Jump to content

Слике форумаша

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • 1 month later...
  • Одговори 11.6k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Корона и ја .... ономад

134642021_3931368226896430_9105997105402057238_o.jpg?_nc_cat=105&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=80s8Ik0PsCwAX8S5sNE&_nc_ht=scontent.fbeg4-1.fna&oh=46585fd64c926e1105310b962787c422&oe=60131DEE

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, Лидија Миленковић рече

Корона и ја .... ономад

Како си сад, јел прошло све?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, GeniusAtWork рече

Како си сад, јел прошло све?

Добро сам, хвала. Прошло је без компликација, хвала Богу! 

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

134672112_2808953929360420_3283551708152841972_o.jpg

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

136074234_2813260358929777_6453275212889700595_o.jpg

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 31.12.2020. at 21:49, Лидија Миленковић рече

Корона и ја .... ономад

Zar i ti!? :( Bože dragi, svaki dan čuješ da je neko imao koronu, ili je ima :(
I ja sam prije dva mjeseca i mogu ti reći da je bilo čupavo. 

Благо онима који плачу, јер ће се утjешити; (Матеј; 5,4)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Биљана  Jeste bilo čupavo, ali izgurasmo uz Božju pomoć. Moj sin je lako prošao kroz koronu, ali je, čim je počeo da radi, zakačio užasan sinisitis i gnojavu anginu. :0426_feel:

 

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Биљана рече

Bože dragi, svaki dan čuješ da je neko imao koronu, ili je ima :(

Pa kad neće ljudi da nose maske. Daj Bože da svaki deseti nosi, a to mu dođe kao da je niko i ne nosi. Teško im je da se strpe dve nedelje i da povedu malo računa o higijeni i dezinfekciji.

A kad ljudi ne žele na prostiji način, onda dobijemo epidemiju i na žalost ljudske žrtve.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Virtualni koncert Bozicnih pesama moje parohije; 20:20-22:22 pevam ja na rumunskom, posle moj momak (na arapskom), posle opet ja na poljskom; moj momak jos peva na samom kraju :)

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 11.1.2021. at 18:02, Bojan* рече

Pa kad neće ljudi da nose maske. Daj Bože da svaki deseti nosi, a to mu dođe kao da je niko i ne nosi. Teško im je da se strpe dve nedelje i da povedu malo računa o higijeni i dezinfekciji.

A kad ljudi ne žele na prostiji način, onda dobijemo epidemiju i na žalost ljudske žrtve.

Eno ti u Francuskoj svi nose maske pa im rastao broj zarazenih i umrlih

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Histerija. Sve bolesti sveta su nestale, ostao je samo kovid. Dobro, prva koleginica je sad kod mene morala u bolnicu, imala je komplikacije. Kod mene na poslu imamo redovno korona virus. Ali ona je prošle godine bila generalno namučena, umruše oboje roditelji, maltretiranja na granici (Hrvatica) prilikom ulsaka zbog kovida, plati amo, plati tamo, i na kraju dobi još i korona virus. Bolnica, mesec dana bolovanju itd. Život kad.. udari, udari pravo.

Ali sve u svemu, kao grip je. Barem za sad je onaj Nestorović u pravu.

U Austriji nova statistika veli da je 2020 bilo 11 % veće smrtnosti prema proseku poslednjih pet godina. Ali izostavljaju npr. da je samo suicid zbog kovida, zbog karantina itd. porasto na 30 %. Pa onda ljudi ne idu više kod lekara, na terapije, na preglede... Ja sam u decembru zbog jednog jeftinog leka morao dva sata da čekam u red napolje u hladnoći, prvo kod lekara jer pojedino smemo da uđemo, i onda isto tako kod apoteke. Zamislimo sada stare ljude koji se jedva drže na nogama. Dakle, iako je u vezi sa korona virusom, nije sve zbog korona virusa. Ali ovo statistika ne broji. Ona nam daje samo konačan rezultat, da ne ulazi u razlog rezultata.

Milost i istina neka te ne ostavlja; priveži ih sebi na grlo, upiši ih na ploči srca svojega!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

IMG_20210115_201804_216.jpg

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

IMG_20210117_180541_233.jpg

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...