Jump to content

Дијагноза - карцином


ego

Препоручена порука

Нисам фармацеут сестро драга. Зато што вероватно нема вредност која му се придаје...

 

Како то? Продају по апотекама препарате за које је потврђено да имају само плацебо ефекат и тигање, а не продају B17.

И знам да ниси фармацеут, али си учесник на теми.

"Ја сам спреман - нашао сам шлем."

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 529
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Познајем људи у мојој околини који су чули за овај приступ лечења и, наравно, покушали су да себи помогне.

Мене овај приступ није јасан, јер колико год да човек узима "алкалне" материје да би, како се каже, сузбије киселост која наводно потиче од гљивичног метаболизма, људска физиологија је дивно чудо Божје, па се организам враћа у нормалу: избацујући мало алкалнију урину и убрзавањем дисања.

Наравно, може се прочитати како постоје "једина делотворна супстанца" за лечење рака, али ја у томе не верујем.

Данас се зна, више него икад, који су механизми настајање рака. Научници који раде на овом пољу покушавају да нађу неки начин како да се ћелије рака репрогамирају. Углавном, успевају у томе, али, нажалост, још не постоје лекови који би могли да "разазнају" ћелије карцинома од људске, здраве ћелије, па лечење долази као убајање муха са топом.

И лекови који, наводно, су селективнији, имају низ нежељене ефекте, тако да, хемотерапија може само помоћи у убијање ћелије рака, док се сам организам не избори са раком.
 

Данас, наравно, важећа парадигма у лечењу предпоставља да сврха лечења је да "победи" болест, с тим покушавајући да прескочи 

природу природе.
Смртна бића смо, смрт се не може превазићи, и не можемо се надати на вечни живот, осим у Есхатону.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако сам добро схватила - ти у својој борби против рака ниси била присталица алтернативних метода и имаш лоше искуство као резултат те борбе?

Само ми треба одговор, нећу даље наставити на теми јер није тешка болест "дечија игра".

 

 Канцер је болест која има више врста. Од мање до више агресивних,и до најагресивнијих.

 Битно је и то да се он код старијих људи спорије развија.

 Ко не зна да кажем и то, да се најбрже развија код до тада здравих људи који нису боловали од неких хроничних болести.

 

 Мој муж је оболео од једне од најагресивнијих врста.

 Лекари су нам рекли да у том случају само помажу операције.Док буде могао да се оперише, дотле ће и живети.

 Јасно су нам рекли да у његовом случају не помаже ни хемотерапија ни радиотерапија.

 Значи само операције и природни лекови, здрава исхрана и живот без стреса и страха.

 

 Онда смо ми две године водили рат помоћу природних препарата и кубанског лека видатокса.

 Пробали смо седам врста природних терапија. Ништа није помогло.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ово је веома озбиљна ствар где никако неби требало да пишемо непроверене ствари јер може неко да то проба и не само да му то не помогне , већ да нарави још горе . То нису ствари за играње.

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

:.mislise.

„Ко прими на себе грехе света, постаће истински цар света.” Лао Це, пет векова пре Христа

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Moja tasta je sa 54god dobila kancer materice, vrlo brzo, ali vrlo brzo je otisla na operaciju,

 

ruzno je govoriti ali sve dole su joj povadili i okolo jos dobrano ocistili, posle toga zracenje.

 

Evo sad ima 80god, malo povisen pritisak i klasicne staracke probleme,

 

kuva, kupuje i cita "Kurir" svaki dan i gleda serije na TV. Nikad vise joj se kancer nije vratio.

 

Ovo sam napisao da razbijem malo opsti odijum i neraspolozenje prema zvanicnoj medicini.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Moja tasta je sa 54god dobila kancer materice, vrlo brzo, ali vrlo brzo je otisla na operaciju,

 

ruzno je govoriti ali sve dole su joj povadili i okolo jos dobrano ocistili, posle toga zracenje.

 

Evo sad ima 80god, malo povisen pritisak i klasicne staracke probleme,

 

kuva, kupuje i cita "Kurir" svaki dan i gleda serije na TV. Nikad vise joj se kancer nije vratio.

 

Ovo sam napisao da razbijem malo opsti odijum i neraspolozenje prema zvanicnoj medicini.

 

 

Mnogo vrsta karcinoma se lece ako se ode na vreme na operaciju.

