцање здраственог система није у интересу јер много мртвих значи дугорочно мање новца за економију јер неће имати ко да ради. То је зезнута ситуација, као итеративна једначина која нема једно експлицитно рјешење него се понавањаем више корака на крају долази до коначног, и баш због тога је то највећи доказ против сумануте идеје да неко организовано кроз слабљењ сосптвене економије ради на поробљавању људских маса. 

И не знам како вам не досати стално понављати "ограничава вам се нешто" само ви па ви...да ограничава се јер се суочавамо са ситуацијом која је слична ратном стању или стању глобалне елементарне непогоде. Кад прође пандемија проће и ограничења. 

 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да, Бог нам je дао слободну вољу, а форумски бот би да нам одузме... Ако си се вакцинисао ћути и буди срећан... Остави поштен свет на миру. 

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, sanja84 рече

Да, Бог нам je дао слободну вољу, а форумски бот би да нам одузме... Ако си се вакцинисао ћути и буди срећан... Остави поштен свет на миру. 

Дао ти је слободну вољу да угрожаваш друге, другима слободну вољу да се бране. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Justin Waters рече

Дао ти је слободну вољу да угрожаваш друге, другима слободну вољу да се бране. 

Силовање је казнено дело. А у силовању барем знаш шта је нарушило твој телесни интегритет. А ово не може ни да присмрди силовању по инвазивности и атака на тело и интегритет. И једног дана ће одговорни одговарати. 

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, sanja84 рече

Да, Бог нам je дао слободну вољу, а форумски бот би да нам одузме... Ако си се вакцинисао ћути и буди срећан... Остави поштен свет на миру. 

"Pošten svet" ne služi se lažima kako bi druge ubedio u ispravnost svojih stavova

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Justin Waters рече

и никако да видимо макар обрисе те завјере

Kako ćeš da vidiš kada si Slep kod Očiju?

пре 2 часа, Justin Waters рече

За дивно чудо, постоје асимптоматични случајеви

Da, pre medijski izazvane kovid Histerije, zvali smo ih zdravi ljudi.

пре 2 часа, Justin Waters рече

Дакле особа може бити сарс ков 2 позитивна, али не значи да ће имати симптоме болести.

 

Naravno da ne znači jer PCR test nije sredstvo za merenje toga. Zato za PCR test koji se upotrebljava suprotno svojoj svrsi kažemo "PRC" test.

пре 2 часа, Justin Waters рече

То што је тако, не значи да је исправно да мали перица закључује да ПЦР тест не ваља јер се то не уклапа у перичину визију како ПЦР тест треба да ради. 

Zašto ne dozvoliš da ti izumitelj PCR testa kaže kako se koristi? (spoiler: ne koristi se za dijagnostifikovanje zaraznih bolesti).

WWW.BITCHUTE.COM

Kary Mullis - who was awarded a Nobel Chemistry Prize - has always stated that the RT/PCR test being used worldwide by the WHO and government health agencies to test for COVID 19 was...

 

Takođe je provalio tvog heroja, američkog Kona, da je prevarant. 

 

пре 2 часа, Justin Waters рече

баш због тога је то највећи доказ против сумануте идеје да неко организовано кроз слабљењ сосптвене економије ради на поробљавању људских маса. 

 

Gejts, Zukerberg, Mask, Pejdž, Brin, Elison... nisu oslabili svoje ekonomije nego su ih ojačali.

Svoju ekonomiju su ojačali a tvoju su oslabili.

Jer si mesecima bio zaključan u podrum i vrištao kao devojčica "Ilone instaliraj mi kameru u mozak, Gejtse bodi me do zore, nosiću dve maske u Maxiju, samo nemojte dozvoliti da umrem".

Zato će ti deca živeti u digitalnom gulagu po uzoru na Kinu.

пре 2 часа, Justin Waters рече

Кад прође пандемија проће и ограничења. 

