Jump to content

Превирања и промене у Белорусији

Оцени ову тему


obi-wan

Препоручена порука

Interesantan tekst, dok se pojavio ovaj satanailo, moguće je da će pokušati neki majdan u Bjelorusiji.

WWW.STANDARD.RS

Čak i da je susret Bernar-Anrija Levija sa Tihanovskom njegova lična inicijativa, Belorusi moraju biti oprezni. Ovaj filozof miriše...

 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Justin Waters рече

Interesantan tekst, dok se pojavio ovaj satanailo, moguće je da će pokušati neki majdan u Bjelorusiji.

WWW.STANDARD.RS

Čak i da je susret Bernar-Anrija Levija sa Tihanovskom njegova lična inicijativa, Belorusi moraju biti oprezni. Ovaj filozof miriše...

 

Dobar tekst, kad sam procitao morao sam da izguglam ovog lika..

 

gle, levonja ko bi rekao :D

image.png.66d6a8c49cced5d84b284d02d8d3f259.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 часа, Predrag.Kovacevic рече

PREPORUČUJEM!...Generalno kanal Slobodne televizije kao najobjektivniji!

odlicno

poslednja tri minuta su kljucna za razumeti

a ovo mlacenje naroda i ubijanje....nemam reci

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мајдан је пропао... 

„Бојим се Бога који је високо и гледа. Бојим се и човека који нема Бога!”

                                                                                 Византијска пословица

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 22.8.2020. at 1:00, haveaniceday рече

gle, levonja ko bi rekao

Levonja, desnonja...to je etiketa koja bi imala smisla u 19 vijeku...do danas pa od tad..mnoštvo političkih struja se razgranalo koje sadrži i lijeve i desne ideje...dakle nije dovoljno da nekoga etiketiraš po tom pitanju i zaklkjučiš kako je negativac...u konkretnom sličaju ne mislim na Levija, koji je ovaploćenje đavola, ali u opštem slučaju. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 22.8.2020. at 13:03, Драшко рече

odlicno

poslednja tri minuta su kljucna za razumeti

a ovo mlacenje naroda i ubijanje....nemam reci

Video je uklonjen.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Драшко 

Sad je opet tu. Svasta.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

E тако се то ради....

Нема шале са Царем Путином....ако буде потребно Путин ће послати полицију (војску) у Белорусију ако дође до великих нереда...наравно а све то на молбу Лукашенка..... све регуларно по пс-у....нешто слично као и у Сирију што је било.... 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А ми смо се понели као највеће јајаре и подржали ЕУ против Лукашенка.

Када су нас бомбардовали Александар Григорјевић је једини имао храбрости и долетео под ракетама у Србију, а ми га за шчаку евра продамо.

 

Слава Богу на свему

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, mario beloti рече

А ми смо се понели као највеће јајаре и подржали ЕУ против Лукашенка.

Када су нас бомбардовали Александар Григорјевић је једини имао храбрости и долетео под ракетама у Србију, а ми га за шчаку евра продамо.

 

A ljudi danas i dalje misle da je Vucic nacionalista.... @Bilbija npr :D 

Cak i ja koji sam kao neki "liberal" u odnosu na sve vas, i koji gotivim zapad vise nego svi vi mislim da Srbija ne bi trebalo nikako da se mesa u to i ne bi trebala da izjavljuje apsolutno nista, jer nije nas problem i nas posao.... al se ovi nacionalisti na vlasti ne slazu sa time. :D 


 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 21.8.2020. at 20:51, Predrag.Kovacevic рече

PREPORUČUJEM!...Generalno kanal Slobodne televizije kao najobjektivniji!

Ja preporucujem nesto korisnije. Pogledajte ovu "listu" gde pricaju o ceni benzina u belorusiji.
I kada malagurski kaze benzin kosta izmedju 0.6 i 1 dolara. 

E sad, da se vratim na Srbiju. I u Srbiji cena benzina kosta izmedju 0.6 i 1 dolara, a ono preko toga sto placate to vam je Republika Srbija nakalemila poreze i akcize. ;) 

Mislite o tome.... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, haveaniceday рече

Ja preporucujem nesto korisnije. Pogledajte ovu "listu" gde pricaju o ceni benzina u belorusiji.
I kada malagurski kaze benzin kosta izmedju 0.6 i 1 dolara. 

E sad, da se vratim na Srbiju. I u Srbiji cena benzina kosta izmedju 0.6 i 1 dolara, a ono preko toga sto placate to vam je Republika Srbija nakalemila poreze i akcize. ;) 

Mislite o tome.... 

... i od tih para gradi skole, puteve, bolnice .... misli o tome kada budes ovo citao jer si naucio da citas u skoli koja je napravljena od tih para ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, haveaniceday рече

A ljudi danas i dalje misle da je Vucic nacionalista.... @Bilbija npr :D 

Cak i ja koji sam kao neki "liberal" u odnosu na sve vas, i koji gotivim zapad vise nego svi vi mislim da Srbija ne bi trebalo nikako da se mesa u to i ne bi trebala da izjavljuje apsolutno nista, jer nije nas problem i nas posao.... al se ovi nacionalisti na vlasti ne slazu sa time. :D 


 

Pa naravno da je nacionalista, ali srpski a ne beloruski... i srbi su ga  izabrali i treba da stiti interes srba i srbije a ne belorusije i Lukasenka ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Bilbija рече

... i od tih para gradi skole, puteve, bolnice .... misli o tome kada budes ovo citao jer si naucio da citas u skoli koja je napravljena od tih para ...

Od cega li belorusija gradi skole, bolnice i puteve ili rusija ili amerika posto nijedna nema te akcize....? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...