Jump to content

Да ли бисте примили вакцину против ковид-19?


Да ли бисте примили вакцину против ковид-19?  

81 члановâ је гласало

  1. 1. Да ли бисте примили вакцину против ковид-19?

    • Да, Фајзерову (САД)
    • Да, Спутњик В (Руска)
    • Да, Синофарм (Кина)
    • Да, било коју
    • Не бих ни једну


Препоручена порука

пре 6 часа, Рапсоди рече

И  да вас сада видимо после овог горе текста  и пр.Џуди...ко ће да прими модерну или фајзер. Односно мали механички уређај упакован у облику пакета . :D

Остају вам Руси или Кинези, ништа од Амера :D  

Nisam se toliko uplašio od onda kad je dr. Jovana lično došla ovde da priča te priče... :)

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.4k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

пре 5 часа, Плаво Небо рече

1. Да ли је тачно да су за фајзерову вакцину издате две дозволе, једна привремена и једна условна на 12 месеци?

Izgleda da jesu.

 

пре 5 часа, Плаво Небо рече

2. Да ли су издате дозволе за руску и кинеску вакцину и ако су издате да ли су оне трајне или на који већ период?

Izgleda da još uvek nisu.

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма бре све ја те науке разумем, него кажите ви мени јел су чиповане жигом звери или не? Јел ће се у последњим временима тражити недвосмислено одрицање од Христа, или можда управо у тим временима живимо?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Владимир Бошковић рече

Ма бре све ја те науке разумем, него кажите ви мени јел су чиповане жигом звери или не? Јел ће се у последњим временима тражити недвосмислено одрицање од Христа, или можда управо у тим временима живимо?

Побогу брате. Нема чипа, нема мењања ДНК, нема таквих глупости. Опусти се.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Дејан рече

Побогу брате. Нема чипа, нема мењања ДНК, нема таквих глупости. Опусти се.

Брате, сме ли да се зна колико је та информација проверена, имаш ли снимак беседе неког од стараца или нешто слично о овом вакцинисању, о томе да ли то може бити догађај из откривења, јер веома подсећа (не знам јел су се пре забрањивала путовања невакцинисанима)?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Владимир Бошковић рече

Ма бре све ја те науке разумем, него кажите ви мени јел су чиповане жигом звери или не?

Čipovane sigurno... ne samo žigom zveri nego čim primiš počnu da ti idu reklame za usisivače pred očima...

 

пре 14 минута, Владимир Бошковић рече

Јел ће се у последњим временима тражити недвосмислено одрицање од Христа, или можда управо у тим временима живимо?

Ti si prvi ikad kome je palo na pamet da živimo u poslednjim vremenima... ima tu nešto... neke preferencije...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 26 минута, Владимир Бошковић рече

Ма бре све ја те науке разумем, него кажите ви мени јел су чиповане жигом звери или не? Јел ће се у последњим временима тражити недвосмислено одрицање од Христа, или можда управо у тим временима живимо?

Problem moze da bude pocetak sveopste kontrole ljudi preko vakcinisanja tj. ako ne zelis da primis da ti zabrane odredjene stvari. Ordicanje od Hrista i prihvatanje Antihrista se svodi na ono, ..... ko nema zig zveri nece moci nista kupiti i prodati tj. raditi i prezivljavati...  pa sad sve ovo treba sabrati i oduzeti i videti da li ovo vodi ka tom konacnom zigu.... jednostavno, ne zelis vakcinu i mogu da ti zabrane da radis i prezivljavas i ko zna sta nas onda tek i kakve ucene ocekuju u buducnosti......  i vrlo je indikativno da bas clicno i stoji u Otkrivenju za zig... itd...

Inace, Gejts i Rokfelerovi sponzorisu neku ekipu koja se bavi povezivanjem vakcina i cipova, ali zasad je to mala organizacija koja eksperimentisa sa cipovima i vakcinama u nekim zabacenim delovima sveta.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Avocado рече

Čipovane sigurno... ne samo žigom zveri nego čim primiš počnu da ti idu reklame za usisivače pred očima...

 

Ti si prvi ikad kome je palo na pamet da živimo u poslednjim vremenima... ima tu nešto... neke preferencije...

