Jump to content

Слике форумаша

Оцени ову тему


Препоручена порука

Na tatu plavooka  :D hvala!

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.6k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Jos poneka moja

 

385015_10150481302414504_1843912421_n.jp

 

299242_10150346002599504_1024903051_n.jp

 

380858_10150408562909504_830526422_n.jpg

 

 

I bekana

29082014666.jpg

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Rano je,to za jedno 30 i kusur godina,tako sam se dogovorio sa njom :P

 

Hvala i tvoj sincic je presladak :)

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Meni je ovo pored tebe izgledalo kao da monah okrenut ledjima ide prem hramu. Tek nakon čitanja tvog objašnjenja sam shvatio da je mrlja... i dalje mi izgleda kao monah okrenut ledjima haha

 

Јес' видео шта три насумична потеза у пеинту ураде  :D  Ма уствари кад боље размислим то не може бити случајно, мора да постоји неко скривено значење  :krstix:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Siguran sam da nije slučajno facenew22222222 kao što sam siguran da su Roršahove mrlje čudo LOL

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

kao što sam siguran da su Roršahove mrlje čudo LOL

 

Još kad ti psiholog pre testa kaže,opustite se ovde nema pogrešnih odgovora. :))

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Их, овамо за поукаше возиш на 2000 обртаја, а пошто апарат одради своје онда се пробија блокада? :D

 

Брат, ова моја љубимица је поприлично растерећена машина, 2.0 мотор + неке лексмаул усисне и издувне гране, не можеш да замислиш која је већ брзина на тих 2000рпм, зато исекосно брзиномер. :) sHa_sarcasticlol

Шалим се, тих 2000рпм је 120км/ч, нема потребе возити брже. Нема се и где... Кад на сваком дужном метру пута можеш остати без точка, а негде и без већег дела трапа.  :D

Људи, форумаши, нарочито ови млађи, памет у главу, да возите како треба, без глупирања. Прошла су времена ложења. Брините о свом ауту да би и он бринуо о вама. Хвала и живели.

 

Ваш Б. - мајстор- крпач. :bendoff:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Hvala Gordana i treba tako da bude :)

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Na praznik svete majke Paraskeve sam bila u Jasiju i imala zadovoljstvo i radost da sretnem dve sestre sa foruma, jednu sam odmah prepoznala, jer je pisala ovde da ce ici, a drugu sam tek kasnije prepoznala, da je odavde znam :) Snezana i Ines :good2:  Eto, ponovo svet nije mali, vec su ljudi upuceni jedni na druge. Slava Bogu!

 

1.Snezana (kod manastira Petru Voda)

 

2.Ines (kod crkve Svetog Nikole u Jasiju)

 

i evo jos nekih slicica kod manastira Petru Voda, predivno cvece, iako muski manastir :) , kod groba starca Kleope, kod mostiju svete Petke  i jedna u Jasiju.

 

q-103.jpg

 

Sad gledam, na ovoj sliki ista si kao moja starija sestra od ujaka, kao fotokopirane...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...