Jump to content

Зашто није РС?

Оцени ову тему


Мало сумњиво?  

4 члановâ је гласало

  1. 1. Мало сумњиво?

    • Да
      1
    • Не
      3


Препоручена порука

Просто питање?

Зашто је форум хостован код Американаца - GoDaddy.com

  • Збуњен 1

„Господе, Исусе Христе, Сине Божији, помилуј ме грешног. Амин!“

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Марек 99% Рачунара је направљено у Кини или Тајвану. Никаква завера него сам мало емотиван по питањима "Милосрдног анђела" и тако то. Али добро ако Били части може му се ... први код за оперативни систем украо. Па се човек обогатио а сад пошто не зна шта ће од досаде бави се "Хуманитарним акцијама" 0703_read

„Господе, Исусе Христе, Сине Божији, помилуј ме грешног. Амин!“

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Марек рече

Šta je "Milosrdni anđeo"?

Боље брате мој мили ако не знаш да и останеш у том не знању. Што да ти ту сад ја просипам неку мрачну историју и мрачим ти живот. Заборави. Него ја сам питао што је хостовано ту где јесте иако је форум веома квалитетно урађен. Знаш ако је нешто "Утеха" или "Исповест" или "Поука" онда је по мени место томе серверу у Храму Светог Саве на Врачару. Али како је тако је.

„Господе, Исусе Христе, Сине Божији, помилуј ме грешног. Амин!“

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Марек рече

Šta je "Milosrdni anđeo"?

@Вилер Текс молим те немој опет да ми лупиш ћушку како опет терам контру, али и око ове јавне заблуде морам да се огласим! :)

@Марек Током НАТО агресије 1999. је наша пропаганда понављала да НАТО операција носи кодно име "Милосрдни анђео". То је у потпуности измишљено, али је толико пута поновљено да и после 20 година већина људи и даље верује да се та операција заиста тако звала.

https://www.rts.rs/page/stories/ci/story/1/Србија/52257/Порекло+имена+"Милосрдни+анђео"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Марек рече

Evo ga, etalon zaverološkog rezona! ???

JER NAS PLAĆA BIL GEJTS!!!

Imam i ja jedno pitanje: Zašto su nam računari preko kojih čukamo po forumu svi napravljeni na zapadu???

Hoćemo Rudi Čajevca na 3000 gigaherca!

Каже се ГејЦ  0703_read

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Тражитељ Знамо сви да се није тако звала. Ми смо је тако звали. Али ајде да не скрећемо са теме мене ето само интересује зашто хостинг није у Србији. Чисто ето знатижељан сам и мало се зезам иако сам многе веб сајтове и сам хостовао на GoDaddy.com. Добар хостинг, само не знам који ће им мој пасош или лична карта :))

„Господе, Исусе Христе, Сине Божији, помилуј ме грешног. Амин!“

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Uvek će mi biti beskonačno zanimljivo kako ljudi veruju da će jedan čovek koji "kontroliše svet" javno da iznese sve svoje planove pred hiljadama ljudi. Šta ti je youtube montaža...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, psyche1979 рече

Боље брате мој мили ако не знаш да и останеш у том не знању. Што да ти ту сад ја просипам неку мрачну историју и мрачим ти живот. Заборави. Него ја сам питао што је хостовано ту где јесте иако је форум веома квалитетно урађен. Знаш ако је нешто "Утеха" или "Исповест" или "Поука" онда је по мени место томе серверу у Храму Светог Саве на Врачару. Али како је тако је.

Слажем се са тобом, ево, ако имаш времена, упути захтев у патријаршију да направе сервер. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, psyche1979 рече

@Тражитељ Знамо сви да се није тако звала. Ми смо је тако звали. Али ајде да не скрећемо са теме мене ето само интересује зашто хостинг није у Србији. Чисто ето знатижељан сам и мало се зезам иако сам многе веб сајтове и сам хостовао на GoDaddy.com. Добар хостинг, само не знам који ће им мој пасош или лична карта :))

Ето, добар је хостинг.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Е сада вас онако наискреније молим ако вам молба или милост ишта на овом свету зачи. Одговорите ми.

Да ли смо ми овде Западноцивилизацијски огледни мишеви у лабораторији па нас проучавају?

Јесам ли залутао или сам на добром месту. Има истине има добрих ствари. А можда су оне само мамац?

Ајде пуцајте ја највише волим директно у главу или срце ако већ могу да бирам!

„Господе, Исусе Христе, Сине Божији, помилуј ме грешног. Амин!“

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, psyche1979 рече

Е сада вас онако наискреније молим ако вам молба или милост ишта на овом свету зачи. Одговорите ми.

Да ли смо ми овде Западноцивилизацијски огледни мишеви у лабораторији па нас проучавају?

Јесам ли залутао или сам на добром месту. Има истине има добрих ствари. А можда су оне само мамац?

Ајде пуцајте ја највише волим директно у главу или срце ако већ могу да бирам!

Мислиш овде на сајту или држави?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...