Како ја први? Готово не постоји хришћанин који бар једном о томе није разговарао.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Bokisd рече

Problem moze da bude pocetak sveopste kontrole ljudi preko vakcinisanja tj. ako ne zelis da primis da ti zabrane odredjene stvari. Ordicanje od Hrista i prihvatanje Antihrista se svodi na ono, ..... ko nema zig zveri nece moci nista kupiti i prodati tj. raditi i prezivljavati...  pa sad sve ovo treba sabrati i oduzeti i videti da li ovo vodi ka tom konacnom zigu.... jednostavno, ne zelis vakcinu i mogu da ti zabrane da radis i prezivljavas i ko zna sta nas onda tek i kakve ucene ocekuju u buducnosti......  i vrlo je indikativno da bas clicno i stoji u Otkrivenju za zig... itd...

Inace, Gejts i Rokfelerovi sponzorisu neku ekipu koja se bavi povezivanjem vakcina i cipova, ali zasad je to mala organizacija koja eksperimentisa sa cipovima i vakcinama u nekim zabacenim delovima sveta, 

Па да, ал неки кажу да није то то, већ да се не треба о томе бринути јер неће бити скривено, а неки кажу супротно. Па то, људи ће бити приморани да иду у планине ко има пара, а ко не, манастири. Међутим св Лаврентије Черњиговски рече, у задња времена храмови ће бити украшени величанствено али без благодати.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Владимир Бошковић рече

Па да, ал неки кажу да није то то, већ да се не треба о томе бринути јер неће бити скривено, а неки кажу супротно. Па то, људи ће бити приморани да иду у планине ко има пара, а ко не, манастири. Међутим св Лаврентије Черњиговски рече, у задња времена храмови ће бити украшени величанствено али без благодати.

Mislim da ce buduce vreme pokazati sta se valja ispod brda.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Bokisd рече

Mislim da ce buduce vreme pokazati sta se valja ispod brda.

Не пада снег да покрије брег но да открије звериња траг

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Владимир Бошковић рече

Брате, сме ли да се зна колико је та информација проверена, имаш ли снимак беседе неког од стараца или нешто слично о овом вакцинисању, о томе да ли то може бити догађај из откривења, јер веома подсећа (не знам јел су се пре забрањивала путовања невакцинисанима)?

Брате, јел ти то мене вучеш за нос?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Синод Грчке цркве: Вакцинација слободан избор, не значи одступање од праве вере и живота

 

Вакцинација није толико богословско или црквено питање колико медицинско-научно, стоји у саопштењу Синода Грчке православне цркве

Синод Грчке православне цркве саопштио је да у вакцинама против вируса корона у употреби у Грчкој нема ембрионалних ћелија и да је вакцинација слободан лични избор сваког човека и да не значи „одступање од праве вјере и живота“.

„Синод пажљиво надгледа вакцинацију преко Синодалног одбора за биоетику, од ког стално добија извјештаје о свим дешавањима. У том смислу, Свети синод обавештен је да, према резултатима истраживања, вакцине против ковида-19 у употреби у нашој земљи не изискују употребу култура ембрионалних ћелија за своју производњу“, наведено је у поруци Синода достављеној РИА Новости.

 

„У вези с горе наведеним, Свети синод понавља – нарочито оним својим члановима који су осетљиви у погледу сценарија претњи и опасности заснованих на једностраним и непровереним информацијама, било новинарским, у основи с интернета, било на предрасудама – да вакцинација није толико богословско или црквено питање колико медицинско-научно, и да представља слободан лични избор сваког човека у општењу са својим љекаром. Примање вакцине не представља одступање од праве вере и живота“, каже се у саопштењу Синода.

WWW.CUDO.RS

Вакцинација није толико богословско или црквено питање колико медицинско-научно, стоји у саопштењу Синода Грчке православне цркве Синод Грчке православне цркве саопштио...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, Владимир Бошковић рече

Брате, сме ли да се зна колико је та информација проверена, имаш ли снимак беседе неког од стараца или нешто слично о овом вакцинисању, о томе да ли то може бити догађај из откривења, јер веома подсећа (не знам јел су се пре забрањивала путовања невакцинисанима)?

