Jump to content

Да ли бисте примили вакцину против ковид-19?


Да ли бисте примили вакцину против ковид-19?  

81 члановâ је гласало

  1. 1. Да ли бисте примили вакцину против ковид-19?

    • Да, Фајзерову (САД)
    • Да, Спутњик В (Руска)
    • Да, Синофарм (Кина)
    • Да, било коју
    • Не бих ни једну


Препоручена порука

  • Одговори 1.4k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

Da je ovaj virus primarno deci pravio najveće probleme, verovatno bi vakcina na njima bila ispitivana, ovako nije. Teoretski ne postoji razlog da se deca ne vakcinišu, samo 1) vakcina na njima nije ispitana, kao ni na trudnicama, kao što inače biva sa mnogim lekovima i 2) nisu prioritet s obzirom da najčešće nemaju ozbiljne simptome.

Pošto se deca (još uvek) ne vakcinišu, meni se čini da je tim pre za izgradnju što većeg kolektivnog imuniteta bitno da se što veći broj odraslih koji mogu vakcinišu.

 

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Upravo sam dobila poziv da se vakcinišem na fakultetu na kome predajem, što znači da je prosveta došla na red :)

  • Свиђа ми се 1

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Frenkii рече

Да ли си се пријавила?

Prijavila sam se na eUpravi, taj poziv nije stigao. Ovo je organizovano nezavisno od toga, preko obrazovne institucije.

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Paradoksologija рече

Pošto se deca (još uvek) ne vakcinišu, meni se čini da je tim pre za izgradnju što većeg kolektivnog imuniteta bitno da se što veći broj odraslih koji mogu vakcinišu.

@Рапсоди pogle kako funkcionise logika, al zdrava :)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Закључио сам да су вакцери и антивакцери на форуму изједначени... љута битка се бије :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Jestira. рече

Ja ne, za virus neka se pobrine imuni sistem...

I grobari. Nemoj njih da zaboravljas. :D 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 часа, fsa рече

May be an illustration of one or more people

Види рођо, ја радим од куће, носим маску, перем руке ( од малена,веровао или не научили ме ћаћа и матер. А и туширам се без да ми СЗО каже.) поштујем мере што би се рекло. Овакви пропагандни радови су погрешни, јер од свакога ко има одређену сумњу праве кременка. Ајде мало лакше бар међу нама који из исте чаше пијемо. Може брате?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Вилер Текс рече

Види рођо, ја радим од куће, носим маску, перем руке ( од малена,веровао или не научили ме ћаћа и матер. А и туширам се без да ми СЗО каже.) поштујем мере што би се рекло. Овакви пропагандни радови су погрешни, јер од свакога ко има одређену сумњу праве кременка. Ајде мало лакше бар међу нама који из исте чаше пијемо. Може брате?

Nažalost, mnogi će završiti baš kao ovaj tip, tako da ovde nije reč o propagandi već o surovoj realnosti koje će neki postati svesni tek kada bude prekasno.

Ukoliko ti zaista preduzimaš sve što je do tebe da se zaštitiš onda se ovo i ne odnosi na tebe.

  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...