Jump to content

Председник Вучић код Трампа - Косово

Оцени ову тему


uomo del Ve.Te.

Препоручена порука

пре 4 минута, mario beloti рече

разбио вас глупи  АВ

Чак и ти признајеш да је глуп? Има наде онда...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 43 минута, mario beloti рече

ха ха ајде ујкице што мрзиш све што је српско смањи доживљај разбио вас глупи  АВ и моћеш само да кукаш по нету са још  глупљим форама.:D

1u1pak.jpg

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ха ха скрос си се погубио нема наднице  вечерас против Срба лоше си радио момак бот Срошев за 20 ецрића

Слава Богу на свему

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Justin Waters рече

Hit 12:smeha:

 

 

,, Људи моји, па је ли ово могуће''?????????

Наш преЦедник не зна ни шта потписује...  мораћемо да пртимо амбасаду у Јерусалим да би угодили Израелу, а за узврат ће они признати Косово и Метохију!!!     па да смо послали неписменог чобанина са планине у Вашингтон не би га овако зајебали... 

Ово је већ хумористичка епизода... 

 

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Прошле изборе је играо на Клинтонову, ове је послужио Трампу у кампањи. Биће весело ако Бајден добије, а Кина и Русија нам дају ногу у дупе.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не разумијем се у ову тему, али видим да је густо и да има доста страсти, а одкуд страсти у политици, због неког емотивног, па и помало религиозног односа према држави?

 

Како председник сједи и да ли је клекао пред швабицом, ако и клечи није он симбол, може ко Мехмед Соколовић и турбан да стави, па да прави мост, иконописачку школу и обновиљ патријаршију.

Нека се довија на сваки начин то му је посао, е сад не знам да ли ради посао али видим да неки страсно пате шта год уради, а други се побожно радују што је све скупа тешка будалаштина јер ту треба само хладна глава и чист рачун. Емоције само замагљују...

 

Послато са 5026D користећи Pouke.org мобилну апликацију

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 4.9.2020. at 22:40, w.a.mozart рече

Колико ми је познато, признање Косова је технички могуће тек након евентуалне промене Устава.

Tačno, al' u skupštini ruku dovoljno imaju

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, Срндаћ рече

Али, с обзиром да је Србија твоја држава и да је њој у интересу да се поштују неки принципи који њој иду на корист (територијални интегритет) као и да обезбиједи што мањи број земаља да призна Косово, као и да не љути своје муслимане (које ја лично ипак сматрам МОЈИМА и њихова жеља би требала исто толико да се поштује, ако их већ сматрамо Србима, тј. нашим сународницима) - онда је овај дио споразума катастрофалан.

Da ja mislim da je svet takav ( da su ti sporazumi bitni) kao sto ti mislis, slagao bih se. Ali mislim da to izgleda veze sa vezom nema.... i izrael ima problema sa teritorijalnim integritetom... pa eto. 

Mislim sporazum je... smesan... irelevatan...verovatno su se popeli na glavu Trampu ovi sa kosova i vucic i on kao.. ajde da uradimo nesto..

Najbolja stvar u celom sporazumu za Srbiju i Kosovo je to sto ce ove zeleznice i ovi autoputevi da se izgrade, vidis pristup lukama i to - pa ce malo trgovina da se olaksa a valjda ce i odnosi izmedju Srba i Albanaca (kao ljudi) da se normalizuju..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ma šta se prizna, može i da se odprizna - ili gde su nama naša priznanja i garancije? Dobijali smo ih od Washington'a, Pariza i London'a, i od OUN i.... i opet.. Kao mi jedini moramo navek da se držimo hartije. Šire fatalizam i defetizam u narodu: Ako se jednom prizna, sve je završeno.... Ne, nije ništa završeno! Samo se nastavlja i ide dalje.

A ovi ako misle da nešto priznaju, narod mora da kaže Njet i da traži referendum - ovo je osnovno demokratsko i državno pravo. Demokratiju, vidimo, niko nam ne poklanja - nju moramo sami da izborimo.

Milost i istina neka te ne ostavlja; priveži ih sebi na grlo, upiši ih na ploči srca svojega!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, Justin Waters рече

Kakve koristi imaš od Izraela? 

Od Izraela moze da imamo mnoge koristi i imali smo ih u istoriji. Imali smo blagu podrsku u ratovima 90tih. Imali smo nepriznavanje tog kosova, i sada ga ne bi imali da Albanske vlasti nisu uradili nezamislilvo, kao Muslimanski vecinska drzava priznali drzavu koju svi Muslimani mrze. To im je stvarno potez WOU. 

Izraelci (desnicari) su tradicionalno podrzvali ujedinjenje RS i Srbije npr. Takodje izraelci su od nas kupili CZ 99 dizajn i patent. Takodje izraelci u saveznistvu sa Srbima tradcionalno osudju Hrvatsku i Hrvate za Jasenovac.

 Nazalost nikada nismo dovoljno produbljivali odnose sa Izraelom ali da jesmo mislim da bi bili u mnogo boljoj poziciji. 
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, haveaniceday рече

Da ja mislim da je svet takav ( da su ti sporazumi bitni) kao sto ti mislis, slagao bih se. Ali mislim da to izgleda veze sa vezom nema.... i izrael ima problema sa teritorijalnim integritetom... pa eto. 

Mislim sporazum je... smesan... irelevatan...verovatno su se popeli na glavu Trampu ovi sa kosova i vucic i on kao.. ajde da uradimo nesto..

Najbolja stvar u celom sporazumu za Srbiju i Kosovo je to sto ce ove zeleznice i ovi autoputevi da se izgrade, vidis pristup lukama i to - pa ce malo trgovina da se olaksa a valjda ce i odnosi izmedju Srba i Albanaca (kao ljudi) da se normalizuju..

Mi imamo luke, Bar, Solun, Dunav; šta nam treba pi*ana Albanija. Nego Albaniji treba put u Evropu. Ovako mora da zaobilazi Srbiju čime dobija četiri puta duži put, što znači isto toliko i veći troškovi. Plati ti četiri puta veću putničku kartu. Ovo važi i za ekonomiju Albanije ako mora da zaobilazi Srbiju. Zato Albaniji treba autoput kroz Srbiju! Dok mi imamo naše luke, nama ne treba albanska luka. Još i tu da zarađuju na nama (nije naše nego njihovo i ne bi nam bilo besplatno), da im mi finansiramo politiku protiv nas....

Milost i istina neka te ne ostavlja; priveži ih sebi na grlo, upiši ih na ploči srca svojega!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Dragi рече

Mi imamo luke, Bar, Solun, Dunav; šta nam treba pi*ana Albanija. Nego Albaniji treba put u Evropu. 

A nama ne treba put na otvoreno more? Sada imamo dva, Crna gora i kosovo.. oba vode preko Srbije. To je nekako lose za Srbiju!? Ne razumem tvoj rezon....te stvari su dobre za ljude koji god zive u toku tih tranzita, albance, srbe.. nebitno..

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...