Jump to content

Bane naš hrabri odlučno se suprotstavio samovoljnih i bahatim!

Оцени ову тему


Драшко

Препоручена порука

 

Povodom sutrašnjeg glasanja za direktora osnovne škole u Blacu na svom facebook profilu oglasio se, protiv kandidat, SNS direktorki, Mariji Ćurčić, nastavnik matematike, Branimir Lapčević:

Драги Блачани, добри људи, хвала вам на свакој лепој речи, молитви или лепој мисли које сте усмерили мени! Више од половине мог живота посвећено је ОШ „Стојан Новаковић“ Блаце, што као ученику, што као раднику ове школе. Установа која нашу децу треба да научи правим вредностима постала је пример правног насиља, шиканирања и злостављања запослених. До данашњег дана, у овој школској години сам 4 пута био у матичној школи, а приступ ми је био забрањен чак и кад сам хтео да предам документацију за избор директора. Установа једнакости је постала установа селективне правде. Свака порука подршке од родитеља јасно указује и на њихово незадовољство стањем у школи.

Родитељи, ви сте најбитнија карика у нашем систему! Ви бирате услове у којима желите да се ваша деца образују, васпитавају и развијају у добре и поштене људе.

Колеге, поштовани радници наше школе, немам намеру да убеђујем било кога за кога ће гласати. Урадите оно како мислите да је исправно.

„Свак је рођен да по једном умре, част и брука живе довијека. “

Делите, нека Блаце чује!

Izvor

OTVORENOSR.RS

Povodom sutrašnjeg glasanja za direktora osnovne škole u Blacu na svom facebook profilu...

 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Браво за Банета .

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Bog nek ti je u pomoci pre svega a onda i ljudi oko tebe.

 

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Podrška Banetu... 

Bog s tobom... 

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хвала вам, драги моји! Месецима већ водим љуту битку са бахатима. Ако вас занима мало детаљније прича, можете прочитати овде: 

DIREKTNO.RS

Nisam uplašen, jer moje znanje, ljudske i profesionalne kvalitete ne mogu da mi uzmu. Za mene je...

Свако добро од Господа вама и вашим најмилијима! Слава Богу за све! 

Не брините се, дакле, за сутра; јер сутра бринуће се за се. Доста је сваком дану зла свога.

(Мт.6, 34)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Stono kazu ne mozes se tuci u blatu a da se ne isprljas. Cuvaj se! Dusa pre svega. A pravdu ako Bog dopusti...

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Лапис Лазули рече

Stono kazu ne mozes se tuci u blatu a da se ne isprljas. Cuvaj se! Dusa pre svega. A pravdu ako Bog dopusti...

Апсолутно! Нека се зна на чијој страни сам био, а остало како Бог да. 

Не брините се, дакле, за сутра; јер сутра бринуће се за се. Доста је сваком дану зла свога.

(Мт.6, 34)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ako ne smeta dodala bih ovaj akatist ovde, sa divnim tekstom, mislim da je jako dobar za svaku priliku u kojoj se vojuje za nesto. 

???

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 7 months later...
DIREKTNO.RS

Branimir Lapčević, nastavnik matematike u blačkoj Osnovnoj školi 'Stojan Novaković' danas treba da se...

 

Не брините се, дакле, за сутра; јер сутра бринуће се за се. Доста је сваком дану зла свога.

(Мт.6, 34)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...