Jump to content

Слике форумаша

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 11.6k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Црква светог Јована Крститеља на Таксим тргу, Цариград. Место где сам купио најскупље свеће  :D . Улаз у храм, за туристе, је да купе свећу (3 свеће око 7евра) и упишу име за помињање (ово друго ми је баш леп обичај), међутим кад је црквењак сазнао да смо ми Срби, тј да смо и ми ''ортодоксо'', онда је кренуо да ми се правда зашто узимају толке паре за свеће :D , показивао ми је места која треба да се реконструишу...

Једино ми је жао што сам закаснио да посетиом Патријаршију

 

 

ja1.jpg

 

п.с.

овај дух поред мене је особа чије слике немам права да објављујем.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

 

 

Majo baš ste <3 dva :)

Пошто је изговорите, реч вама влада. Док је неизговорена, ви владате њоме.

Арапска пословица

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Црква светог Јована Крститеља на Таксим тргу, Цариград. Место где сам купио најскупље свеће  :D . Улаз у храм, за туристе, је да купе свећу (3 свеће око 7евра) и упишу име за помињање (ово друго ми је баш леп обичај), међутим кад је црквењак сазнао да смо ми Срби, тј да смо и ми ''ортодоксо'', онда је кренуо да ми се правда зашто узимају толке паре за свеће :D , показивао ми је места која треба да се реконструишу...

Једино ми је жао што сам закаснио да посетиом Патријаршију

 

п.с.

овај дух поред мене је особа чије слике немам права да објављујем.

 

Meni je ovo pored tebe izgledalo kao da monah okrenut ledjima ide prem hramu. Tek nakon čitanja tvog objašnjenja sam shvatio da je mrlja... i dalje mi izgleda kao monah okrenut ledjima haha

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

spa0650.jpg

 

 

spa0714.jpg

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Na selu Lena i tata :)

 

 

dsc00327.jpg

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Lena

 

slatkis mali..... :)

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...