Jump to content

Ponovo onlajn nastava: Nezadovoljni i nastavnici i roditelji


Препоручена порука

sve su to još eksperimenti...nemaju ni oni pojma kako to sve da izvedu...

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

image.png.cd958fd248d7dd880a91c71133c22103.png

ZELENAUCIONICA.COM

Часове обема групама у трајању од по 30 минута држаће исти наставници, а то ће се уклопити у њихову већ постојећу норму. За физичко, ликовно и музичко учитељима могу...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 часа, Natasa. рече

Joj Bože koje gluposti.

Dakle, pola dana rada u školi a onda ostatak dana priprema lekcija za online nastavu... slobodno vreme - nekoliko sati sna noću. 
Nadrljali smo :0426_feel:  Nama prosvetarima treba da plate bar duplo, a onima koji vode praktičnu nastavu solfeđa i troduplo! :kriminalac:
Na kraju će nas ''častiti'' vakcinom :pop:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ZELENAUCIONICA.COM

Хаос у најави – коментаришу синдикати просветних радника предложене моделе организације наставе у школама од 1...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja bih prosvetare poslao malo kod privatnika, da dožive katarzu na mesoreznici ili na kasi, da istovaraju džakove ili da ređaju robu

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, w.a.mozart рече

Ja bih prosvetare poslao malo kod privatnika, da dožive katarzu na mesoreznici ili na kasi, da istovaraju džakove ili da ređaju robu

Ti stvarno mislis da prosvetari lelemude po skolama i da ne rade nista osim skolskih casova?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, djordje.pesic рече

Ti stvarno mislis da prosvetari lelemude po skolama i da ne rade nista osim skolskih casova?

S obzirom da je kolega prosvetar, on zna kolike smo zamlate zapravo :smeh1:. Jooooj muko :smeh1:. Vole ljudi tako da nas blate-ja bih vas da kopate, ja bih vas kod privatnika...i tako...videla bih ih sa 20 pubertetlija svesnih svojih praaaavaaaa...oni koji imaju praaavaaaa.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jedno je sigurno- nema modela koji će zadovoljiti sve. Zapravo, svi su nezadovoljni. Koji god model da se izabere - ima nezadovoljnih, i to izgleda kao da su svi nezadovoljni svakim modelom. Ako se pomene "on line" nastava - pršti nezadovoljstvo jer "se tako deca otudjuju, ništa neće naučiti, roditelji su opterećeni"... Ako se pomene odlazak u školu sa maskama - pršti nezadovoljstvo jer "maske ne štite, dobiće respiratorne probleme, traže se neke garancije da će tako biti sigurni, kakva je to glupost jer virus ne postoji"... Najzad i kada se pomene polazak u školu bez maski - pršti nezadovoljstvo jer "nisu našli decu na ulici i šta ako se zaraze ili prenesu zarazu"... Najinetresantnije da isti ljudi pršte od nezadovoljstva koja god se varijanta pomene. 
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Откад је почело ово, знало се да ће се вирус активирати опет на јесен. Чак и да је сезонски (као што није, јер ево жари и пали усред лета). Министарство је имало бар три месеца да осмисли нешто што би макар личило на неки функционалан план - да ли би то била онлајн настава па би се видело како да се то најбоље одради уз све неопходне техникалије, обуку, итд; или комбиновано онлајн и физичка настава као ово што су сад замислили (али би онда морали да приме још просветних радника да постојећи не би колабирали од посла), или нешто треће.

Уместо тога, они људи чекали половину августа да почну да шатро смишљају нешто и да пресипају из шупљег у празно. Па није ни чудо да ће од свега испасти тоталан хаос на крају, шта друго може да буде.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, w.a.mozart рече

Ja bih prosvetare poslao malo kod privatnika

are you still an english teacher...?:POPOcorn1:

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Prosvetari da vam je lako - nije, ali pomislite na sve one ljude koji su ostali bez posla zbog korone pa se utešite. 

Ako ćemo objektivno ima i takvih koji ne zaslužuju ni prosvetarski minimalac, svaka čast onima koji svoj posao obavljaju dobro i predano.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, JESSY рече

are you still an english teacher...?:POPOcorn1:

why of course, my lady :)

 

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, w.a.mozart рече

why of course, my lady

:pivo:

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 13.8.2020. at 17:43, J_a_n_a рече

pomislite na sve one ljude koji su ostali bez posla zbog korone pa se utešite. 

Nemoj molim te sa ovim forama...što bi se bolje osećali jer je nekome gore nego nama? Ne mislim konkretno na provetu, ceo koncept-ima i gorih slučajeva-mi je bezveze.

Mala mi je plata, ali bar nisam luda kao Miljana Kulić :smeh1:.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...