Jump to content

Навијачи

Оцени ову тему


deda

Препоручена порука

Idi na jug sestro,tamo navijaci vise cene zenski pol,pored zastavice sa ikonom dobila bi mozda cvet.Promasila si stranu stadiona ili  te zaveo neki mangup pa te odveo tamo. 0110_hahaha

Знате, само су две могућности: или Бог постоји или не постоји. А то, другим речима, значи: или постоји смисао нашег постојања или он не постоји.

Патријарх Павле

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

Idi na jug sestro,tamo navijaci vise cene zenski pol,pored zastavice sa ikonom dobila bi mozda cvet.Promasila si stranu stadiona ili  te zaveo neki mangup pa te odveo tamo. 0110_hahaha

odveo me mangup jedan bato  dada

atmosfera se ne da mjenjati...

bila sam i na jugu, pa se zalila da hocu na SEVER.. i on kaze, e hajde.. i zavrsim plava  0104_cheesy 0104_cheesy

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Idi na jug sestro,tamo navijaci vise cene zenski pol,pored zastavice sa ikonom dobila bi mozda cvet.Promasila si stranu stadiona ili  te zaveo neki mangup pa te odveo tamo. 0202_238

Pa sta ce ona na jugu kao srpkinja, pravoslavka???? :cheesy2:

Znase ko se okuplja na jugu oko treceg velikog 'rvatskog kluba, deca jna oficira, hrvati, muslimani, madjari i slicno......jbt i dalje drzite onih 6 buktinja,partirtizam provalli pre tri-cetri godine poklon slikanje

0202_238

komedija od tribine

potpisp.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па бре коста, грбови се нису променили. А сви знају шта је Црвена звезда, исто што и сви знају шта је партизан. Како год окренеш, све је повезано са временом стварања клуба, време комунизма, партизана и црвене петокраке.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

mislim da me eto i u novembru..samo u oklopu nekog vikinga!!!  0202_238

Постављена слика

pa da vidimo ko ce da me bije  bleh bleh

ima da ih polomim  bleh

bacim se na teren, ubacim dva tri gola.. pljunem, onako  0202_238

zanjisem ramenima i ode kkuci  0202_238

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Коста, и сам знаш да заставе стално падају. Оћеш да кажеш да ми вама никад нисмо узели било какво обележје? Да се опет препуцавамо? Оћеш да кажеш да они који отимају заставу не користе ножеве?

Није ми јасно ово препуцавање.... и сам знаш за оне слике где је југ преплављен вашим црвеним заставама. Пази, ми смо успели да вама узмемо заставу у сред рупе и то пред вашим очима..сећаш се..момак се прескаче преко ограде са југа да би наместио своју заставу. Редари му дозвољавају. Онда, видео је шансу...скокнуо је до најближе заставе на истоку. Мислим да је била Брчко. Позната застава. И онда је настао хаос, са чишћењем трибине.

Него, реци ти мени...јеси ти некад учествовао у отимању трофеја или да су теби отели неки трофеј?  0202_238

Link to comment
Подели на овим сајтовима

?????, ? ??? ???? ?? ??????? ?????? ??????. ???? ?? ????? ?? ?? ???? ????? ????? ????? ???? ????? ????????? ?? ?? ???? ???????????? ???? ?? ????? ?? ??? ???? ??????? ??????? ?? ??????? ???????

???? ?? ????? ??? ???????????.... ? ??? ???? ?? ??? ????? ??? ?? ??? ?????????? ????? ??????? ?????????. ????, ?? ??? ?????? ?? ???? ?????? ??????? ? ???? ???? ? ?? ???? ????? ?????..????? ??..????? ?? ???????? ????? ?????? ?? ???? ?? ?? ???????? ????? ???????. ?????? ?? ???????????. ????, ????? ?? ?????...??????? ?? ?? ???????? ??????? ?? ??????. ?????? ?? ?? ???? ?????. ??????? ???????. ? ???? ?? ?????? ????, ?? ???????? ???????.

????, ???? ?? ????...???? ?? ????? ?????????? ? ??????? ??????? ??? ?? ?? ???? ????? ???? ???????  bleh

kao na slikama Nisam i nisu.

Ne znam na kojem ste vi to derbiju nam skinuli zastavu???Mora da si nesto sanjao..Dokazi svoje tvrdnje...jednom ste imali nasu zastavu Ultras na jugu i jos po koju, i to bilo to za sve ove navijacke godine,dog se na severu redovno ale crno-bele 0104_cheesy

Moraju postojatinekakvi dokazi zar ne.... bleh bleh

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=lHOBb84zRs4

0202_238 0202_238 0202_238
potpisp.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

мислим да је било доста, што се тиче трофеја....  краду се међусобно, то сви знају....

а можеш из приложеног да видиш да смо вам чак и Ултрасов скидали, и онај Делије Север.

Иначе, ја знам за причу да смо вам једне године провалили у магацин и покупили све заставе. Међутим, ваше поглавице реаговале брзо и уз претњу пиштољем, све је враћено. Напомињем, ово сам само чуо. Питање колико је истина.

Иначе, имам и слику како један мој познаник, гробар из Ниша, стоји на југу у циганској фантомки. Лик је успео да отме фантомку- дукс једном гану.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...