Jump to content

Секс пре брака

Оцени ову тему


Препоручена порука

Људи, ја не знам шта је са вама па сте се окомили на мене.. зар стварно мислите да некога нешто на силу можете да натерате??! Има ли ико нормалан овде БОЖЕ! 

  • Оплаках :)) 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, БанеЛ рече

У супротном, онда све делује као да купујеш аутомобил, па наводиш особине које ти требају. :D

Slažem se u potpunosti, djevojka je iznijela šta bi voljela i kakvog bi voljela što ne znači da će to i dobiti, a možda na ništa manje od toga neće ni pristati, zato sam je i pitala da li dolazi u obzir čak neko  ko je i niži od nje i sa nekom drugom bojom očiju 

Evo ja npr. tražila sam Zevsa, a dobila Apolona  :smeh1: :smeh1:

Благо онима који плачу, јер ће се утjешити; (Матеј; 5,4)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Jelena.3 рече

Људи, ја не знам шта је са вама па сте се окомили на мене.. зар стварно мислите да некога нешто на силу можете да натерате??! Има ли ико нормалан овде БОЖЕ! 

Не брини се. Нико ти неће наудити. Ти си отворила тему, врућу тему и нормално је да се сви теби обраћају. Смири се. Мање су они искушење од оног манијака.????

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Jecić рече

Не брини се. Нико ти неће наудити. Ти си отворила тему, врућу тему и нормално је да се сви теби обраћају. Смири се. Мање су они искушење од оног манијака.????

Не бринем се него се нервирам шта су навалили ко мутав на телефон ? пустите ме да дишем! Манијак није никакво искушење.. само симпатична анекдота ?

  • Оплаках :)) 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Иначе, познајем духовнике који саветују пре брака ништа. И познајем младе момке и девојке који тако живе и чекају прву брачну ноћ.

Ако они то препознају као истину вере а не као морање и фрустрацију, то је одлично.

Сигурно је осећај посебан. Мада мислим, где је велика љубав и жеља та размена мора бити посебна између двоје вољених, чак и да нису девствени.

Постоје људи у браку који имају чедне мисли, а постоје и они који су сваки дан у мислима са другим.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, sanja84 рече

Da, mi nekako uvek napravimo glupu dobrodošlicu. Kako nam to uspeva... ne znam. Verovatno ne poznajemo tu osobu, pa sudimo brzo.

Ima ono u vojsci sa 'gusterima' (novim vojnicima) da moraju da prodju 'dril' .... :w9k3k6: .... mozda tako i ovde kod nas na forum...:D

Malo se salim, ali, primetio sam da imamo mi ovde na forumu bas prejak taj 'dril' prema novopridoslima,.... sta da se radi, ...... ko je prosao dril, taj je i ostao obicno na forumu i pisao i nasao forumske drugare ....0703_read

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Bokisd Ко се с нама дружи, живот му је дужи! :navijanje:

  • Свиђа ми се 1

Не брините се, дакле, за сутра; јер сутра бринуће се за се. Доста је сваком дану зла свога.

(Мт.6, 34)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Bokisd рече

Ima ono u vojsci sa 'gusterima' (novim vojnicima) da moraju da prodju 'dril' .... :w9k3k6: .... mozda tako i ovde kod nas na forum...:D

Malo se salim, ali, primetio sam da imamo mi ovde na forumu bas prejak taj 'dril' prema novopridoslima,.... sta da se radi, ...... ko je prosao dril, taj je i ostao obicno na forumu i pisao i nasao forumske drugare ....0703_read

hahah, mene su okrivili bili da sam trol. A te ljude sve sada volim. Super su.

  • Свиђа ми се 1

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Jelena.3 рече

Људи, ја не знам шта је са вама па сте се окомили на мене.. зар стварно мислите да некога нешто на силу можете да натерате??! Има ли ико нормалан овде БОЖЕ! 

Sem tebe normalne , evidentno niko.

Možda da promeniš stil pisanja, nadmeno i arogantno teško da će ko prihvatiti 

Pritom, zaista deluje kao trolovanje

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, sanja84 рече

Da, mi nekako uvek napravimo glupu dobrodošlicu. Kako nam to uspeva... ne znam. Verovatno ne poznajemo tu osobu, pa sudimo brzo.

То нико не зна као Поукаши... Ко преживи он постаје инвертар... Мало је таквих:857356560_jastabrate:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 58 минута, Поуке.орг инфо рече

То нико не зна као Поукаши... Ко преживи он постаје инвертар... Мало је таквих:857356560_jastabrate:

Istina. :) Sablazni moraju doći. :-)

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Inače čistota pre braka je zaista dar od Boga kao i očuvanje porodice u Duhu Svetome, gde se ljubav kroz Hrista porodice uznosi ka Bogu Ocu.

Tema nije za smeškanje.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...