Jump to content

Зоран Ђуровић: МИТАРСТВА ПРЕПОДОБНЕ ТЕОДОРЕ - Ваше мишљење?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Управо сада, Zoran Đurović рече

Да ли се Хр понашао хришћански? Није. Отворено је кршио закон, бруталније него ја. 

Само се ти надај, и само налази изговоре за своје нехришћанско понашање. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 478
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Родољубе постоји опција да прескочиш али ти не користиш. Ево ја ово не бих знао да је човек написао и више бих га ценио :) Што мање знаш то боље за тебе то сам приочитао у роману Тихи Дон иначе свима препоручујем ту књигу иаско је писао неверник али је екстра :)

Слава Богу на свему

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Родољуб Лазић рече

Само се ти надај, и само налази изговоре за своје нехришћанско понашање. 

Па вадим се на Исуса. Не надам се у људе...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Родољуб Лазић рече

Само се ти надај, и само налази изговоре за своје нехришћанско понашање. 

да залутао човек у Цркву, али истина је и вређали га није издржао, молимо се за њега.

Слава Богу на свему

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Zoran Đurović рече

Све изрази које је Исус користио. 

Он је био богочовек и чак и да је то радио, нема никакве везе са твојим начином. Јер ти пуцаш од страсти и сујете и ово "угледање" на Христа ти је пуки изговор. За разлику од њега ти си роб страсти и само налазиш јадно оправдање за своје понашање.

А ако можеш ти, онда могу и други, онда могу сви. И онда имамо потпуно антихришћанско понашање уздигнуто на ниво парадигме.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mučeni beloti na -73 poena

Dajte neki lajk čoeku 

Valja se

Budite milostivi 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ја се тресем да напичем нешто против било ког Владике, а тек против житија никада не бих кренуо. Владика Игнатије негде рекао како се тресе пред било које предавање, а поп Зоран се церака и исмева као да је у дискотеци, али те форе су за РК и протестанте.

Слава Богу на свему

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Jovana0910 рече

Meni je cudno sto se toliki gresi na mitarstvima pominju ovoj Teodori kao da se ona uopste nije kajala, i ispovedala. A svi znamo da se gresi brisu kad se ispovede.  A ona ne verujem da se nije ispovedala. Gresi bluda ne treba da se opisuju detaljno...tako je jedan iguman manastira pao i ozenio se zenom koja mu se ispovedala i detaljno sve pricala na ispovesti i tako ga raspirivala. On je napustio manastir i igumanski cin i ozenio se njom. 

Detaljno ima u vrućem Kaju 

Tako da ne verujem da mora i na ispovesti 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Родољуб Лазић рече

Он је био богочовек и чак и да је то радио

Радио је, јајаро, јер не читаш писма: "И погледавши на њих са гњевом, жалећи што су им срца окамењена, рече човјеку: Пружи руку своју! И пружи; и постаде му рука здрава као и друга".

Са страшћу их је погледо, као кад ја гледам тебе, а од туге ми се утроба преврне, јер си јајара. У преводу, окамењеног срца. Господ користи све изразе као и ја, и гледа вас са гневом и тугом... као и ја. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, mario beloti рече

а поп Зоран се церака и исмева

Па не замишљаш ваљда да будем озбиљан са тобом? Тако је и пророк Илија радио са Валовим свештеницима. 

  • Зачуђен 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Zoran Đurović рече

Радио је, јајаро, јер не читаш писма: "И погледавши на њих са гњевом, жалећи што су им срца окамењена, рече човјеку: Пружи руку своју! И пружи; и постаде му рука здрава као и друга".

Са страшћу их је погледо, као кад ја гледам тебе, а од туге ми се утроба преврне, јер си јајара. У преводу, окамењеног срца. Господ користи све изразе као и ја, и гледа вас са гневом и тугом... као и ја. 

Христос је био страстан? Е мој теоложе, "учитељу васељене". 

Ти си, друшкане, у великом проблему, и сви који те тапшу по рамену чине ти медвеђу услугу. Боље би било да ти скрену пажњу на твој озбиљан духовни проблем, који се види из авиона. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Родољуб Лазић рече

Христос је био страстан?

Па пао је као камен у овај свет!12:smeha::))12:smeha:

Када си задњи пут читао Писма? - Узео је све на себе осим греха! А постао је чак и грех за нас!

Није осећао грех и тугу, како ти наведох из Марка? А то су страсти. Направи једну нову јерес о Исусу камену, па да видимо колико ћеш следбеника напарбирчити.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Али да се поново вратимо на тему а то је да је проблем данас што попови када проповедају не позивају народ да се моли свом анђелу хранитељу који је ту око њега. Тј не верујемо у анђеле хранитеље који су око нас у сваком тренутку. О томе је беседио и блажено почивши Владика Милутин и рекао је да и он сам треба да се томе посвети.

 

 

Слава Богу на свему

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, mario beloti рече

у анђеле хранитеље који су око нас у сваком тренутку

Нису. Рецимо, вршиш велику нужду, па и малу, или се дохватиш са женом својом... Ја не улазим у вц. кад мој син к... А да анђели гледају порниће, и то ми је мало чудно. Али ако ти си имао визију да је тако, онда ти верујем! И анђео је живо биће па гледа порниће!:)) Још и да мастурбира док нас гледа... Но, ако ти кажеш да је тако, понављам, ја ти верујем, иако таквих визија нисам имао. Нити сам се молио анђелу хранитељу да имам ерекцију. Ако се ти за то молиш, ок, ја за сада немем потребе. 

Замисли после овог мог коментара, кад вечерас уђеш у вц да се попишаш, а анђео ти зури у пенис и гледа да ли је све у реду! :D Угаси светло, јер анели не виде у мраку, па ако промашиш шољу, ти после очисти. Јер глупо је да показујеш свој орган анђелу... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...