Jump to content

Дијагноза - карцином


ego

Препоручена порука

Има ту још много прича, на жалост тужних и саветујем вам - НЕ ДИРАЈТЕ У ДУШЕ НАПАЋЕНЕ, ако не можете да помогнете бар се не подсмевајете, мислите на ваше душе...
 

 

Не, Зорка. Подсмевају ти се они који тврде да би ти сина излечило гориво за лампе или авионе. А ја се подсмевам њима и само и искључиво њима. 

 

Твој бол ми је незамислив и тешко ми је да нешто смислено напишем. Жао ми је премного. Да је правде, ти лекари би требало да леже у затвору и да буду пример за сваког ко у будућности покуша да буде тако неодговаран. Само не видим како то одједном чини ове лудаке на теми некаквим добротоворима и исцелитељима, а нас остале бездушним исмевачима? То што неко презире оне који користе твој очај и очај свих људи у случним ситуацијама, никако не значи да се подсмева теби. Баш напротив. Овај трговац петролејом је тај који користи твоје очајање да би те преварио.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 529
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

2.petrolej za lecenje treba da sadrzi alifatske ugljikovodike,a ne polusinteticke izoparafine! to je i odgovor na ovu grupu malogradjana kojima je ocigledno veliki problem da saberu 3+2 bez digitrona   

 

 

Ајде бре сиктер, магарче један! Има нас овде који случајно знамо шта значе речи алифатично, изо- и парафин. Како те бре није срамота да користиш туђу несречу да протураш ове смрадне глупости овде?! 

Измењено од Иван Цветковић
Е, пријатељу! Овако не може да се разговара на ЖРУ! Користи аргументе а не овакве речи! Ово је прва опомена. Нећемо у будућности ово толерисати. Админ тим.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

 

Ајде бре сиктер, магарче један! Има нас овде који случајно знамо шта значе речи алифатично, изо- и парафин. Како те бре није срамота да користиш туђу несречу да протураш ове смрадне глупости овде?! 

 

Zbog ovakvih kao sto je Juan Valdez Red Baron i sl se desava to sto se desava u zdravstvu, takve bi trebalo poslati na dozivotnu robiju, isrustrirani zivotnim neuspehom, verovatno u zdravstvu, pricaju bajke neistine i ismevaju se onima kojima je pomoc najpotrebnija!

Ne nasedajte na provokacije nekolicine sarlatana, njih je jako malo u odnosu na informisan svet, uostalom isuvise je bilo sta reci na ovu malogradjanstinu, vredjaju direktno i provociraju?? a ne znaju ni dva broja da saberu  sHa_sarcasticlol

Jaki su na recima i lazima, obmanama, trosenje i jednog slova dalje na ovakav sloj, ne mogu da kazem ljudi jer to nisu, zveri, da to je prava rec!

Ne daj te se obeshrabriti, Dca, amalgedin, tecni cezium, b17 koscice kajsije i petrolej su jedino resenje za bilo koji vid karcinoma, standardna medicina bezuspesno leci zato sto je potrebno suzbiti izvor virusa u organizmu a ne samo tamo gde se on pokaze , uklone tumor  ali virus je i dalje prisutan i nasadice se ponovo i izrasce novi tumor na neku slabu tacku u organizmu kada imunitet bude oslabljen...

Измењено од Иван Цветковић
И овакве поруке нећемо толерисати. Сматрајте да имате опомену. Админ тим
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не знам више шта је шта, али не могу а да не стекнем утисак када уђем у Клинички центар, да су лекари на појединим одељењима маса погубљених са мобилним телефонима на једном уху, који у пролазу климају главама као неки вид поздрава и у исто време беже од својих пацијената који у њих гледају као у божанства...

Немој ме жалити... уједно је то и Божија воља који је спасио моје дете мука ...Али, овакве случајеве излечења на овакав начин сам лично сретала... и када си у безизлазној ситуацији прија и помаже ти чак и разговор са неком чистом и позитивном душом, а камо ли хомеопатски препарат који ти , морам да признам даје наду и веру у излечење које су некад покретачи стварног излечења и до 60-70%.

Замисли себе, лежиш и долази визита, сви озбиљни, блеје по твојим налазима, ти им гледаш у лица и покушаваш да продреш до њихових мисли,просто надаш се некој позитивној и моћној терапији и ту главни, онај најјмоћнији каже: Слушајте овамо, овај пацијент, одавде мора да изађе (ти ту мислиш да ће да каже излечен, а он опали бисер), са дијагнозом господо колеге! Да, са дијагнозом! Млад си ти, биће све ок!

Окрену се и оду препуни себе...

Тужно, ма катастрофално... и онда ти бака поред исприча о лековитости хајдучке траве и навали на тебе да је то најмоћније средство који диже буквално из мртвих, и ти вероватно јој одговориш: Ајде бабо пали, брате, ма, море мршш, иди негде , ма иди 'де хоћеш , не смарај ме. Видиш ове аветне у белим мантилићима, то је моћно друштво, моооћћнооо, брате, а не тамо неки коров!