 

2yqgux.png.30499572a38e281caeae902cf9315980.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 43 минута, Tumaralo. рече

Da, pre medijski izazvane kovid Histerije, zvali smo ih zdravi ljudi.

Pa i dalje su zdravi ljudi... zdravi ljudi koji imaju virus u sebi... jer "zdrav" znači da nema simptome bolesti / zdravstvene tegobe, a ne da li u sebi nosi ili ne nosi neki virus.

 

Цитат

Naravno da ne znači jer PCR test nije sredstvo za merenje toga. Zato za PCR test koji se upotrebljava suprotno svojoj svrsi kažemo "PRC" test.

Zašto ne dozvoliš da ti izumitelj PCR testa kaže kako se koristi? (spoiler: ne koristi se za dijagnostifikovanje zaraznih bolesti).

WWW.BITCHUTE.COM

Kary Mullis - who was awarded a Nobel Chemistry Prize - has always stated that the RT/PCR test being used worldwide by the WHO and government health agencies to test for COVID 19 was...

Koristi se da u nekom uzorku amplifikujemo nešto veoma sitno da bi imali dovoljnu količinu da možemo pouzdano da ga detektujemo.

U slučaju kovida, to nešto je RNK virusa SARS-CoV-2.

Pozitivan rezultat ne znači da je neko bolestan (da ima simptome), ne znači ni da je zarazan, ali znači da u sebi ima RNK virusa SARS-CoV-2.

E sad, to što se kako Justa reče to ne uklapa u viziju malog Perice o tome kako PCR test treba da radi je naravno samo problem malog Perice...

 

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Avocado рече

Pozitivan rezultat ne znači da je neko bolestan (da ima simptome), ne znači ni da je zarazan, ali znači da u sebi ima RNK virusa SARS-CoV-2.

И зашто се онда PCR користи за одређивање карантина и ослобађање од истог?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Juanito рече

И зашто се онда PCR користи за одређивање карантина и ослобађање од истог?

Valjda zato što je pouzdaniji od konkurentskih kriterijuma...

Pre njega smo koliko znam za karantin koristili kriterijum - da li dolaziš iz kraja zemlje / grada / naselja u kojem trenutno bukti zaraza... ili da li imaš vidljive simptome...

Ovaj mi deluje daleko pouzdanije od ranijih... ne znam šta bismo drugo koristili što je bolje...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 минута, Avocado рече

Pa i dalje su zdravi ljudi... zdravi ljudi koji imaju virus u sebi... jer "zdrav" znači da nema simptome bolesti / zdravstvene tegobe,

Da, samo što ih sada zovemo "asimptomatski prenosioci" jer je PRC test pokazao da su "pozitivni".

пре 23 минута, Avocado рече

a ne da li u sebi nosi ili ne nosi neki virus.

 

PCR testom se ovo ne može utvrditi.

пре 23 минута, Avocado рече

Pozitivan rezultat ne znači da je neko bolestan (da ima simptome), ne znači ni da je zarazan,

I zašto ga onda koristimo u kontekstu pandemije?

Zašto onda pozitivna osoba mora da ide pod ključ?

Zašto nas bombarduju svaki dan u poslednjih godinu dana sa "3000, 6000, 5000 pozitivnih, propast, pakao itd." kada to ne znači niti da je neko bolestan niti da neko može da zarazi nekog ko će biti bolestan?

Pored toga, znamo da je moguće štelovati te amplifikacije kako se ćefne nekom neustavnom medicinsko-tiranskom telu.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, fsa рече

"Pošten svet" ne služi se lažima kako bi druge ubedio u ispravnost svojih stavova

Поштен свет нема корону а одузимају му се све слободе. Поштен свет никога не угрожава и само тражи да га пусте на миру. Док душмани као што сте ви, својим непровереним информацијама и убеђењима (јер ни сама наука нема појма шта ради, а ти и јустин знате)... покушава да потлачи себи све људе.

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...