Jump to content

Слике форумаша

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 15 минута, obi-wan рече

To znaci da sam ja 3x lepsi od njega, jer si rekla da je moja zena od mene lepsa 100x.

...

a = 100x

b = 300x

Lp (koeficijent lepsosti) = ?

...

Lp = b : a

Lp = 300x : 100x

Lp = 3x

то само ако узмемо за претпоставку да су твоја и Брокенова жена исте лепости :smeh1:

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.6k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

On 4/10/2018 at 0:29, Vladan ::: рече

Или ју је Ноле телепатски довео до екстазе или је испустио гасове из свих чакри.... :) 

Slika je krajnje jasna i razumljiva - Nole spava ko top, Jelena nikako da zaspi...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, obi-wan рече

To znaci da sam ja 3x lepsi od njega, jer si rekla da je moja zena od mene lepsa 100x.

Raduj se i veseli se jer ja stavljam najlošije od sebe...namrgođeno, oznojano, naborano, ujutro fotografisano a ti stavljaš svoj the best of. :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Снежана рече

то само ако узмемо за претпоставку да су твоја и Брокенова жена исте лепости :smeh1:

Nemoj žene da mešaš. Ovo je između njega i mene. Mi ćemo to rešiti kao muškarci. :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Broken рече

Nemoj žene da mešaš. Ovo je između njega i mene. Mi ćemo to rešiti kao muškarci. :smeh1:

серијом сефија, претпостављам :smeh1:

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Broken рече

Raduj se i veseli se jer ja stavljam najlošije od sebe...namrgođeno, oznojano, naborano, ujutro fotografisano a ti stavljaš svoj the best of. :D

Cekaj samo dok stavim one u kupacem, ovo sad je samo zagrevanje... :D

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, obi-wan рече

Kod nas se to zove krpara...

Eee, dokle je dos`o svet... stavio sam lajak na sektasku sliku... :945729:

Onako lep i moderan ponco mi nagdri, 'mesto na onu temu o lepom zenskom odevanju da stavis ... ccccc....

Nek' te utesi cinjenica da sam sat pre toga bila na Liturgiji :smeh1:

Sve sto dise neka hvali Gospoda !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 минута, Снежана рече

серијом сефија, претпостављам :smeh1:

Kažem ja njemu, Obi, brate, nemoj...ne treba nam to. Ovaj forum može da podnese lepotu obojice. Kažem mu, Obi, nemoj ...bićeš povredjen...ali ne vredi. Oće na dvoboj i gotovo. Samo viče Sila je sa mnom ! Sila je sa mnom! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, Broken рече

Raduj se i veseli se jer ja stavljam najlošije od sebe...namrgođeno, oznojano, naborano, ujutro fotografisano a ti stavljaš svoj the best of. :D

Опет си био на грађевину... Просвета, шта ћеш... :smeh1:

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, Broken рече

Kažem ja njemu, Obi, brate, nemoj...ne treba nam to. Ovaj forum može da podnese lepotu obojice. Kažem mu, Obi, nemoj ...bićeš povredjen...ali ne vredi. Oće na dvoboj i gotovo. Samo viče Sila je sa mnom ! Sila je sa mnom! 

Imas pravo, treba cuvati snagu kad nas napadnu zene...

  • Волим 1

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Grizzly Adams рече

59823f490d7dd295dccbbd7adc933d0b.jpg

@obi-wan, jesi li se li se ovo slikao kod nas, na jezeru ? ;) 

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...