Размисли...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zbog ovakvih kao sto je Juan Valdez Red Baron i sl se desava to sto se desava u zdravstvu, takve bi trebalo poslati na dozivotnu robiju, isrustrirani zivotnim neuspehom, verovatno u zdravstvu, pricaju bajke neistine i ismevaju se onima kojima je pomoc najpotrebnija!

Ne nasedajte na provokacije nekolicine sarlatana, njih je jako malo u odnosu na informisan svet, uostalom isuvise je bilo sta reci na ovu malogradjanstinu, vredjaju direktno i provociraju?? a ne znaju ni dva broja da saberu  sHa_sarcasticlol

Jaki su na recima i lazima, obmanama, trosenje i jednog slova dalje na ovakav sloj, ne mogu da kazem ljudi jer to nisu, zveri, da to je prava rec!

Ne daj te se obeshrabriti, Dca, amalgedin, tecni cezium, b17 koscice kajsije i petrolej su jedino resenje za bilo koji vid karcinoma, standardna medicina bezuspesno leci zato sto je potrebno suzbiti izvor virusa u organizmu a ne samo tamo gde se on pokaze , uklone tumor  ali virus je i dalje prisutan i nasadice se ponovo i izrasce novi tumor na neku slabu tacku u organizmu kada imunitet bude oslabljen...

 

Čekam odgovor, tj.. dokaz.....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не знам више шта је шта, али не могу а да не стекнем утисак када уђем у Клинички центар, да су лекари на појединим одељењима маса погубљених са мобилним телефонима на једном уху, који у пролазу климају главама као неки вид поздрава и у исто време беже од својих пацијената који у њих гледају као у божанства...

Немој ме жалити... уједно је то и Божија воља који је спасио моје дете мука ...Али, овакве случајеве излечења на овакав начин сам лично сретала... и када си у безизлазној ситуацији прија и помаже ти чак и разговор са неком чистом и позитивном душом, а камо ли хомеопатски препарат који ти , морам да признам даје наду и веру у излечење које су некад покретачи стварног излечења и до 60-70%.

Замисли себе, лежиш и долази визита, сви озбиљни, блеје по твојим налазима, ти им гледаш у лица и покушаваш да продреш до њихових мисли,просто надаш се некој позитивној и моћној терапији и ту главни, онај најјмоћнији каже: Слушајте овамо, овај пацијент, одавде мора да изађе (ти ту мислиш да ће да каже излечен, а он опали бисер), са дијагнозом господо колеге! Да, са дијагнозом! Млад си ти, биће све ок!

Окрену се и оду препуни себе...

Тужно, ма катастрофално... и онда ти бака поред исприча о лековитости хајдучке траве и навали на тебе да је то најмоћније средство који диже буквално из мртвих, и ти вероватно јој одговориш: Ајде бабо пали, брате, ма, море мршш, иди негде , ма иди 'де хоћеш , не смарај ме. Видиш ове аветне у белим мантилићима, то је моћно друштво, моооћћнооо, брате, а не тамо неки коров!

Размисли...

Upravo tako, farmakoloska industrija ne moze da patentira dca ili amalgedin, petrolej i mnoge druge alternativne preparate zato sto ih ima svuda u prirodi, a tu nema profita!

i sve se svodi samo na finansije...nazalost...

i onda se pojavi ovakva grupa ocajnika koji neumorno haraju internetom trazeci ovakve teme i forume,sprdaju se ozaloscenim pojedincima i ocajnim pacijentima, pokusavaju da ocajnicki dokazu da je klasicna medicina ono najbolje a sve sto se tice alternative, kada ta njihova medicina zakaze, ne valja i da su to samo prazne price....Da li je moguce da oni misle da ljudi veruju u to sto oni prosipaju ovde po forumu????

Jos jedan fenomenalan preparat je Varumin

http://www.varumin.com.mk/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не знам више шта је шта, али не могу а да не стекнем утисак када уђем у Клинички центар, да су лекари на појединим одељењима маса погубљених са мобилним телефонима на једном уху, који у пролазу климају главама као неки вид поздрава и у исто време беже од својих пацијената који у њих гледају као у божанства... Немој ме жалити... уједно је то и Божија воља који је спасио моје дете мука ...Али, овакве случајеве излечења на овакав начин сам лично сретала... и када си у безизлазној ситуацији прија и помаже ти чак и разговор са неком чистом и позитивном душом, а камо ли хомеопатски препарат који ти , морам да признам даје наду и веру у излечење које су некад покретачи стварног излечења и до 60-70%. Замисли себе, лежиш и долази визита, сви озбиљни, блеје по твојим налазима, ти им гледаш у лица и покушаваш да продреш до њихових мисли,просто надаш се некој позитивној и моћној терапији и ту главни, онај најјмоћнији каже: Слушајте овамо, овај пацијент, одавде мора да изађе (ти ту мислиш да ће да каже излечен, а он опали бисер), са дијагнозом господо колеге! Да, са дијагнозом! Млад си ти, биће све ок! Окрену се и оду препуни себе... Тужно, ма катастрофално... и онда ти бака поред исприча о лековитости хајдучке траве и навали на тебе да је то најмоћније средство који диже буквално из мртвих, и ти вероватно јој одговориш: Ајде бабо пали, брате, ма, море мршш, иди негде , ма иди 'де хоћеш , не смарај ме. Видиш ове аветне у белим мантилићима, то је моћно друштво, моооћћнооо, брате, а не тамо неки коров! Размисли...