Свети Порфирије Кавсокаливит:
Први део:,,Ако у себи имамо Христа …
Говорио нам је кад сам био са једним братом: „Нека нас не муче последња времена, нити антихрист и његови знаци. Јер, треба да знате, ако у себи имамо Христа, ни у чему не може нам нашкодити антихрист, ни најмање.”
Број 666 и антихрист
Да вам кажем шта ми је још рекао:
„Оче Атанасије (узео ме је за руку тако чврсто), ја сам сада слеп, моје телесне очи не служе ме више, јер имам рак на хипофизи, али ипак имам духовне очи и видим. Пре него што одеш, желим да ми нешто кажеш. Шта је рекао Старац Емилијан, наш Емилијан, о броју 666 и о антихристу?”
То је било оних дана после Чернобила. Људи су били узнемирени и ишли су у великом броју сваки дан, посебно Старцу Порфирију који је био близу Атине, и тако узнемирени питали би га:
„Шта ће се догодити? Хоће ли доћи антихрист да нас бележи бројем 666?”
И упитао ме је:
„Хајде, реци ми, дете моје, шта каже Старац Емилијан о броју 666 и о антихристу?”
Ја му кажем:
„Старче, прекјуче на једном скупу рекао нам је да не бринемо. Него да се бринемо о томе да имамо живи однос са Христом, а антихристу да не дајемо много значаја, јер ће он постати центар нашег живота а не Христос.”
Одмах је лупнуо ручицама о кревет и рекао:
„Шта кажеш, дете моје, шта кажеш, дете моје, слава ти, Боже, што сам нашао и једног духовника да се слаже са мном. Бре, дете моје, ови духовници, шта урадише људима овде! Узнемирили су душе, проузроковали су мноштво проблема, породичних и психолошких са бројем 666. Људи не могу да спавају и почели су да узимају лекове за смирење и успављујуће пилуле како би могли да спавају. Каква је то ствар? Не жели тако нешто Христос, дете моје. ''
 
Други део: Свети Порфирије:
,,И да ти кажем нешто?”
Ја му кажем:
„Старче, шта?”
Каже ми:
За нас хришћане, за нас када живимо Христом не постоји антихрист. Хоћеш ли ми рећи, овде где ја седим на кревету можеш ли сести и ти?”
Рекох му:
„Не, Старче.”
Каже ми:
„Зашто?”
Одговорих му:
„Јер, ако седнем на вас, спљоштићу вас.”
Каже ми:
„А када би могао ти да седнеш?”
Кажем му:
„Када одете ви, могу да седнем ја.”
Каже ми:
„Тачно тако, дете моје, тако се догађа и са нашом душом. Када у себи имамо Христа, може ли да дође антихрист? Може ли да уђе ма које друго супротно постојање у нашу душу? Зато што данас, дете моје, немамо Христа у себи зато и бринемо о антихристу. Када ставимо Христа у себе, све постаје Рај. Христос је све и тако увек, дете моје, да говориш људима, а противника немојмо се плашити. И гле да ти кажем нешто. Када би сада дошао сам антихрист са неком справом са ласерским зрацима да би ме обележио на силу бројем 666, ја се не бих забринуо. Рећи ћеш ми, старче, зар то није знак антихриста? Да, али и хиљаду 666 неизбрисиво да напише по мени ласерским зрацима, ја се не бих забринуо. Зашто? Зато што, дете моје, и прве мученике су бацали зверима, они су се осењивали крстом, а зверови су постајали као јагањци; бацали су их у море, осењивали би се крстом и море је постајало земља по којој су ходали; бацали су их у ватру, осењивали би се крстом и ватра је постајала пријатна свежина. Благословено моје дете, шта смо ми данас? Верујемо ли у Христа? У крст? Ма, зашто ли је Христос сишао? Да није можда сишао како би оснажио наше страдање? Тако, дете моје, да говориш и Старцу, и да говориш људима да се не боје антихриста. Ми смо деца Христова, ми смо деца Цркве.”
Ово што је урадио је оставило велики утисак на мене.''
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 45 минута, fsa рече
Свети Порфирије Кавсокаливит:
Први део:,,Ако у себи имамо Христа …
Говорио нам је кад сам био са једним братом: „Нека нас не муче последња времена, нити антихрист и његови знаци. Јер, треба да знате, ако у себи имамо Христа, ни у чему не може нам нашкодити антихрист, ни најмање.”
Број 666 и антихрист
Да вам кажем шта ми је још рекао:
„Оче Атанасије (узео ме је за руку тако чврсто), ја сам сада слеп, моје телесне очи не служе ме више, јер имам рак на хипофизи, али ипак имам духовне очи и видим. Пре него што одеш, желим да ми нешто кажеш. Шта је рекао Старац Емилијан, наш Емилијан, о броју 666 и о антихристу?”
То је било оних дана после Чернобила. Људи су били узнемирени и ишли су у великом броју сваки дан, посебно Старцу Порфирију који је био близу Атине, и тако узнемирени питали би га:
„Шта ће се догодити? Хоће ли доћи антихрист да нас бележи бројем 666?”
И упитао ме је:
„Хајде, реци ми, дете моје, шта каже Старац Емилијан о броју 666 и о антихристу?”
Ја му кажем:
„Старче, прекјуче на једном скупу рекао нам је да не бринемо. Него да се бринемо о томе да имамо живи однос са Христом, а антихристу да не дајемо много значаја, јер ће он постати центар нашег живота а не Христос.”
Одмах је лупнуо ручицама о кревет и рекао:
„Шта кажеш, дете моје, шта кажеш, дете моје, слава ти, Боже, што сам нашао и једног духовника да се слаже са мном. Бре, дете моје, ови духовници, шта урадише људима овде! Узнемирили су душе, проузроковали су мноштво проблема, породичних и психолошких са бројем 666. Људи не могу да спавају и почели су да узимају лекове за смирење и успављујуће пилуле како би могли да спавају. Каква је то ствар? Не жели тако нешто Христос, дете моје. ''
 
