Jump to content

Слике форумаша

Оцени ову тему


Препоручена порука

@Broken , kako si me usrećio. Uljepšao si mi dan. 
Veću radost osjetih nego onda kada sam pronašla VicMatie cipele, koje sam papreno platila i tokom seljenja zagubila... ili onda kada je komšiji Locku, zvanom Ludo zlo, otpao auspuh... ili kada je Iglica u bašti pustila prve plodove, posle tri godine.
Hvala na radosti, skromno naše biće.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.6k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 15 часа, Ayla рече

Hvala na radosti, skromno naše biće.

Хвала на лепим речима. Међу нама, очекивао сам више лајкова...зато сам и и сликао под иконом, али не вреди. :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Broken рече

Хвала на лепим речима. Међу нама, очекивао сам више лајкова...зато сам и и сликао под иконом, али не вреди. :D

da si dodao,.... malo sam se zamislio i sozercavam stvari.... imo bi my like.... :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Bokisd рече

da si dodao,.... malo sam se zamislio i sozercavam stvari.... imo bi my like.... :D

Naš Bokisd, stalno prati i komentariše temu, a usteže se da postavi svoju sliku.

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, sanja84 рече

Naš Bokisd, stalno prati i komentariše temu, a usteže se da postavi svoju sliku.

Ви (множина) још нисте схватили да имате посла са јуродивим човеком. @Bokisd Боки је или неко од владика или неко од скривених подвижника исихаста у некој пустари.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 18.3.2021. at 14:56, Broken рече

Dugo vas nisam pocastio svojom fotografijom.  Radujte se i veselite se. 😁 Evo:IMG_20210312_095305.thumb.jpg.dac7b5ca9b19ce6ebc8554105890d1f6.jpg

Da podelim sliku pa da mi krene ?

(Samo ne u nazad )

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 45 минута, Ćiriličar рече

Ви (множина) још нисте схватили да имате посла са јуродивим човеком. @Bokisd Боки је или неко од владика или неко од скривених подвижника исихаста у некој пустари.

 

Just_Cuz_19   :D

 ... tu sam ja iz samog centra smedereva... vidi se pravo tvrdjava ja sam desno ulica...

https://www.google.com/maps/@44.6672943,20.9233561,3a,75y,18.02h,74.6t/data=!3m6!1e1!3m4!1sqMZ9pWPaHjAYj2kEUEKBTg!2e0!7i13312!8i6656

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Bokisd рече

Just_Cuz_19   :D

tu sam ja iz samog centra smedereva... vidi se pravo tvrdjava ja sam desno ulica...

https://www.google.com/maps/@44.6672943,20.9233561,3a,75y,18.02h,74.6t/data=!3m6!1e1!3m4!1sqMZ9pWPaHjAYj2kEUEKBTg!2e0!7i13312!8i6656

 

Sad kad krenu paparaci...Just_Cuz_19

  • Хахаха 1

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

20210401_133405-01.jpeg

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 29.1.2021. at 21:02, Smaragdni kamičak рече

Kako te ova maska naruzila, reci nemam da objasnim.

Jedino ako je neki kosplej iz neke igrice, onda je super, al` ti uz masku treba jos rekvizita. :smeh1:

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, obi-wan рече

Kako te ova maska naruzila, reci nemam da objasnim.

Jedino ako je neki kosplej iz neke igrice, onda je super, al` ti uz masku treba jos rekvizita. :smeh1:

 

8cee0727c9c131b442c0977b7c74251e.jpg

  • Хахаха 1

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Naleteh na kompu na ovu sliku sa dva forumasa iz zlatnog doba foruma   @Srdjan Kotur i @Дејан 

 

izlozba.jpg

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

20210411_131013-01.jpeg

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

20210411_125816-01.jpeg

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...