 

 Канцер је болест која има више врста. Од мање до више агресивних,и до најагресивнијих.

 Битно је и то да се он код старијих људи спорије развија.

 Ко не зна да кажем и то, да се најбрже развија код до тада здравих људи који нису боловали од неких хроничних болести.

 

 Мој муж је оболео од једне од најагресивнијих врста.

 Лекари су нам рекли да у том случају само помажу операције.Док буде могао да се оперише, дотле ће и живети.

 Јасно су нам рекли да у његовом случају не помаже ни хемотерапија ни радиотерапија.

 Значи само операције и природни лекови, здрава исхрана и живот без стреса и страха.

 

 Онда смо ми две године водили рат помоћу природних препарата и кубанског лека видатокса.

 Пробали смо седам врста природних терапија. Ништа није помогло.

Zao mi je Mirodjija . Ja znam ljude koji su paralelno sa operacijama uzimali i ovaj kubanski lek, usput

i kapsule petroleja ( i to kazu da pomaze), razne preparate za podizanje imuniteta i na kraju je i kod

njih bilo kao i kod tvog supruga.

I da, u pravu si da  kancer kod starijih osoba nije tako agresivan kao kod mladjih i da zive sa kancerom i deset,

dvadeset godina. Na kraju krajeva covek mora od necega da umre.

 

Moj ginekolog mi je pricao, a i statistike su takve da od karcinoma dojke umire vise mladih nego starijih zena

jer je kod mladih strasno agresivan jer su tu umesani i hormoni.

U svakom slucaju ova soda bikarbona nikako ne moze da skodi, a to ce pretpostavljam potvrditi i svaki lekar.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Moja velika Prijateljica Dr Tatijana Labej iz Bjeljine je imala metastazirani rarak na materici i na plucima i valjda zacetak na stomaku. Posto je bila lekar ona je probala da se leci normalnom terapijom i videla je da nema efekata. Onda je procitala knjigu o Brojsovoj metodi gladovanja od 40 dana i pijenju prirodnih sokova i cajeva. Kada je zavrsila tu dijetu otisla je kod svog kolege na pregled i dok je on pregledao pitao je zasto je dosla i kada mu je ona rekla dijagnozu on se zaprepastio.Bila je potpuno zdrava.

Ovo sa bikarbona sodom mi je poslala medicinski radnik koji ima veze sa farmaceutskom industrijom i vrlo dobro zna koliko su ovde a i na strani fini.

 

Inace Boze me sacuvaj od EU pa makar od nje i zavisilo lecenje bilo cega. Do duse lako je govoriti to kada si zdrav i verovatno kada bih bio bolestan od tako neke opake bolesti da bi se mozda egoisticki i kukavicki poneo. Nezanm sta bih tada uradio. Sve jedno EU je veliko zlo koje ce jednoga dana kao i sve ostale "vavilonske kule"biti unisteno.

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Какве сад има везе ЕУ и сода бикарбона?

Pa jedna je gospodja ovde pomenula da joj se koza najezi kada govorimo protiv EU zato sto se tamo vrse neki pregledi. Ako hoces naci cu citat.

 

Inace jutros posle liturgije nekoliko ljudi i to zdravstveni radnici su mi pricali o sodi bikarboni kao leku.

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Какве сад има везе ЕУ и сода бикарбона?

 

Pa ima uvek neka veza :)

 

Sodu bikarbonu je "izmislio, komponovao" jedan americki naucnik, ali opet djak cuvenog nemackog hemicara,

e sada taj Amer je rodjen u Moskvi, ali je umro u USA, soda bikarbona je zapravo nemacki izum jer ga je Dr.Oetker

do savsrenstva kreirao u cuvenom " Bakinom prasku".

Kako god se okrenes ubija ta EU u glavu :D  Od aspirina, antibiotika do kinina.

 

Ovaj rodjeni Moskovljanin slovi se kao otac moderne nauke o ishrani.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa ima uvek neka veza :)

 

Sodu bikarbonu je "izmislio, komponovao" jedan americki naucnik, ali opet djak cuvenog nemackog hemicara,

e sada taj Amer je rodjen u Moskvi, ali je umro u USA, soda bikarbona je zapravo nemacki izum jer ga je Dr.Oetker

do savsrenstva kreirao u cuvenom " Bakinom prasku".

