Jump to content

Избори у Црној Гори 2020

Оцени ову тему


Препоручена порука

@Ayla Nema na čemu. Ja sam Srpkinja sa severa Crne Gore, nisam Vasojevka, pripadam plemenu Ašani ili Rašani, Srbljaci. Za nas je Podgorica uvek bila turska kasaba :)

Kod nas nema nema mnogo nedoumice - Srbin, pa Srbin. Ali šta da se radi, braća skrenula s puta ne možeš ništa, amerikenjci daju podršku...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Ayla рече

@Božena pitala sam jer si bila nedorečena, pa neko može pomisliti da generalizuješ.
Čak i ovi što si ih navela, ne zabavljaju se mržnjom (ne mrze), samo kalkulišu i gledaju da neku korist ućare. Ti, odnosno takvi (ne mogu reći ljudi, jer to nisu) biće po ličnoj potrebi koja god nacija, vjera ili fela, samo da je njima bolje i ljepše. Ima ih svuda na kugli zemaljskoj, ne samo u CG.

Кад је неко у стању да подржава Олују, пева Бојну Чавоглаве не бих рекао да нема мржње. И не бих генерализовао како тога има свуда. Има тамо где су људи омрзли сами себе, у Црној Гори и рецимо у Украјини. Усташија је озбиљна болест.

Постоји и у Србији у облику другосрбијанства,мада они не певају усташке али им ставовима дају подршку.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Вилер Текс рече

Кад је неко у стању да подржава Олују, пева Бојну Чавоглаве не бих рекао да нема мржње. И не бих генерализовао како тога има свуда. Има тамо где су људи омрзли сами себе, у Црној Гори и рецимо у Украјини. Усташија је озбиљна болест.

Постоји и у Србији у облику другосрбијанства,мада они не певају усташке али им ставовима дају подршку.

Dovoljno dugo sam ovdje da me bar toliko poznaješ i meni ne trebaš objašnjavati šta je pjesnikinja htjela reći. Malo mi je muka od generalizovanja, govora mržnje, upiranja prstom i osuđivanja. Suludnika i zaludnika ima svuda. To je šaka jada, pa ne prihvatam da se popljuje sav narod jer je grupa avetinja, plaćeni sendvičem ili paketom šećera, riješila da zamaše zastavom, ili zapjeva to što si naveo (a ja prvi put čujem za Bojnukakogod, nemam pojma o čemu je riječ). 
Nije valjda da ste zaboravili šta se dešavalo u CG od decembra 2019. pa dokraja avgusta 2020. To je narod, i ja sam ponosna na tu CG. 
Zbog njih ne dam da se svi stavljaju u isti koš.
Opet kažem, ovo što si gore objasnio je tako daleko od mene i mojih... svih.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Ayla Не знам да ли се разумемо. О ком пљувању читавог народа говориш?

Ја кажем да не бих рекао да усташе комите не мрзе. Мислим да мрзе (на првом месту себе) јер су у стању да каче хрватске заставе по Цетињу и певају усташку песму Бојна Чавоглаве. Није паметно то стављати под тепих. Не знам како си дошла до тога да је ико ишта рекао браћи и сестрама са Литија?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Božena рече

Crnogorka, njima pomenes srpstvo beze ko djavo od krsta, umesto da kaze Nemanjin grad ona neki latinski naziv, ne znaju sta su po naciji. 

@Вилер Текс  ovo pomenuh... pričaju, a ne znaju.

Nego, da ne dužim, objasnih.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Купио сам књигу ,,Црногорски сепаратизам" Александра Раковића, и не знам како да наставим да је читам, преврће ми се све, не могу да дишем. Први део књиге је готово само о томе ко је све мењао и како мењао црногорцима идентитет и какви се аргументи за то користе, тачније какве измишљотине и лудила, просто не знаш више докле ћеш се тровати таквим информацијама.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Milan Nikolic

пре 2 часа, Milan Nikolic рече

Купио сам књигу ,,Црногорски сепаратизам" Александра Раковића, и не знам како да наставим да је читам, преврће ми се све, не могу да дишем. Први део књиге је готово само о томе ко је све мењао и како мењао црногорцима идентитет и какви се аргументи за то користе, тачније какве измишљотине и лудила, просто не знаш више докле ћеш се тровати таквим информацијама.

Mislis Srbima u CG se menjao identitet? 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Добра емисија, која много тога појашњава, од чега и учествовање појединаца из Митрополије у узроцима проблема.

 

 

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.MAGAZIN.NOVOSTI.RS

Otac Tadej predvideo UŽAS: U Crnoj Gori izbiće građanski rat, podići će se i Albanci, a Srbi će IMATI VELIKU ULOGU

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 часа, Božena рече

Crnogorka, njima pomenes srpstvo beze ko djavo od krsta, umesto da kaze Nemanjin grad ona neki latinski naziv, ne znaju sta su po naciji. 

Мислим да ниси уопште разумела колегиницу форумашицу. Мало тањисања пре но што се неко пошаље под форумски мач није лоше.

 

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...