Jump to content

Да ли бисте примили вакцину против ковид-19?


Да ли бисте примили вакцину против ковид-19?  

81 члановâ је гласало

  1. 1. Да ли бисте примили вакцину против ковид-19?

    • Да, Фајзерову (САД)
    • Да, Спутњик В (Руска)
    • Да, Синофарм (Кина)
    • Да, било коју
    • Не бих ни једну


Препоручена порука

пре 5 минута, Вилер Текс рече

Врло вероватно.

Jok be, nisi antivakcer  i teoreticar zavere :D 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.4k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

Управо сада, Avocado рече

Zato što su korporacija koja će sve da uradi za profit... a već imaju ogroman profit... koji bi nestao za sekund ako se ispostavi da su zeznuli ceo svet za ovu vakcinu + bi oni koji su učestvovali u tome završili u zatvoru... 

 

Ne znam na koju izjavu misliš... u pitanju je istraživanje na 36000 ljudi... 

Bilo je istraživanja gde su rezultati fejkirani ili deo rezultata prikriven... ali nikada neki lek ili vakcina nisu bili pod tolikom lupom javnosti...  i nikad se nije očekivalo da će ga toliko ljudi primiti odjednom... veoma brzo će se pouzdano znati da li su lagali... a ako jesu mogu odmah da stave katanac na firmu... zato im se ne isplati da lažu... 

Многи због профита лажу и извлаче се после. 

Мислио сам на контрадикторне изјаве полит.мед функционера од марта.

Видећемо. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Марек рече

Ja sam čuo da čovek pojede šest paukova tokom svog života. 

U snu!

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 31 минута, Ćiriličar рече

Па НАТО и Амери....зашто? Да направе билошко оружје и без рата добију ресурсе. Чуј зашто. Које слободе? Ја сам држављанин ЕУ и осећам се слобдније и боље него било где у ЕУ, а знам доста добро како водеће земље тамо функционишу. Слободе за шта? Ако си педер не брани ти нико да се крешеш са ким оћеш. Никог није брига. Једино што не дају да им Сорос и педери пишу законе. Али то је сасвим ок....то и јесте слобода права! Запад улази у тоталитаризам, а глобалистичи центри су премни да немтну нови троцикизам, ако им свет дозвли.

У Русији је проблем корупција, али она све више нестаје, и спушта се на улицу, институционано ју искорењују.

Једино што не дају да им Сорос и педери пишу законе

То је тако просто, а у пракси баш и није. Јер Сорош има кинту и купује све живо Ево види овде на нету бројна му његова екипа :))

Слава Богу на свему

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, cloudking рече

Jok be, nisi antivakcer  i teoreticar zavere :D 

Па нисам. Ја,сам се фиксо до сад охохо...а није завера ако постоји могућност за таке работе. Неће бити да је Хитлер био задњи злотвор на свету.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Вилер Текс рече

Многи због профита лажу и извлаче се после. 

Мислио сам на контрадикторне изјаве полит.мед функционера од марта.

Видећемо. 

A be, batali vise politicare. Stoti put ti kazem. Kad je pandemije slusas lekare a ne politicare. Tako ljudii rade u normalnim zemljama, samo smo mi malo poludeli s Vucicem koji se  u sve razume pa smo poceli da brkamo prioritete i ocekujemo svaku mudrost od njega licno.

 

Ako slusas politicare nema sanse da ne postanes teoreticar zavere. Skoro sam gostovao u jutarnjem programu na TVPrva (falim se, pa sta) i bas sam to govorio. Ovo je prvi put da zapravo mogu donekle (ali samo DONEKLE) da razumem teoreticare zavera, jer info koji dobijamo od zvanicnika je da te zaboli glava, stvarno. Zato ja i tebe razumem do neke granice... al se onda setim da zivimo u vremenu u kojem je sve znanje ovog sveta stavljeno svakome od nas na klikohvat i da nema opravdanja da ljudi odlaze u zaveroloske patologije osim ako nisu bas bas piglu. ( ti nisi pglu zato si mi velika misterija za sada)

  • Свиђа ми се 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, mario beloti рече

Једино што не дају да им Сорос и педери пишу законе

То је тако просто, а у пракси баш и није. Јер Сорош има кинту и купује све живо Ево види овде на нету бројна му његова екипа :))

Batice, lezim u fotelji udaram po tastaturi i svakog meseca ĆING! stigne lova... Ko je ovde glup? ;) 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Марек рече

Nije, kovid je nastao kad je Čipi trebao da peva u Iron Maidenu.

