Jump to content

Ja sam Dragi


Dragi

Препоручена порука

  • 1 month later...

Hej, forum je tu!! 

To je jako dobro, jer na FB nema više slobode; mene tamo redovno banuju - meni su drugu adresu tamo na FB sada deaktiviari na trideset dana jesam pitao na nekim nemačkim  novinama da li već postoji kolektivno kažnjavanje kao za vreme hitlera, jesu tamo slavili sankcije na mladu ćerku onoga Peskova u vladi Putina.

Mislim da je jasno da na FB nema budućnost - nego je ceo svet tamo.

A protiv Rusije vode sad totalni rat, kao protiv Srbije zarad razbijanja Jugoslavije - ekonomski rat, kulturni rat, psihološki rat, na kraju onda vojni udar.

  • Свиђа ми се 1

Milost i istina neka te ne ostavlja; priveži ih sebi na grlo, upiši ih na ploči srca svojega!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovo na youtube ne pokazuju. Posle Srbije barem još u Izraelu da demonstriraju za Rusiju.

WWW.FACEBOOK.COM

Sieh dir auf Facebook Beiträge, Fotos und vieles mehr an.

 

Milost i istina neka te ne ostavlja; priveži ih sebi na grlo, upiši ih na ploči srca svojega!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 4 weeks later...

Polako me svuda blokiraju po FB, mislim na razne austrijske itd. novine, kao ja sam Putin-trol^^

Možda se polako vraćamo na zlatno doba foruma, pre FB.

Milost i istina neka te ne ostavlja; priveži ih sebi na grlo, upiši ih na ploči srca svojega!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 часа, Dragi рече

Polako me svuda blokiraju po FB, mislim na razne austrijske itd. novine, kao ja sam Putin-trol^^

Možda se polako vraćamo na zlatno doba foruma, pre FB.

i ovde je bilo malo frke i cenzure...

  • Тужан 1

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Браћо и сестре, млади и стари, желим вам за Васкрс на годину 2022 све најлепше, и да нас Бог Господ, Отац са Сином и Високосветим Духом, помилује, данас, сутра, и у векове векова.

ХРИСТОС ВАСКРСЕ! ВАИСТИНУ ВАСКРСЕ!

Brothers and sisters, young and old, I wish you all the best for Easter in 2022, and may God, the Father with the Son and the Most Holy Ghost, have mercy on us today, tomorrow, and for ever and ever.

CHRIST IS RISEN!

Brüder und Schwestern, jung und alt, ich wünsche euch zum Osterfeste im Jahre 2022 alles Gute, und möge Gott, der Vater mit dem Sohn und dem Allerheiligsten Geist, sich unserer erbarmen heute und morgen und in Ewigkeit.

CHRISTUS IST AUFERSTANDEN!

:)

Milost i istina neka te ne ostavlja; priveži ih sebi na grlo, upiši ih na ploči srca svojega!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...

Ova me je pokvarila kada sam imao trinaest godina (i Metallica, Fade to Black)...

Kasnije sam se pokušavao kao mladi metalac, ali nisam našao što sam tražio: zajednicu. Ovu sam našao tek u veri Božijoj, u Crkvi, i u Srbiji :)

Milost i istina neka te ne ostavlja; priveži ih sebi na grlo, upiši ih na ploči srca svojega!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...