Jump to content

Протести у Београду, јул 2020

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 40 минута, Avocado рече

Kako nije bitan... režimu je toliko bilo bitno da neki policajac bude povređen da je angažovao baš dosta bitangi sa zadatkom da tako nešto naprave... Danilovi drugari i slično...

I večeras? 

Kome se ovde vredja intelekt?

Čitam ovu gospodu po tviteru, ako su neredi to su Vučićevi, ako sedimo " e odo ja kući" nema od ovog ništa.

Ajd se dogovorite sami sa sobom. 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 минута, Тражитељ рече

Све се види, сви имају интернет, камере и приступ свим изворима информација. Нема ту простора толиким манипулацијама као 1991, када се месец дана анализирало шта је чија камера ухватила 9. марта.

Smešno sve postaje, izašli na ulicu zbog policiskog časa al se ipak bore za Kosovo, ravnu zemlju, protiv vakcina, ruše vlast a nemaju koga da dovedu da zameni ovu. Kolektivno u talasima napadaju i kamenuju policiju, al to nisu oni to je Vučić , a kad sede onda nneće ništa postići, opet napali policiju i to je sad opet Vučić. 

Daj bre...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Дејан рече

Ajd se dogovorite sami sa sobom. 

Крене ли да се договара са самим собом, самом себи ће трпати "сендвич" у уста.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Тражитељ рече

Крене ли да се договара са самим собом, самом себи ће трпати "сендвич" у уста.

Kako god, samo nek popričaju sami sa sobom, jer će tada imati najrelevantnijeg sagovornika a to će da potraje pa bar neće mene smarati.

Vrati se sam sebi kad već nemaš kome.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Дејан рече

Smešno sve postaje, izašli na ulicu zbog policiskog časa al se ipak bore za Kosovo, ravnu zemlju, protiv vakcina, ruše vlast a nemaju koga da dovedu da zameni ovu. Kolektivno u talasima napadaju i kamenuju policiju, al to nisu oni to je Vučić , a kad sede onda nneće ništa postići, opet napali policiju i to je sad opet Vučić. 

Daj bre...

Реално, вероватно су изненађени када виде на кога је све деловало ово континуирано пумпање беса. А сендвич-параноја је већ одавно постала официјелна дијагноза, тако да немају ни најмањи проблем да се самоубеде да је Вучић раван цару Палпатину из Звезданих ратова, па контролише и своју и непријатељску војску.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Кога занима, "врући" лајв-стримови су Курир из позиције полиције и снимака дроном из ваздуха, а Србин-инфо из позиције демонстраната. Куриру су, наводно, троје снимача пребили (тако тренутно кажу).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Дејан рече

Mislim da dalje od obaranja kontejnera ispred skupštine i imuniteta Koronom nećete stići.

Што вели Несторовић, сад је прави тренутак да се што више младих прокужи, да лакше дочекамо јесен и сезону грипа.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Тражитељ рече

Реално, вероватно су изненађени када виде на кога је све деловало ово континуирано пумпање беса. А сендвич-параноја је већ одавно постала официјелна дијагноза, тако да немају ни најмањи проблем да се самоубеде да је Вучић раван цару Палпатину из Звезданих ратова, па контролише и своју и непријатељску војску.

Ono što je najjače, odi na svaki portal, tviter, fejabuk i vidiš da botova nema. Valjda se odustalo od toga il šta. 

Al da ti kažem , ja sam svojevremeno organizovao botovanje.

Ateisti srbije su svaku crkvenu vest u medijima botovali lošim komentarima i ocenama, meni to dojadi, organizujem ekipu i za jedan dan smo okrenuli sve naopačke. 

Sve zeleno , pozitivno i milom Bogu pristupačno :)

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Тражитељ рече

А монах Антоније преузео Србин-инфо па сморио... Не може сниматељ да га се отресе. :smeh1:

Bivši monah Antonije tj. Dragan Davidović

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 53 минута, Тражитељ рече

Ово већ није питање плиткости и баналности, треба стварно бити ретардирана конзерва да самом себи не досади. :smeh1:

Ne preteruj... nisi konzerva...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Дејан рече

Bivši monah Antonije tj. Dragan Davidović

Заборавих да га ставим под наводнике.

Али ово је, реално, вин-вин ситуација за све крупне играче. Једине жртве су ови повређени јадници на обе стране и ми који дозволимо да се око тога узнемиримо пратећи све. Ово је фантастична практична вежба за полицију, ево за 10-15 минута су успоставили потпуну контролу над центром, а од оних пар хиљада људи нема апсолутно никог. Људи који су пукли, добили су прилику да се издувају и од оваквих адреналинских инјекција буду мирни наредне две године. Свака од обе медијске стране добила је своју истину и своје жртве коју ће да понавља као папагај. Опозиција је добила доказ да је Вучић готов и да му је народ пресудио, СНС је добио доказ да је Вучићу гарантована власт до наредних избора... где су ови други мало више у праву. Оно што мене изненађује је количина људи који су бесни што се овакве ствари радикалније не забрањују, а Вучића зову "млаким", њих не могу да сврстам тако лако.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Дејан рече

Bivši monah Antonije tj. Dragan Davidović

Насмејао ме пар пута вечерас. Види се да има штофа и квалитетног материјала, није неотесани буздован, али се не бави својим "малим" послом, већ води погрешне борбе.  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 минута, Тражитељ рече

А сендвич-параноја је већ одавно постала официјелна дијагноза

Čekaj hoćeš da kažeš da nam se ono masovno banovanje na twitteru pričinilo, da https://castle.rs/ ne postoji?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...