Jump to content

Саопштење Министарства културе и информисања у вези са изложбом у Уметничкој галерији „Стара капетанија” у Земуну

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 1 минут, cloudking рече

Cemu nervoza? :mahmah:

Није никаква нервоза, него ти објашњавам неке ствари, да не будеш у убеђењу како си много паметан и како завитлаваш у здрав мозак "блесаве хришћане".

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 659
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

пре 1 минут, Родољуб Лазић рече

Није никаква нервоза, него ти објашњавам неке ствари, да не будеш у убеђењу како си много паметан и како завитлаваш у здрав мозак "блесаве хришћане".

Hvala na objasnjenju. Jel to to? Mozemo da nastavimo?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, cloudking рече

Hvala na objasnjenju. Jel to to? Mozemo da nastavimo?

Настави да мељеш у празно ако ти је баш стало и ако ти причињава задовољство.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, cloudking рече

Najveca zamena teza je u tome sto ne postoji izlozba sa zaklanim bebama. NIkad nije postojala i nadam se da nikada nece postojati.

Има истине у твојим речима. Била је изложба са цртежом бебе у чију лобању је забодена секира.
 

WWW.BLIC.RS

Društvene mreže gore od kako je jedan crtež sa izložbe andergraund stripa u zemunskoj galeriji "Stara kapetanija" postao viralan.

 

Приручник 'О Божанственој Литургији' светог Јована Златоустог - збирка одабраних светоотачких и савремених текстова, који објашњавају лепоту схватања и учествовања у Божанственој Литургији!
Цена 330,00 дин./ком. + ПТТ или +381 (0)63 839 6761

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Toma рече

Има истине у твојим речима. Била је изложба са цртежом бебе у чију лобању је забодена секира.

Tako je.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 часа, Toma рече

Има истине у твојим речима. Била је изложба са цртежом бебе у чију лобању је забодена секира.
 

WWW.BLIC.RS

Društvene mreže gore od kako je jedan crtež sa izložbe andergraund stripa u zemunskoj galeriji "Stara kapetanija" postao viralan.

 

kakvi ste lazovi, na crtezu jasno nije beba nego "dete". 
ili to nije izlozba zaklanih beba jer nisu svi radovi zaklane bebe vec samo po neki.... pa ne mozemo da je zovemo "izlozbom zaklanih beba" zbog jednog rada... 

takve odgovore mozes da ocekujes..(mada se ja sa time ne slazem)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 22.10.2020. at 18:50, Avocado рече

Ako ste se ispucali u međusobnom prepucavanju, da priupitam nešto... mene interesuje za šta su oni koji pričaju "nisam za nasilje, ali ...." jer ono što sledi iza "ali" je obično neki vrednosni sud, a ne predlog delovanja... npr. "nisam za nasilje, ali crteži su bolesni"... dakle, interesuje me šta bi trebalo uraditi povodom ovakvih izložbi...

 

Ukinuti davanje sredstava iz budzeta organizacijama koje imaju ovakve izlozbe. Vec sam pisao o tome. Ako hoce da organizuju ovakve izlozbe neka ih organizuju od privatnih donacija u privatnim prostorima. To pravo potpuno podrzavam.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 25 минута, haveaniceday рече

Ukinuti davanje sredstava iz budzeta organizacijama koje imaju ovakve izlozbe. Vec sam pisao o tome. Ako hoce da organizuju ovakve izlozbe neka ih organizuju od privatnih donacija u privatnim prostorima. To pravo potpuno podrzavam.

 

Овакве изложбе забранити, законском регулативом, некима дати право...приватан простор од приватних донација...итд

Законска регулатива, типа...

По члану том и том, забрањајује се јавно приказивање, публиковање и афирмација у свим сферама уметности, садржаја, који на скаредан, двосмислен и  потенцијално опасан начин  приказују  бебе и децу . Садржаји (не)уметничких  дела горе описаних не смеју  се презентовати јавно, под плаштом политичке алузије нити из било којих других разлога .  :D 

Непоштовање закона, члана тог и тог  сноси одговарајуће кривичне последице  . 

