Jump to content

Да ли више волите црни или бели еуро крем ако га уопште и једете?


Jecić

Препоручена порука

Имам дебату да ли постоје особе које воле бели крем?

Питање од стране великог обожаваоца црног крема. Зашто се производи бели крем кад сви једу и воле црни?

Интересује ме да ли неко воли искључиво бели крем?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Po kanonima, prvo se jede beli, a onda crni. I uvek iskljucivo oba. Mora da se zna red.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, obi-wan рече

Po kanonima, prvo se jede beli, a onda crni. I uvek iskljucivo oba. Mora da se zna red.

Хаххаа, разумела сам. За љубитеље искључиво црног (Зилоте?) може Италијански Нуткао.

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, Jecić рече

бели крем

Хула! Јерес!

Свако зна да је једини прави еурокрем црни :suncanje:

  • Оплаках :)) 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Evo tvorac Eurokrema je objasnio zašto je bolji crni :)

Zanimljivo je da u toj anketi koju je imao nedeljnik je zapravo pobedio beli krem, tako da biće da mi što volimo crni više ipak nismo u većini:smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, J_a_n_a рече

Evo tvorac Eurokrema je objasnio zašto je bolji crni :)

Zanimljivo je da u toj anketi koju je imao nedeljnik je zapravo pobedio beli krem, tako da biće da mi što volimo crni više ipak nismo u većini:smeh1:

Ха, ха..Хвала на доприносу теми. Изгледа сви волимо више црни а бели побеђује?. Која логика? Ко су људи који више воле бели?:scratch_head:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Jecić рече

Изгледа сви волимо више црни а бели побеђује?. Која логика? Ко су људи који више воле бели?:scratch_head:

:smeh1: meni su najači oni što kažu - isti su...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Jecić рече

Ха, ха..Хвала на доприносу теми. Изгледа сви волимо више црни а бели побеђује?. Која логика? Ко су људи који више воле бели?:scratch_head:

Kaze se,.... istina nije uvek na strani vecine,:D.... tako da, onaj ko nije osetio uzitak crnog krema,... taj je mnogo propustio u zivotu... :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, J_a_n_a рече

:smeh1: meni su najači oni što kažu - isti su...

Да како каже Оби да се по канонима једе прво бели, оно типа ако не једеш бели пече те савест...хаха

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Bokisd рече

Kaze se,.... istina nije uvek na strani vecine,:D.... tako da, onaj ko nije osetio uzitak crnog krema,... taj je mnogo propustio u zivotu... :smeh1:

Можда је у питању снисхођење?Хахаха

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, J_a_n_a рече

Evo tvorac Eurokrema je objasnio zašto je bolji crni :)

Zanimljivo je da u toj anketi koju je imao nedeljnik je zapravo pobedio beli krem, tako da biće da mi što volimo crni više ipak nismo u većini:smeh1:

...

Samo sto od 2009. godine nemamo Eurokrem, jer je tad Gandolina licenca istekla, a `ostapleri je nisu obnovili, nego uzeli da mute neki surogat.

Danas je to sto se sramno prodaje pod imenom Eurokrema jedno obicno zasecereno blato.

  • Свиђа ми се 1

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, obi-wan рече

...

Samo sto od 2009. godine nemamo Eurokrem, jer je tad Gandolina licenca istekla, a `ostapleri je nisu obnovili, nego uzeli da mute neki surogat.

Danas je to sto se sramno prodaje pod imenom Eurokrema jedno obicno zasecereno blato.

Кажу да је у саставу еурокрема старо млеко у праху из ратних залиха?...маст и гума...сад мало да уозбиљимо тему.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, obi-wan рече

Samo sto od 2009. godine nemamo Eurokrem, jer je tad Gandolina licenca istekla, a `ostapleri je nisu obnovili, nego uzeli da mute neki surogat.

Danas je to sto se sramno prodaje pod imenom Eurokrema jedno obicno zasecereno blato.

Da. To je i rekao čovek koji je kupio licencu od italijana 70ih. Kaže da ovaj danas nema veze sa tim od nekada i ima 60% šećera - užas.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...