Jump to content

Шта не можете да разумете у животу и у свету?

Оцени ову тему


Изида

Препоручена порука

@Изида Последња ситуација коју си описала је и код мене доста честа. За разлику од тебе, не памтим баш пре колико година и колико пута сам некога срео, али утисак је исти - не могу мирно да прођем улицом. Али, то су људи касаблијског менталитета и, просто, воле тако да загледају друге, да их коментаришу и сл. Нема разлога за неки велики немир, али, заиста, није ни мало пријатно. У потпуности те разумем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 7 months later...

Не могу да схватим мајке, које док прелазе улицу у једној руци држе мобилни телефон, а другом гурају колица с бебом. 

"Што се човек присније сједињује с Господом бива мудрији, а самим тим и срећнији."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не могу да схватим, како је толико пута репеат , оће дугме да ми се поквари 

 

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

meni uopste nije jasno kako radi kompjuter, ekran, kako se pojavljuju boje, oblici na kompu, mobilnom pa cak i digitronu :{ 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 8 months later...

Не разумем људе, који на паркингу заузму два места.

"Што се човек присније сједињује с Господом бива мудрији, а самим тим и срећнији."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...