Jump to content

Да ли бисте примили вакцину против ковид-19?


Да ли бисте примили вакцину против ковид-19?  

81 члановâ је гласало

  1. 1. Да ли бисте примили вакцину против ковид-19?

    • Да, Фајзерову (САД)
    • Да, Спутњик В (Руска)
    • Да, Синофарм (Кина)
    • Да, било коју
    • Не бих ни једну


Препоручена порука

пре 36 минута, Вилер Текс рече

Ајде мало лакше бар међу нама који из исте чаше пијемо. Може брате?

Pa ne moze. Doklegod pijete iz iste case, dajete svoj dorpinos sirenju necega sto ubija ljude. ;) 

Naravno, niko vam nece zabraniti da pijete iz iste case, ali bar mozemo deci da vas pokazujemo uz komentar "nemoj nikada da budes ovakav, ovo je lose" 

Ps. znam  da si upotrebio metaforu, ali se zgodno namestila :) 

 

 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.4k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

пре 11 минута, fsa рече

Nažalost, mnogi će završiti baš kao ovaj tip, tako da ovde nije reč o propagandi već o surovoj realnosti koje će neki postati svesni tek kada bude prekasno.

Ukoliko ti zaista preduzimaš sve što je do tebe da se zaštitiš onda se ovo i ne odnosi na tebe.

  

Znam jednu ženu iz crkve koja mi je na dan kada se upokojio +Amfilohije rekla da ona veruje u Boga i ponaša se kao da virus ne postoji, moli se i živi normalno i eto zdrava je. Danas sam je ponovo srela i ona mi je rekla da je prenela koronu celoj porodici, bili su u bolnici, a muž ima dugotrajne posledice na srcu i nikako da se oporavi. Sada veruje da je korona stvarna i ozbiljna, ali ipak ne veruje da su vakcine bezbedne.

Ne znam zašto sam ovo prenela. Nemam poentu koju pokušavam da prenesem, samo sve više pitanja o tome kako ljudi procenjuju stvarnost, događaje, rizike...

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, cloudking рече

Pa ne moze. Doklegod pijete iz iste case, dajete svoj dorpinos sirenju necega sto ubija ljude. ;) 

Naravno, niko vam nece zabraniti da pijete iz iste case, ali bar mozemo deci da vas pokazujemo uz komentar "nemoj nikada da budes ovakav, ovo je lose" 

Ps. znam  da si upotrebio metaforu, ali se zgodno namestila :) 

 

 

Sama praksa pričešćivanja verovatno ne doprinosi znatno širenju ovog virusa.

Bitnije je da se u svim hramovima nose maske i drži distanca.

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 33 минута, Jestira. рече

Ja ne, za virus neka se pobrine imuni sistem...

 

пре 35 минута, Jestira. рече

Ovi drugi neka prime vakcinu to im je tableta za smirenje i svi srećni!

Eh, ta projekcija...

Kamo sreće da je imuni sistem stopostotno uspešan i da nam medicina nije potrebna, ali to nije slučaj. Isključivo oslanjanje na imuni sistem je svojevrsna mentalna "tableta za smirenje" neophodna onima koji nisu u stanju da se racionalno suoče s konkretnim problemom i da konstruktivno razreše svoje unutrašnje konflikte.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, fsa рече

 

Eh, ta projekcija...

Kamo sreće da je imuni sistem stopostotno uspešan i da nam medicina nije potrebna, ali to nije slučaj. Isključivo oslanjanje na imuni sistem je svojevrsna mentalna "tableta za smirenje" neophodna onima koji nisu u stanju da se racionalno suoče s konkretnim problemom i da konstruktivno razreše svoje unutrašnje konflikte

Da, projekcija filma "Ja sam legenda" gde su ljudi ko vampiri inficirani besom i strahom koji vlada...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 минута, Paradoksologija рече

Sama praksa pričešćivanja verovatno ne doprinosi znatno širenju ovog virusa.

Bitnije je da se u svim hramovima nose maske i drži distanca.

Nisam mislio konkretno na pricesce, "pijemo iz iste case" sam shvatio kao metaforu za istomisljenike...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Jestira. рече

Da, projekcija filma "Ja sam legenda" gde su ljudi ko vampiri inficirani besom i strahom koji vlada...

Ima i takvih, niko ne porice. A istina je tacno na sredini izmedju njih i vas.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Jestira. рече

Da li ste primetili da su ljudi oko vas malo više agresivni, inficirani blažim oblikom ludila?

 

tenor.gif

ooouuukeeeej jesi planirao da pricas s nekim o tome?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 39 минута, cloudking рече

Pa ne moze. Doklegod pijete iz iste case, dajete svoj dorpinos sirenju necega sto ubija ljude. ;) 

Naravno, niko vam nece zabraniti da pijete iz iste case, ali bar mozemo deci da vas pokazujemo uz komentar "nemoj nikada da budes ovakav, ovo je lose" 

Ps. znam  da si upotrebio metaforu, ali se zgodno namestila :) 

Taoci smo fanatičnih zaljubljenika u crkveni formalizam, koji su po cenu raskola spremni da revnuju protiv svakog preispitivanja "savršenih" crkvenih praksi. Nisam optimista da će se to uskoro promeniti.

пре 35 минута, Paradoksologija рече

Sama praksa pričešćivanja verovatno ne doprinosi znatno širenju ovog virusa.

Bitnije je da se u svim hramovima nose maske i drži distanca.

Mislim da si u pravu. Nenošenje maski i nedržanje distance u hramovima je trenutno mnogo veći problem. Vrh Crkve se zadovoljio time što je formalno pozvao verujući narod da poštuje mere zaštite, dok u praksi Crkva i država ne sankcionišu neposlušnu većinu.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, Jestira. рече

Da, projekcija filma "Ja sam legenda" gde su ljudi ko vampiri inficirani besom i strahom koji vlada...

Pa da... besni su na Kineze, SZO, Gejtsa, Vučića, Kona... a plaše se nauke, medicine, vakcina, čipova...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, fsa рече

 

Ukoliko ti zaista preduzimaš sve što je do tebe da se zaštitiš onda se ovo i ne odnosi na tebe.

  

Ти овде не причаш ни са једним равноземљаше. Капираш поенту?

Овде нико не говори нема вируса нитиправи хистерију. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, cloudking рече

Pa ne moze. Doklegod pijete iz iste case, dajete svoj dorpinos sirenju necega sto ubija ljude.

Тебе нико ништа није питао.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...