Други део: Свети Порфирије:
,,И да ти кажем нешто?”
Ја му кажем:
„Старче, шта?”
Каже ми:
За нас хришћане, за нас када живимо Христом не постоји антихрист. Хоћеш ли ми рећи, овде где ја седим на кревету можеш ли сести и ти?”
Рекох му:
„Не, Старче.”
Каже ми:
„Зашто?”
Одговорих му:
„Јер, ако седнем на вас, спљоштићу вас.”
Каже ми:
„А када би могао ти да седнеш?”
Кажем му:
„Када одете ви, могу да седнем ја.”
Каже ми:
„Тачно тако, дете моје, тако се догађа и са нашом душом. Када у себи имамо Христа, може ли да дође антихрист? Може ли да уђе ма које друго супротно постојање у нашу душу? Зато што данас, дете моје, немамо Христа у себи зато и бринемо о антихристу. Када ставимо Христа у себе, све постаје Рај. Христос је све и тако увек, дете моје, да говориш људима, а противника немојмо се плашити. И гле да ти кажем нешто. Када би сада дошао сам антихрист са неком справом са ласерским зрацима да би ме обележио на силу бројем 666, ја се не бих забринуо. Рећи ћеш ми, старче, зар то није знак антихриста? Да, али и хиљаду 666 неизбрисиво да напише по мени ласерским зрацима, ја се не бих забринуо. Зашто? Зато што, дете моје, и прве мученике су бацали зверима, они су се осењивали крстом, а зверови су постајали као јагањци; бацали су их у море, осењивали би се крстом и море је постајало земља по којој су ходали; бацали су их у ватру, осењивали би се крстом и ватра је постајала пријатна свежина. Благословено моје дете, шта смо ми данас? Верујемо ли у Христа? У крст? Ма, зашто ли је Христос сишао? Да није можда сишао како би оснажио наше страдање? Тако, дете моје, да говориш и Старцу, и да говориш људима да се не боје антихриста. Ми смо деца Христова, ми смо деца Цркве.”
Ово што је урадио је оставило велики утисак на мене.''

Ah, pa najveci svetitelji koji su u sebi imali Hrista sigurno potpunije nego mi, placuci su govorili o poslednjim vremenima i antihristu i zalili su hriscane tih vremena i sami za sebe su se pitali da li bi odrzali veru kada bi ziveli u tim vremenima kada se zacari antihrist nad celom planetom i svim ljudima.

„Znaš znake antihristove, sećaj ih se ne samo ti nego ih svima saopštavaj neštedimice“.

Sveti Kirilo Jerusalimski

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...