Jump to content

Председник Вучић код Трампа - Косово

Оцени ову тему


uomo del Ve.Te.

Препоручена порука

Пре сат времена, Justin Waters рече

Jbt.. šta smo zgriješili da učestvujemo u kosmičkim glupostima. 

Možda nešto karmički, na sreću ovaj vam to može objasniti: 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Avocado рече

.. to samo može Tramp da smisli i Vučić da potpiše...

Moz da prica ko sta oce ali ovo mu je doktorski potez. Resio nas je sve, i Albance i Srbe i Kineze i obezbedio Jevrejski glas. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Justin Waters рече

Nece biti direktnog priznanja bar jos izvesno vrijeme. 

Ali ce se ovakve stvari desavati. Izrael ce priznati, a Srbija ponizavajuce premestiti ambasadu u Jerusalim, to ce povuci talas priznanja muslimanskih zemalja. Petljanje oko Hezbolaha, mozda nagna i Iran da ga prizna, odricanje od kineskog 5G mozda znaci gubitak kineske podrške u UN... I tako ce suzavati krug i pritiskati. Ujedno Ameri i dalje kao degenerici misle da ce sa ekonomskim pričama da promjene svijest ljudi i da ce icem i picem Srbija na kraju i sama priznati. 

Ne znam, nadam se samo da ostali kojima smo zabili prst u oko imaju razumjevanja za trenutku situaciju i da nece posegnuti za radikalnim mjerama dok se ovaj sporazum ne baci u smteljiste istorije gdje mu pripada mjesto. 

 

Ovo nam je sada sah pozicija, krenuli smo putem zapada i nema nazad. Ako sada krenemo nazad i pocnemo da vrdamo kina-rusija samo ce da nagrabusimo. Ako krenemo da guramo i prst u oko zapadu (sada) obrali smo bostan. 

Nece da imaju razumevanja - makar ja ne verujem.

I albancima je ovo mat pozicija.

Ono sto bi sada bilo najpametnije jeste da gledamo svoja posla i ne diramo pitanje kosova dok albanci ne naprave neku glupost - a napravice. Onaj ko prvi napravi glupost taj gubi. Al po svemu sudeci to ce da budemo mi.... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, haveaniceday рече

Moz da prica ko sta oce ali ovo mu je doktorski potez. Resio nas je sve, i albance i srbe i kineze i obezbedio Jevrejski glas. 

On izgleda zna da u politici nema nemogućih stvari. Ima samo takvih oko kojih nije napravljeno dovoljno dima i magle kako se ne bi "Turci na vrijeme dosjetili". Kad im to dodje šta je ustvari napravljeno bude obično prekasno za bilo šta! Prošo voz!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Zayron рече

On izgleda zna da u politici nema nemogućih stvari. Ima samo takvih oko kojih nije napravljeno dovoljno dima i magle kako se ne bi "Turci na vrijeme dosjetili". Kad im to dodje šta je ustvari napravljeno bude obično prekasno za bilo šta! Prošo voz!

Pa realno doktor je lik.. da je nama jedan takav politicar.... kod nas sve mlohavi ovi sto se izvinajvaju... 

Al sto se mene tice oficijalno me boli vise uvce za Trampa. Ovaj posao je odradio doktorski svaka cast, navijam za njega umesto za degenerika bajdena, al dok ne vidim neku vajdu za Srbiju od njega ( a nadao sam se da ce je biti ) nista vise od navijanja. :)
 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 часа, haveaniceday рече

Pa realno doktor je lik.. da je nama jedan takav politicar.... kod nas sve mlohavi ovi sto se izvinajvaju... 

Al sto se mene tice oficijalno me boli vise uvce za Trampa. Ovaj posao je odradio doktorski svaka cast, navijam za njega umesto za degenerika bajdena, al dok ne vidim neku vajdu za Srbiju od njega ( a nadao sam se da ce je biti ) nista vise od navijanja. :)

Pogledajte bar prvih 5-6 minuta, tamo bude odgovor - na slici izmedju njih u sredini gore: 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

АВ: ,,Ти да нападнеш на СПЦ, а ја ћу преместити амбасаду у Јерусалим, за узврат ће Израел признати КиМ' и запамти бројку 69... ''

 

djukanovic-i-vucic-tng.jpg

 

Коме дадоше орден Светог Саве?  

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не знам шта се људи чуде. СНС је управо због овога и створена тамо негде 2006, да заврши са Косовом пошто "жути издајници" изгледа нису хтели да иду до краја. У наредних годину - годину и по ћемо сигурно имати још један "историјски споразум", који се наравно неће звати признање...али ће то бити.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Dragi рече

Bild könnte enthalten: eine oder mehrere Personen, Personen, die sitzen und Innenbereich

    Септембарски испитни рок.

  Како ли то делује на таштину над таштинама?

  А, Аврам само гледа са зида.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...