Jump to content

Оцени ову тему


Препоручена порука

19c85be1-6734-4632-9f49-9ab773261dac-med

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима


„U trenutku kad čovek počne da sumnja u svoj život i svoju vrednost, on postaje bolestan.“ 

Sigmund Frojd

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Život je neshvatljivo čudo, jer se neprestano troši i osipa, a ipak traje i stoji čvrsto.

IVO ANDRIĆ

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Čudno je kako je malo potrebno da budemo sretni,

i još čudnije kako nam često baš to malo nedostaje!

 

 

 

                              ИВО АНДРИЋ 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Нико не може да ме увреди, јер све лоше о себи већ знам."
И. Јовановић

Слушај, гледај, ћути ако желиш живети у миру!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

                                                     Последња реч технике биће-УПОМОЋ!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Благослови непријатеље моје, Господе. И ја их благосиљам и не кунем. "

Свети Николај Жички

Не брините се, дакле, за сутра; јер сутра бринуће се за се. Доста је сваком дану зла свога.

(Мт.6, 34)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Никакво ми зло људи не могу учинити,

ако у мени нема рањивог места."

 

 

 

                        Свети Николај Жички

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

„Могу и да изгубим и да победим, али никада нећу бити поражен!“
Емит Смит, играч америчког фудбала

 

https://www.facebook.com/alfaomegaklub

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Кад се неко јако воли, онда се и разуме."


Отац Тадеј


Не брините се, дакле, за сутра; јер сутра бринуће се за се. Доста је сваком дану зла свога.

(Мт.6, 34)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kada postigneš ono što si želio u borbi za sebe
i svet te učini kraljem dana,
samo priđi ogledalu, pogledaj se
i vidi što Taj čovek ima reći.

Jer to nije tvoj otac, majka ili žena
čije sudove moraš proći
Osoba čije mišljenje najviše znači u Tvom životu,
ona je koja te gleda iz ogledala.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не може мене неко растужити колико се могу ја у Бога поуздати,
нити ме може неко унесрећити колико се ја могу од Бога надати.

Слушај, гледај, ћути ако желиш живети у миру!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

FB_IMG_1435261085460.jpg

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

15%2B-%2B1.jpg

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...