Jump to content

Посета Светој Гори и промена након исповести

Оцени ову тему


Препоручена порука

Гледајући овај  филм, падоше ми на памет (не знам зашто) @Avocado, @cloudking@sqny @VaSa110  и @drvce Ја их позвах и душу спасих. :)

Надам се да не бацам бисере пред свиње (мало груба метафора, али ми не пада на памет нека прикладнија )

Већ се кајем ....квотовати или не, питање је сад. Никада нисам волела Буридановог магарца :smeh1:

 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Рапсоди рече

Гледајући овај  филм, падоше ми на памет (не знам зашто

Ni ja ne znam zasto. Voljna da objasnis?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Bacio sam  pogled, nije los film. Ovaj glavni glumac je sjajno odglummio stvarno svaka vast, pop je i mogo da se bolje potrudi, tj glumac koji je glumio popa. Ali geeralno je ok film. Sluzi svrsi kojoj je napravljen tako da nije toliko ni vazno sta nema veliku umetnicku vrednost.

Za mene licno mlako, dosadno, melodramatcino i predvidljivo... al sta ja znam o tim stvarima :D 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...