Jump to content

Разговор оца Ивана са преварантом "видовитим Предиславом"

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ja ne razumem ovaj naš narod. Kad god se neko razboli, odmah se stvore neke drage savete sa ovakvim i sličnim kostolomcima, "svetim babama", nameštanjem atlasa, želuca...Svima se veruje, samo sveštenicima i lekarima ne.

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 часа, sanja84 рече

Ja ne razumem ovaj naš narod. Kad god se neko razboli, odmah se stvore neke drage savete sa ovakvim i sličnim kostolomcima, "svetim babama", nameštanjem atlasa, želuca...Svima se veruje, samo sveštenicima i lekarima ne.

Jasan pokazatelj nepismenosti i verske neprosvećenosti

Link to comment
Подели на овим сајтовима

CRNAMAGIJAPREVARANTI.BLOGSPOT.COM

Lista svih prevaranata na Balkanu koji se bave skidanjem crne magije. Cuvajte se ovih ljudi.

Нађох малопре један блог са листом свих тих превараната на интернету. Можда неком буде од користи.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 40 минута, PredragVId рече
CRNAMAGIJAPREVARANTI.BLOGSPOT.COM

Lista svih prevaranata na Balkanu koji se bave skidanjem crne magije. Cuvajte se ovih ljudi.

Нађох малопре један блог са листом свих тих превараната на интернету. Можда неком буде од користи.

Што ће рећи да се полиција и тужилаштво не бави озбиљно овим радњама.

Ово није проблем разбуцати у року од месец дана. Врло лако их је пратити, а постоје уплатнице као докази, мобилни телефони и остало...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

https://www.facebook.com/agiorit/videos/1059259147800099

Богојављење- сила празника-Исповест бившег мага
 
Спирос Филианос бивши маг који се високо котирао у круговима хиљаде људи који се баве црном магијом у Грчкој (око 200.000 људи се бави овиме у Грчкој, а ситуација ни у Србији није ни мало боља).
Живео је и бавио се овим "послом" у стану у самом центру Атине, а први пут је проговорио јавно о овој теми 2010. године, након сопствене дубоке промене, истинског покајања и обраћања у Православље.
У интервјуу говори о ритуалима попут оног који се изводи само у одређене дане тј. среду и петак, а то је својеврсни антипод крштењу, којим се човек који је затражио помоћ од мага уводи под утицај злих духова и "разкршћује", тј. везује и предаје душу злим силама (то се обавља када муштерија то не види и не зна, када напусти просторије у којима је тражила интервенцију мага) . Ови ритуали не могу да се врше на празник Богојављења и 40 дана након овог празника. Такође не успевају на дан Велике Госпојине и Воздвижења Часнога Крста. (ови празници се у Грчкој обележавају по новом календару)
Циљ и суштина ове погибељне делатности је да боголику душу човекову окрену и отргну од Бога, да душе клијената који им се обраћају предају вечним мукама. Све то зарад светских добара или тражећи помоћ на погрешном месту, не од Христа Бога већ од злих духова и слугу њихових.
Крајњи њихов циљ им је да униште човека морално (предавши га различитим изопаченостима), да га униште телесно (здравствено), психички, душевно, да га коначно усмрте и предају у вечни погибао.
(превод са грчког: Антоније Недељковић,
израда и обрада видео клипа: студио "Агиорит",
пред празник Богојављења,
2020)
 
Link to comment
Подели на овим сајтовима

о. Иван: Ја сам писао Амин у коментарима. Јел' то добро? :))12:smeha:

... и сав живот свој Христу Богу предајмо

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 часа, Kafanski amater рече

о. Иван: Ја сам писао Амин у коментарима. Јел' то добро? :))12:smeha:

Да је само то... 12:smeha: Имам девојку, старију од мене

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 17.2.2021. at 8:18, PredragVId рече

https://www.facebook.com/agiorit/videos/1059259147800099

Богојављење- сила празника-Исповест бившег мага
 
Спирос Филианос бивши маг који се високо котирао у круговима хиљаде људи који се баве црном магијом у Грчкој (око 200.000 људи се бави овиме у Грчкој, а ситуација ни у Србији није ни мало боља).
Живео је и бавио се овим "послом" у стану у самом центру Атине, а први пут је проговорио јавно о овој теми 2010. године, након сопствене дубоке промене, истинског покајања и обраћања у Православље.
У интервјуу говори о ритуалима попут оног који се изводи само у одређене дане тј. среду и петак, а то је својеврсни антипод крштењу, којим се човек који је затражио помоћ од мага уводи под утицај злих духова и "разкршћује", тј. везује и предаје душу злим силама (то се обавља када муштерија то не види и не зна, када напусти просторије у којима је тражила интервенцију мага) . Ови ритуали не могу да се врше на празник Богојављења и 40 дана након овог празника. Такође не успевају на дан Велике Госпојине и Воздвижења Часнога Крста. (ови празници се у Грчкој обележавају по новом календару)
Циљ и суштина ове погибељне делатности је да боголику душу човекову окрену и отргну од Бога, да душе клијената који им се обраћају предају вечним мукама. Све то зарад светских добара или тражећи помоћ на погрешном месту, не од Христа Бога већ од злих духова и слугу њихових.
Крајњи њихов циљ им је да униште човека морално (предавши га различитим изопаченостима), да га униште телесно (здравствено), психички, душевно, да га коначно усмрте и предају у вечни погибао.
(превод са грчког: Антоније Недељковић,
израда и обрада видео клипа: студио "Агиорит",
пред празник Богојављења,
2020)
 

Auuuuuuuu!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...