Molim te kazi mi da je ovo urbana legenda jer nakon sto sam slusao Cipija kako peva uzivo, taj ne bi mogo ni audiciju kod Osvajaca da prodje a kamoli da udje u Dikinsonove cipele...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da, bre, trebao da peva, nego su bile sankcije. Isto ono kao kad je Deep Purple zvao Točka da svira a on bio sav lud i reko 'e baš neću' i nastavio da svira u svojoj kući za sebe. Istina be!

Nego, kad su ti legle pare? Jel sve? Meni kasni, kontam video je Žorž da nisam nešto aktivan po mrežama... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, ГорданаП рече

Овде, на западу, је питање набавке вакцине из Русије политичко. Кад  се у новинама пише о вакцини Спутњик, помиње се Наваљни. Друго, неповерљиви су према свему што долази са истока, а то је јако дубоко у подсвести људи. Медији то само још продубљују 'суптилним' помињањем Путина и где јесте и где није место.

 Русија је војна и интелектуална сила. Баш тако. Војна, интелектуална и по ресурсима. Друго је помало распуштено. 100 година бољшевика је оставило траг. Ја сам русофил, али ка Светој Русији, не разбоженој, а те Русије још нема. Европа не може опстати таква кава јесте....живио сам тамо пола живота, знам како дишу, и пратим штампу. Протестантске земље немају спаса више у смислу обнове свести, католичке имају. Протестанти су ушли у фазу када им је духовма свест идеологизована. Те форе да се оцрни Русија је чување социјалног мира у свом дворишту. Када су људи за Запада дошли у Русију на светско првенство дожиели су шок! Москва је вероватно најчистија метропла на свету данас.

Сад мислиш да философирам...тај лик је смијурија. Он нема подршку овде 0,01%, али чињеница да запад од таквог смешог лика направи драму говори у каквом свету живимо, свету који нити може нити се труди да добро слаже! То је потцена људске интелигенције. Продају нам јаја за бубреге и ми то кусамо, још репете иштемо, Није то ствар Руси или Јевропљани, ствар је у лажи. У томе да , махом протестанти, кусају те провидне каше, стишћу 100 евра у џепу, свако себи плаћа пиво, и теше се тиме како живе у "демократском и просперитеном" свету.

Вакцине? Русија хоће мир, хоће да тргује, неће кавге, уморна је од ратова, и природно је Европа. Шта има Рус са Кинезом и Иранцом? Проблем код Руса је што не схватају једно - никада их неће Европа прихватити јер су други свет, свет који је наследник Византије. То је онај мач који је Христос донео, расекао лаж од Истине! Њима је била добра Јељцинова Русија. Кад су Руси чекали у реду за уље, а западњаци куповали фирме за 1 долар.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Марек рече

Da, bre, trebao da peva, nego su bile sankcije. Isto ono kao kad je Deep Purple zvao Točka da svira a on bio sav lud i reko 'e baš neću' i nastavio da svira u svojoj kući za sebe. Istina be!

Nego, kad su ti legle pare? Jel sve? Meni kasni, kontam video je Žorž da nisam nešto aktivan po mrežama... 

E da, rekli su mi za tebe vec. Moraces da se ulogujes na server i da popunis jedan upitnik. Javljaju se neke sumnje. Mislim da planiraju da te prebace sa kovid odeljenja na Chemtrails ali videces sta ce Veliki Nakovanj da ti kaze. Budi u pripravnosti. Zvace te nocas, iskljuci wifi ruter.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...