Kako god se okrenes ubija ta EU u glavu :D  Od aspirina, antibiotika do kinina.

 

Ovaj rodjeni Moskovljanin slovi se kao otac moderne nauke o ishrani.

:)  :)  :)

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Види. Нисам ја противник нити соде, нити алтернативне медицине. Али, пошто си нов овде, о оваквим и сличним стварима (петролеју, вакцинама,...), на овом Форуму се писало и причало тма пута. И неки је утисак, уосталом као што је и животу тај, да је у случају најтежих болести решење оно што за сада нуди медицина уз коришћење алтернативних метода као помоћних средстава.

Верујем да су ти то рекли и ти лекари са којима си јутрос био на Литургији.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И неки је утисак, уосталом као што је и животу тај, да је у случају најтежих болести решење оно што за сада нуди медицина уз коришћење алтернативних метода као помоћних средстава.

 Мој неки утисак и искуство ми казује да алтернативне методе могу и паралелно бити коришћене али бих рекла и једну битну ствар. ...не треба их схавтити као узгредно,помоћно средство већ морају бити пуноправно и интензивно заступљене и тада њихова вредност долази до пуног изражаја.

Тако некако је било код мене, већ сам део тога негде већ и писала.

Прво сам вртоглавом брзином губила свакодневну животну снагу а ништа конкретно ме није болело и наоко сам деловала здраво. Нисам наишла на разумевање мојих, тада најближих,и почело ми се замерати(флегматична,"уаљена", лења,размажена,..етцет.) а ја станем у молитву пред Господа па их то додатно изиритира и заједница се уруши.Била сам готово свакодневно на службама и остало време дана у молитви,исповедала се причешћивала и готово ни на шта се друго нисам освртала.Прешла сам у потпуности на исхрану пресним зрневљем,пр. поврћем и воћем и соковима од њега.

За нешто више од годину дана после тога открила сам сићушно зрнце на дојци и убзо су ме лекари експедовали на операцију са дијагнозом К.50 метаст..Радикално је уклоњен шта је требало и следили су циклуси хемио и зрачне терапије и пет година свакодневно лек Фемара.

Нисам ни у једном тренутку, па ни до данашњег дана мењала начин исхране, додала сам само два пута годишње Тодоксин (адекватан комплет..)  и наставила... молитве,редовно на службе,Литургија, постови, исповест,причешће...+на сваких шест месеци контролни конзилијум који је, Богу Хвала и Слава, до сада показивао стање БО.

Соду бикарбону нисам до сада користила ал већ неколико месеци решавам да кренем и са њом ради превентиве.

Ваистину Воскресе !!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Види. Нисам ја противник нити соде, нити алтернативне медицине. Али, пошто си нов овде, о оваквим и сличним стварима (петролеју, вакцинама,...), на овом Форуму се писало и причало тма пута. И неки је утисак, уосталом као што је и животу тај, да је у случају најтежих болести решење оно што за сада нуди медицина уз коришћење алтернативних метода као помоћних средстава.

Верујем да су ти то рекли и ти лекари са којима си јутрос био на Литургији.

Pa bas mi i nisu to rekli, ali nema veze sada. Ja iskreno verujem vise alternativi nego regularnim. O farmaceutsoj mafiji ne zelim da govorim jer ce mnogi to pripisati fobiji ili tome slicno. 

Necu da pricam o sebi ali evo jedna mala stvar o mojoj majci. Pored ostalih problema koje ima imala je i kamen na zuci. Svasta se od lekova probalo i vec se razmisljalo o operaciji. Lekari su se malo visepribojavali jer je toga bilo mnogo na zuci a ona imajos neke bolesti. Donesem joj ja sok od aronije posto sam eto uco da pomaze za seriju nekih njenih bolesti i gle cuda za mesec dana posto je bila na pregledu kamen nestao pa se lekar cudom nije mogao nacuditi kako je nestao jer ona nije izbacivala kamen. Ciste na bubrezima se smanjile a i kila na zeludcu i tako jos po neke sitnice. I gle cuda sve zbog upotrebe aronije. Moja majka je pobozna zena i naravno da je uz sve to isla i molitva i vera u Boga ali ne zaboravimo da je i sam Gospod koristio npr. u jednom slucaju blato. 

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...