Jump to content

Интровертност/екстровертност

Оцени ову тему


Препоручена порука

@florenntina а како си размишљала о интровертности? Многи екстровертни људи имају предрасуде да су интровертни досадни и повучени, а интровертни о екстровертима да су површни и бучни.. па ме занима да ли си ти интеовертна или екстровертна и да ли имаш неке од ових предрасуда? :) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 минута, fsa рече

Zanimljiva tema. Ja sam recimo oduvek izrazito introvertan, ali se ispostavilo da mi za druženje/prijateljstvo u 95 % slučajeva više prijaju ( retke ) ekstrovertne osobe :scratch_head:

Приметила сам да многе интровертне особе воле да се друже са екстровертним, јер их они некако повуку у друштво/ разговор, лакше ступају у контакт са људима, итд.. док сам приметила код себе (интровертна сам) да ме то дружење брзо засити јер ми делују површно.. можда имам само лоша искуства или погрешно схватање екстровертних људи..?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Jelena.3 рече

Приметила сам да многе интровертне особе воле да се друже са екстровертним, јер их они некако повуку у друштво/ разговор, лакше ступају у контакт са људима, итд.. док сам приметила код себе (интровертна сам) да ме то дружење брзо засити јер ми делују површно.. можда имам само лоша искуства или погрешно схватање екстровертних људи..?

Zato sam i naglasio da su zaista retke te ekstrovertne osobe čije društvo mi prija. Morao sam da upoznam baš puno i onih drugih da bih došao do njih. ;)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, fsa рече

Zato sam i naglasio da su zaista retke te ekstrovertne osobe čije društvo mi prija. Morao sam da upoznam baš puno i onih drugih da bih došao do njih. ;)

Да, али у 95% случајева што значи да ти у 5% случајева одговарају интровертне особе, а у 95% случајева ти не одговарају ? Занимљиво ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, fsa рече

Možda je uzrok tome činjenica da sam mnogo češće stupao u kontakt sa ekstrovertnim osobama, pa je samim tim bila veća i verovatnoća da među njima pronađem osobe koje mi odgovaraju za druženje :stadaradim:

Има смисла.. интровертни се крију.. ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Jelena.3 рече

@Дејан Да ли би за себе рекао да си интровертан или екстровертан?

To može i da se menja tokom vremena, više sam introvert.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Jelena.3 рече

@florenntina а како си размишљала о интровертности? Многи екстровертни људи имају предрасуде да су интровертни досадни и повучени, а интровертни о екстровертима да су површни и бучни.. па ме занима да ли си ти интеовертна или екстровертна и да ли имаш неке од ових предрасуда? :) 

Nemam pojma iskreno. I jedno i drugo sam s vremena na vreme. Imam i drugara i jednih i drugih... Nisam sigurna da bih mogla izvuci neke zakljucke. Doduse, sada bi mi verovatno odgovaralo vise malo ekstrovertno drustvo posto su Kanadjani vecinom introvertni i tihi. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...