Jump to content

Да ли сте се причестили?


Препоручена порука

Па да, нашао сам под тачком 758. 

 

758. Смејала сам се огорчености других.

 

Овде има ако још коме треба :)

Не то је био " смех под вешалима " :)  

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја ако Бог да сада у недељу.

Нисам смела пре, никада се нисам више смејала него ових недеља , на форуму. Бог да опрости. :sunce: .

 

Je l' se smejanje računa kao mrs, beli mrs, ili je ok za post na ulju?

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А јел то направљено као пародија или је то неко стварно заговарао?

Није џелатски, није психолошки израз . /Енглеска  18 век/  :)

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Je l' se smejanje računa kao mrs, beli mrs, ili je ok za post na ulju?

Све је релативно, за мене је мрс /с обзиром на подвиг/  :D

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pricestila sam se ... A sad malo da ogovaram ...     :smeh1:   ...

Svestenik je tolikom brzinom prineo kasicicu da sam ja pomislila da ce da mi izvadi oko...

:351780:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Слава Богу, причестила се ............. :sunce:  :sunce:  :sunce:  :sunce:  :sunce:  :sunce:  :sunce:  :sunce:  :sunce:  :sunce:  :sunce:  :sunce:  :sunce:  :sunce:  :sunce:  :sunce:  :sunce:  :sunce:  :sunce:  :sunce:  :sunce:  :sunce:  

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

да, хвала Богу

данас на Св Илариона из руке о. Илариона

:)

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

да, хвала Богу данас на Св Илариона из руке о. Илариона
:navijanje: :navijanje: :navijanje:

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 4 months later...
16 minutes ago, Arsenija рече

Jesam ... Ali imam jedno pitanje ...  Ko ce da mi odgovori na nj   ?   ...   :945729:  ...

Pitaj....naci ce se neko...ta ovo je ZRU ;)

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

14 minutes ago, Suncokret54 рече

... невероватна промена, оставио сам Вас са књигом, од које се нисте одвајали, а сада, после само пар месеци, Вас затичем као сељанчицу која чезне за нечим далеким, далеким као она места на којима цвета лимун жут...0503_music

Kod mene kuci , limun koji je za nekoliko cm veci od mene ... Zaista je procvetao ... 

Seljaci su mi rekli , koje u putu sretoh , da ove godine nece biti bagremovog meda ... Pcele nece stici da uberu med ... I ja gledah u ta zelena prostranstva , nasladjivah se njihovom lepotom ... 

Pricestih se , Bogu hvala i ceo dan treperim ... Pitam se ... Ne zelim sujeverna biti ... Sta to znaci kad vam sveto pricesce padne malo i na bradu , pa vas djakoncic portiklom obrise ...  Dostojna nisam , nikad necu to ni biti ... Pa se pitam ... Da li to moze nesto drugo biti ... 

:351780:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

3 minutes ago, Suncokret54 рече

... у овоме што пишете се осећа поезија, а смањени број тачака између редова, и њихова учесталост, показује да сте стрешени као сијалица... можда да седнете и попијете чај за двоје, или боље троје... мислим није непар, то троје, било би сујеверно, него ми је три лепши број... а ово последње што питате, нека Вас не окупира, па ја целога живота машим кашиком уста...такви смо ми занесењаци, остаци на бради тога су знаци...:pivo:

Pa ja upravo caj i pijem .Od koprive je , a to se retko ko isudi i da proba . Verovatno veruju da zari ...  Ne , ne , ne ... to je caj koji leci .

Morate da probate . 

caj_od_koprive.jpg

 

...

:351780:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...