 

    

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, haveaniceday рече

Ukinuti davanje sredstava iz budzeta organizacijama koje imaju ovakve izlozbe. Vec sam pisao o tome. Ako hoce da organizuju ovakve izlozbe neka ih organizuju od privatnih donacija u privatnim prostorima. To pravo potpuno podrzavam.

 

 

Пре сат времена, Рапсоди рече

Овакве изложбе забранити, законском регулативом, некима дати право...приватан простор од приватних донација...итд

Законска регулатива, типа...

По члану том и том, забрањајује се јавно приказивање, публиковање и афирмација у свим сферама уметности, садржаја, који на скаредан, двосмислен и  потенцијално опасан начин  приказују  бебе и децу . Садржаји (не)уметничких  дела горе описаних не смеју  се презентовати јавно, под плаштом политичке алузије нити из било којих других разлога .  :D 

Непоштовање закона, члана тог и тог  сноси одговарајуће кривичне последице  . 

 

    

Toeto, najveci forumski umovi su se sakupili oko ideje  i iznedrili resenje. Zatvaraj temu! :D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Рапсоди рече

Овакве изложбе забранити, законском регулативом, некима дати право...приватан простор од приватних донација...итд

Законска регулатива, типа...

По члану том и том, забрањајује се јавно приказивање, публиковање и афирмација у свим сферама уметности, садржаја, који на скаредан, двосмислен и  потенцијално опасан начин  приказују  бебе и децу . Садржаји (не)уметничких  дела горе описаних не смеју  се презентовати јавно, под плаштом политичке алузије нити из било којих других разлога .  :D 

Непоштовање закона, члана тог и тог  сноси одговарајуће кривичне последице  . 

 

    

Ma jok ja ih podrzavam potpuno da izlazu sta hoce, koliko hoce. 

Zamisli da ih neko zabrani, kako da znam posle koga treba da izbegavam!? 
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 months later...
WWW.BLIC.RS

Od kako su sredinom oktobra huligani upali na izložbu stripova u Zemunu, bacili suzavac i pocepali radove, promenila se Vlada, ministar kulture...

KRIVIČNE PRIJAVE ZAVRŠILE U FIOCI? Tri meseca od upada huligana na izložbu u Zemunu, Somborac: "Ne mogu da stignu na red od državnih udara"

  • Свиђа ми се 1

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 часа, drvce рече
WWW.BLIC.RS

Od kako su sredinom oktobra huligani upali na izložbu stripova u Zemunu, bacili suzavac i pocepali radove, promenila se Vlada, ministar kulture...

KRIVIČNE PRIJAVE ZAVRŠILE U FIOCI? Tri meseca od upada huligana na izložbu u Zemunu, Somborac: "Ne mogu da stignu na red od državnih udara"

 

"Interesantna stvar oko ponovljene izložbe koju smo organizovali brzo posle napada, mi za tu novu izložbu nismo imali ni upad, ma ni pretnju, ma čak nijedan zlonamerni "share". Neko zloban bi rekao da sve te neke hajke počinju i završavaju se na dugme..."
Somborac

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, cloudking рече

 

"Interesantna stvar oko ponovljene izložbe koju smo organizovali brzo posle napada, mi za tu novu izložbu nismo imali ni upad, ma ni pretnju, ma čak nijedan zlonamerni "share". Neko zloban bi rekao da sve te neke hajke počinju i završavaju se na dugme..."
Somborac

Što si zloooobaaaan...  ;)

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 18.1.2021. at 11:14, cloudking рече

 

"Interesantna stvar oko ponovljene izložbe koju smo organizovali brzo posle napada, mi za tu novu izložbu nismo imali ni upad, ma ni pretnju, ma čak nijedan zlonamerni "share". Neko zloban bi rekao da sve te neke hajke počinju i završavaju se na dugme..."
Somborac

Ostavimo institucijama da rade svoj posao.

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја не знам ни шта би се могло рећи на ово... Хуманитарна катастрофа

Нисам у току, је ли ово укинуто? Ако не да ли је неко организовао борбу против овога? Правну борбу или протест?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...