 

Замисли да дођеш на литургију и дочека те неки тамо намргођени свештеник, који ти процеди кроз зубе да нема времена сад, одгурне те, узима паре, а за духовност не мари... Или чак нешто сто пута горе од тога (а знамо чега све има и то не уопште у малом броју).

 

И онда те испред цркве сачекају неки мормони, насмејани, ведри, пуни оптимизма, који те прихвате као најрођенијег и дају ти наду...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zbog ovakvih kao sto je Juan Valdez Red Baron i sl se desava to sto se desava u zdravstvu, takve bi trebalo poslati na dozivotnu robiju, isrustrirani zivotnim neuspehom, verovatno u zdravstvu, pricaju bajke neistine i ismevaju se onima kojima je pomoc najpotrebnija!

 

Црни Билбијо, видиш ли ти ово! Ти и ја се нађосмо на истој страни. :D 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Само добар човек може бити добар лекар!

Ово сам писао раније кад су ме Хуан и Аки убеђивали (тј. исмејавали се) како, заправо, мени не помаже одговарајући хомеопаски лек, већ оно НИШТА из празне чаше... хм, а ја голубје наиван покушавао до у детаље описати, да се ради о лекару, надасве, добром човеку, који се бави и хомеопатијом ...

Али, тешко је надобудном, свезнајућем и бездушном човеку причати да постоје поштени, дивни, добронамерни лекари који се баве хомеопатијом! и да су у томе јако успешни, као што постоје такви исти лекари у болницама, само их је све мање и мање... нажалост!

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Čekam odgovor, tj.. dokaz.

 

 

Poslacu ti kontakt da svratis kod mene na kafu ili caj u Minhen ili kada dodjem u Bgd, zakazacu prijem otprilike stotinjak ljudi iz raznih krajeva sveta, naravno meni bliskih prijatelja, da dodu sa svojim nalazima pre i posle, a sa njima ces se onda sve detaljno dogovoriti i ispricati koliko su dugo pili i sta su pili, kada su se izlecili, vazi? strasno......  molimoli

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Poslacu ti kontakt da svratis kod mene na kafu ili caj u Minhen ili kada dodjem u Bgd, zakazacu prijem otprilike stotinjak ljudi iz raznih krajeva sveta, naravno meni bliskih prijatelja, da dodu sa svojim nalazima pre i posle, a sa njima ces se onda sve detaljno dogovoriti i ispricati koliko su dugo pili i sta su pili, kada su se izlecili, vazi? strasno...... 

Da tako sam i mislio, imamo različito viđenje pojma dokaz, sa jedne strane storogo naučno, a sa druge rekla-kazala

Link to comment
Подели на овим сајтовима

farmakoloska industrija ne moze da patentira dca ili amalgedin, petrolej i mnoge druge alternativne preparate zato sto ih ima svuda u prirodi,

 A zašto se onda u medicini koristi npr. etanol? Njega ima u prirodi, jeftin... Ima sigurno skupljih stvari koje mogu da se koriste za dezinfekciju. Ili aspirin, paracetamol... Od tih lekova farmaceutske kuće danas malo zaradjuju, a to su najkorišćeniji lekovi.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne daj te se obeshrabriti, Dca, amalgedin, tecni cezium, b17 koscice kajsije i petrolej su jedino resenje za bilo koji vid karcinoma,

Је л си ти то сад проширио списак "јединог решења". sHa_sarcasticlol  Трућаш без трунке савести са неке твоје умишњене висине.

Списак "једини прави лек" , по том твом принципу, је подучак заиста ал ме мрзи да набрајам чега сам се све наслушала за ових седам мојих година.

 

 

 

 Господе Исусе Христе Сине Божији помилуј ме грешну.Опрости што сагреших а ако је Воља Твоја помози и дај ми времена за покајање.Амин.

Ваистину Воскресе !!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 A zašto se onda u medicini koristi npr. etanol? Njega ima u prirodi, jeftin... Ima sigurno skupljih stvari koje mogu da se koriste za dezinfekciju. Ili aspirin, paracetamol... Od tih lekova farmaceutske kuće danas malo zaradjuju, a to su najkorišćeniji lekovi.

 

Ovde pricamo o visoko budzetnim lekovima-otrovima, za bolest br.1 po smrtnosti danas u svetu a ne o etanolu ili aspirinu......

pa ima i jeftinijih stvari za dezinfekciju, recimo soda bikarbona.....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...