Jump to content

Слике форумаша

Оцени ову тему


Препоручена порука

2 minutes ago, ☺︎ Juan ☺︎ рече

Цура из Хондураса, девојка овог Швабе десно доле у углу. 

U mamu mu švabsku...posumnjao sam  da je latino-ljepotica....:D 

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.6k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

11 minutes ago, Grizzly Adams рече

Кратос баш има лице продуховљено, благо.

Само кад би још браду пустио... ;)

Ama nesto mi rumen il je to do mog ekrana il mu bilo vrce...mislim ne verujem da je kafanski staz u pitanju, naopako...:0212_rolleyes:

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 minute ago, Живана рече

Ama nesto mi rumen il je to do mog ekrana il mu bilo vrce...mislim ne verujem da je kafanski staz u pitanju, naopako...:0212_rolleyes:

То је одсјај овог црвеног-белог са слике. :)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 minutes ago, Џуманџи рече

Супруга све божанственија, а теби лепше стоји краћа косица. :) :skidamkapu:

Bas htedoh i ja reci za suprugu :) i lepa joj je ova bluza . A Juan mislim ne znam al cini mi se da ti i crna boja u opste niste drugari(mislim na odecu :) ) , bolje nesto svetlije. KAd smo vec oplele onako zenski ko prave tracare, bez da nas iko ista pit'o :)) 

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

11 hours ago, Kratos рече

14713746_1155947294498001_4783826877565342495_n.jpg?oh=101207bd0f49c104c5f2ee99e794a932&oe=58A1433B

Мор`о сам к`о Чанак када је 2000. године гласао за Коштуницу, да седнем прво пола сата на десну руку да би ми утрнула док "кликујем" Амин. Не због тебе наравно, но због оквира за слику.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Живана рече

A Juan mislim ne znam al cini mi se da ti i crna boja u opste niste drugari(mislim na odecu :) ) , bolje nesto svetlije

Не дирај ми моју ТЕГЕТ Ормани блузу! :)

1 hour ago, Живана рече

KAd smo vec oplele onako zenski ko prave tracare, bez da nas iko ista pit'o 

Ма не смета, само би било фер да и вас две избаците неке слиџе, па да и ми остали мало оплетемо. :-P

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Богами Јуан код тебе као у уједињеним нацијама. Свака част:ok:

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Opet nas je iznenadio bebac rodio nam se mjesec dana prije roka. Sreten Adore, 2.4 kg :)

14716290_1253000818092252_10602356812388

Bas mi je drago sto je Ayna 20 oktobar, a on 22 oktobar, sto znaci da cemo svake godine 21og slaviti oba rodjendana :). 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Честитам Јусто. Нек је жив и здрав. Сестри и родитељима све најлепше желим.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Justin Waters Cestitam, od srca, Justine, i da ste zivi, zdravi, i radosni tvoja zena, ti, i tvoja dva Brza Gonzalesa! :pivo:

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 10/20/2016 at 23:35, Kratos рече

14713746_1155947294498001_4783826877565342495_n.jpg?oh=101207bd0f49c104c5f2ee99e794a932&oe=58A1433B

Kad bih mogla, dala bih ti dva AMINA - jedan za sliku i jedan za ram, iako grrrdno rizakujem da se zamerim GLAVNOM. :0212_rolleyes:

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

48 minutes ago, Justin Waters рече

Opet nas je iznenadio bebac rodio nam se mjesec dana prije roka. Sreten Adore, 2.4 kg :)

14716290_1253000818092252_10602356812388

Bas mi je drago sto je Ayna 20 oktobar, a on 22 oktobar, sto znaci da cemo svake godine 21og slaviti oba rodjendana :). 

Честитам, да сте живи и здрави! :)

Et cognoscetis Veritatem et Veritas liberabit vos.
"Овако вели Господ : ево, што сам саградио ја разграђујем, и што сам посадио искорењавам по свој тој земљи. А ти ли ћеш тражити себи велике ствари? Не тражи..." Јер. 45, 4, 5.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

58 minutes ago, Justin Waters рече

Opet nas je iznenadio bebac rodio nam se mjesec dana prije roka. Sreten Adore, 2.4 kg :)

14716290_1253000818092252_10602356812388

Bas mi je drago sto je Ayna 20 oktobar, a on 22 oktobar, sto znaci da cemo svake godine 21og slaviti oba rodjendana :). 

Cestitam, ja verovatno cerku dobijam veceras ili sutra. (supruga je u porodilistu a ovo je vest sa sanasnjeg pregleda)

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...